NERIES KILPA, sodyba

Skambinti šiandien
Atnaujinti informaciją
5/5
Balsavo: 8
Darbo laikas
  • Darbo laikas nenurodytas

Esame Kaišiadorių rajone, patogiai pasiekiami iš Vilniaus ir Kauno. Puiki vieta įmonių renginiams, mokymams, seminarams bei įvairioms šeimos šventėms, draugų susibūrimams. Sodyboje yra dvi pokylių salės, 64 vietų apgyvendinimui, maitinimas, konferencijos, pramogos, dažasvydis, baidarių nuoma, šildomas dengtas lauko baseinas. Mob. tel 8-635-61930

Veiklos apibūdinimas

Jauki kaimo turizmo sodyba „Neries kilpa“ įsikūrusi jaunų pušų apsuptyje netoli Neries upės, čia galima ramiai praleisti vakarą ar savaitgalį su šeima ar draugais. Taip pat galite švęsti savo šeimos šventes, krikštynas, vestuves, gimtadienius ir t.t. Mes jums siūlome jaukias pobūvių sales – mažojoje salėje (su židiniu) telpa 26, didžiojoje – 80 žmonių. Šių pastatų antruose aukštuose yra jaukūs miegamieji, taip pat yra atskiras namelis jauniesiems ar norintiems praleisti vakarą romantiškai.

Nuostabaus grožio aplinkoje yra dvi didelės pavėsinės, šašlykinė, Jūsų mažųjų pramogoms yra skirtos supynės, smėlio dėžė, čiuožyklos, žaidimų nameliai bei batutas. Taip pat yra puikios galimybės pramogauti – pirtelė, kubilas, prie sodybos esančiame miške galima žaisti dažasvydį. Jūsų patogumui siūlome virtuvės paslaugas – pagaminsime ir patieksime tai, ko pageidausite. Papuošime jūsų šventinius stalus bei maistą, galime pasiūlyti muzikantų, foto ir video operatorių paslaugas.

Kaina pobūviams 50-55Eur (Šventinė vakarienė, nakvynė, pusryčiai)

Pobuviu sale

Didžioji pokylių salė talpina iki 80 žmonių. Salė didelė – pakanka vietos šokiams. Įrengta virtuvė pagal Europos standartus, atskirai suteikiame šaldytuvą atsišaldyti alkoholinius ir nealkoholinius gėrimus.

Šalia pokylių salės lauke yra pavėsinė (21 kv.m.), kurioje galima įrengti alaus barą, yra vieta ir įranga šašlykams kepti. Jūsų patogumui yra įrengtos dušo kabinos (yra šiltas vanduo) ir WC. Antrame aukšte yra miegamosios patalpos.

Mažoji pobūvių salė pastatyta iš rąstų, joje telpa 26 žmonių. Yra vietos šokiams, židinys, dušai, WC, yra nedidelė virtuvėlė. Antrame aukšte įrengti miegamieji.

Pramogos

Baidarių nuoma
Mes turime penketą dviviečių baidarių, kurias galite išsinuomoti. Jei tai pirmas Jūsų žygis baidarėmis – rekomenduotume plaukimą Neries upe. Jei esate plaukę baidarėmis ir norite rimtesnių įspūdžių – galima plaukti Musės upeliu, kuris vėliau įteka į Nerį. Į maršruto pradžią Jus ir baidares nuvežame, o žygis baigiasi Neries krante prie sodybos. Suteikiame gelbėjimosi liemenes.

Dažasvydis
Žaisit galima bet kurią savaitės dieną, tačiau užsakyti pramogą reikia mažiausiai prieš dvi dienas. Vienu metu gali žaisti iki 10 žmonių, jiems suteikiama visa reikalinga įranga – apranga, kaukės, markeriai (šautuvai), suteikiamas instruktažas kaip elgtis ir žaisti. Žaidimas vyksta miško teritorijoje prie sodybos.

Pirtis ir kubilas

Retas draugų susibūrimas vyksta tik prie stalo – dažniausiai smagios kalbos tęsiasi prie alaus bokalo, prieš tai gerai išsipėrus pirtyje ar atsipalaidavus karštame kubile.

Mūsų sodyboje rasite ir pirtį, ir kubilą ir netgi visais metų laikais veikiantį šildomą dengtą baseiną.
Rodyti žemėlapį
  • NERIES KILPA, sodyba
    Neries g. 25, LT-56393, Bučionių k.
    860468595
www.kaupaka.com
www.paminklai.lt
www.gpspartneris.lt
www.visalietuva.lt/kamelota
www.mokesciulabirintai.lt
www.pasromanopaolo.lt

Galerija

Darbuotojai

Laimutė Andriuškevičienė
Savininkas