5/5
Balsavo: 29
 • Įm. kodas159971770
 • PVM kodasLT599717716
 • Darbuotojai 9
Darbo laikas
 • 8:00 - 16:30
 • 8:00 - 16:30
 • 8:00 - 16:30
 • 8:00 - 16:30
 • 8:00 - 16:30
 • Nedirbame
 • Nedirbame
 • Šiuo metu: Nedirbame

KNYGŲ LEIDYBA IR KNYGŲ DIDMENINĖ PREKYBA. Knygos internetu geromis kainomis: Grožinė literatūra, psichologinė literatūra, vaikų ir jaunimo knygos, dalykinė ir mokomoji literatūra, literatūra tėvams.

Darbuotojų skaičius

 • nuo 2022-10-01 darbuotojų sk. 9
 • 2019-11-07 darbuotojų sk. 10
Rodyti daugiau

Sodros skola

 • 2019-10-21 socialinio draudimo įsiskolinimų neturi
 • 2019-10-16 turėjo 115.17 Eur socialinio draudimo skolą
Rodyti daugiau

Vidutinis atlyginimas

 • 2022-08-01 vid. atlyginimas buvo 1546.09 Eur
 • 2022-07-01 vid. atlyginimas buvo 1490.65 Eur
Rodyti daugiau
3385.95 €
Paskutinio mėnesio (2022-08) valstybinio socialinio draudimo įmokos
Duomenų šaltinis - SODRA
Atnaujinimo data: 2022-10-01

Veiklos apibūdinimas

UAB „Ramduva“ - viena didžiausių knygų leidybos ir didmeninės prekybos įmonė, sėkmingai dirbanti beveik 20 metų. Mūsų veiklos moto – operatyvus knygų platinimas respublikos knygynuose, prekybos centruose, savalaikis ir sąžiningas atsiskaitymas su leidėjais, betarpiškas ir dalykiškas bendravimas su partneriais ir skaitytojais. Įmonė aktyviai vykdo leidybinę veiklą, bendradarbiauja su lietuvių autoriais, sudarytojais, vertėjais, taip pat su užsienio šalių leidyklomis.


Knygulangas.lt – elektroninis knygynas. Šis knygynas sukurtas tam, kad pirkėjas galėtų lengvai ir patogiai įsigyti mūsų siūlomas knygas, neišeidamas iš namų palankiausiomis kainomis, nei kituose knygynuose. Elektrininiame knygyne Jūsų laukia grožinė literatūra, psichologinė literatūra, vaikų ir jaunimo knygos, dalykinė ir mokomoji literatūra, literatūra tėvams. Jei nežinote ką dovanoti – ne bėda, čia Jūsų laukia dovanų idėjos! • GROŽINĖ LITERATŪRA: Romanai; Istoriniai romanai; Detektyvai, fantastika; Poezija; Biografijos, publicistika: Atsiminimai, Biografijos, Publicistika.

 • VAIKŲ IR JAUNIMO LITERATŪRA: Literatūra vaikams: Pasakos, Knygelės su garsais, Knygelės su lipdukais, Skaitiniai vaikams, Darbelių knygos, Lavinamoji ir pažintinė literatūra, Spalvinimo knygelės, Literatūra mažiausiems. Mokomoji ir pažintinė literatūra vaikams: Enciklopedijos ir žinynai, Mokomoji literatūra priešmokyklinukams, Pažintinė literatūra pradinukams, Pažintinė literatūra jaunimui. Vaikiška literatūra – Kūdikių albumai.

 • MOKOMOJI LITERATŪRA: Geografija; Istorija; Lietuvių; Matematika; Muzika.

 • LAISVALAIKIS: Gamtos mylėtojams: Dekoratyvinis aplinkos tvarkymas, Gėlės, Sodas, Daržas; Jaukūs namai, Statyba, Rekonstrukcija; Karjera ir finansai: Verslas ir vadyba; Kelionės: Albumai, Atlasai, kelionių vadovai, Kraštotyra; Maisto gaminimas: Beatos virtuvė, Gėrimai, Greiti ir gardūs patiekalų receptai, konservavimas, Pasaulio šalių virtuvės patiekalai, Patiekalai skaičiuojantiems kalorijas, Receptai vaikams, Skanėstų receptai; Menai ir Fotografija: Architektūra, Fotografija, Interjero dizainas; Rankdarbiai: Mezgimas, Nėrimas, papuošalai, Siuvinėjimas, Sutažas; Sportas ir Hobi.

 • ŠEIMININIAI SANTYKIAI: Literatūra tėvams: Nėštumas ir gimdymas, Vaiko priežiūros patarimai; Sveikata ir grožis: Gyvenkime sveikiau, Psichinė sveikata, Vaiko sveikata.

 • DALYKINĖ LITERATŪRA: Albumai, enciklopedijos, žodynai; Astrologija, sapnų aiškinimas; Medicina; Menas, kultūra, Etiketas; Teisė; Verslas, ekonomika, finansai; Veterinarija.

 • ASMENS TOBULĖJIMAS: Asmens tobulėjimas; Dvasinės žinios; Psichologinė literatūra; Religija; Savišvieta.

 • DOVANŲ IDĖJOS: Asmens tobulėjimui; Idėjos kulinarams; Jaunimui; Mėgstantiems keliauti; Jai ir jam; Mylimiesiems; Dovanų kuponai.

 • KALENDORIAI, ATVIRUKAI, KANCELIARINĖS PREKĖS: Atvirukai; Sieniniai ir staliniai kalendoriai; Kanceliarinės prekės.


UAB "RAMDUVA" - KNYGŲ LEIDYBA IR KNYGŲ DIDMENINĖ PREKYBA    

Rodyti žemėlapį
 • RAMDUVA, UAB
  Dainavos g. 32, LT-54466, RAMUČIŲ K., KARMĖLAVOS SEN., KAUNO R.
  (37) 407963
www.kaunotarpininkai.lt
www.gpspartneris.lt
kamelota.lt
www.kopicentras.lt
www.mokesciulabirintai.lt
www.linchema.lt

Galerija

Darbuotojai

Juozas Kneita
Direktorius

Produktai

ROMANAI
ROMANAI

Romanai internetu geromis kainomis. Siūlome Jums platų romanų pasirinkimą. Internetinėje parduotuvėje, rasite Įvairaus žanro romanus: meilės, istorinius. Romanus, galite įsigyti apsilankę internetinėje parduotuvėje: www.knygulangas.lt

Skaityti daugiau
DETEKTYVAI, FANTASTIKA
DETEKTYVAI, FANTASTIKA

Detektyvų ir fantastikos mėgėjams, siūlome platų knygų pasirinkimą. Siūlome knygas geromis kainomis. Knygas galite įsigyti apsilankę internetiniame knygine: www.knygulangas.lt

Skaityti daugiau
POEZIJA
POEZIJA

Poezijos knygos internetu. Poezija – tai svajonė, jausmas ir muzika, nuoširdumas, meilė ir neapykanta, apmaudas ir ilgesys. Siūlome Jums puikių poezijos kūrinių. Apsilankę internetinėje (www.knygulangas.lt) knygų parduotuvėje, galėsite išsirinkti Jums patinkanti eilėraščių rinkinį.

Skaityti daugiau
KULINARINĖS KNYGOS
KULINARINĖS KNYGOS

Kulinarinės knygos internetu. Internetiniame knygyne, rasite įvairiausių kulinarinių knygų su išskirtiniais patiekalų receptais. Apsilankykite internetinėje parduotuvėje (www.knygulangas.lt) ir įsigykite norimą kulinarinę knygą.

Skaityti daugiau
PASAKOS
PASAKOS

Gražiausios pasakos mažiesiems. Pasinerkite į paslaptingą pasakų pasaulį su žymiausiais pasakų herojais ir jų užburiančiomis istorijomis. Su pasakų herojais patirsite įdomiausių nuotykių, o nuotaikingos iliustruotos pasakėlės suteiks malonumą ne tik mažiesiems skaitytojams, bet ir jų tėveliams. Linkime malonių įspūdžių pasakų šalyje!

Skaityti daugiau

Paieškos žodžiai

elektroninė parduotuvė, elektroninė prekyba, leidyba, internetinė parduotuvė, prekyba internetu, knygų spaustuvė, psichologinė literatūra, psichologinė literatūra internetu, dalykinė literatūra, dalykinė literatūra internetu, ezoterika, astrologija, sapnu aiškinimas, medicina, liaudies medicina, menas, kultūra, etiketas, teise, verslas, ekonomika, finansai, publicistika, fantastika, mokomoji literatūra, jaunimo literatūra, mokomoji literatūra internetu, jaunimo literatūra internetu, vaikų literatūra, vaikų literatūra internetu, literatūra vaikams, literatūra vaikams internetu, literatūra jaunimui, literatūra jaunimui internetu, gražiausios pasakos, darbelių knygos, darbelių knygos internetu, knygelės su garsais, knygelės su garsais internetu, knygelės su lipdukais, knygelės su lipdukais internetu, lavinamoji literarūra, lavinamoji literatūra internetu, pažintinė literatūra, pažintinė literatūra, literatūra mažiausiems, skaitiniai vaikams, skaitiniai vaikams internetu, spalvinimo knygelės, spalvinimo knygelės internetu, mokomoji literatūra vaikams, pažintinė literatūra vaikams, enciklopedijos vaikams, vaikiškos enciklopedijos, enciklopedijos vaikams internetu, vaikiškos enciklopedijos internetu, žinynai vaikams, žinynai vaikams internetu, mokomoji literatūra priešmokiklinukams, pažintinė literatūra jaunimui, pažintinė literatūra jaunimui, kūdikių albumai, kūdikių albumai internetu, vaikiški albumai, vaikiški albumai internetu, albumai vaikams, albumai vaikams internetu, literatūra tėvams, literatūra tėvams internetu, knygos apie nėštumą, knygos apie gimdymą, knygos apie vaikų priežiūrą, verslo knygos, knygos apie verslą, ekonomikos knygos, ekonomikos knygos internetu, knygos apie ekonomika, finansinės knygos, finansinės knygos internetu, knygos apie finansus, biografinės knygos, biografinės knygos internetu, publicistinės knygos, publicistinės knygos internetu, pasaulio geografijos atlasas, kanceliarinės prekės, kanceliarinės prekės internetu, knygos apie aplinkos tvarkymą, knygos apie geles, sodininkystės knygos, sodininkystės knygos internetu, laisvalaikio knygos, laisvalaikio knygos internetu, Beatos virtuvė, patiekalų receptai, pasaulio šalių virtuvės patiekalai, knygos apie meną, knygos apie fotografiją, knygos apie interjero dizainą, knygos apie mezgimą, literatūra tėvams, knygos egzaminu, lietuviu kalbos knygos, matematikos knygos, matematikos knygos internetu, solfedžio knygos, solfedžio knygos internetu, muzikos knygos, muzikos knygos internetu, populiariausi romanai, populiariausi romanai internetu, knygų išpardavimas, knygų išpardavimas internetu, populiariausi istoriniai romanai, populiariausi meilės romanai, naujausios knygos, naujausios knygos internetu, didmeninė prekyba knygomis, knygų pardavimas, knygų pardavimas internetu, prekyba knygomis, prekyba knygomis internetu,
Rodyti daugiau