Galite pasirinkti kelias veiklas bei miestus
8 - -
Pasirinkti

LISKANDAS, UAB

Liskandas jau daug metų stato medinius namus Skandinavijos šalyse. Šiuo metu sėkmingai plėtojame savo produkcija daugelyje Europos šalių ir džiaugiamės didėjančiu medinių namų populiarumu Lietuvoje. Mūsų produkcija – medžio karkaso namai, kurių konstrukcija (sienų skydai, perdangos, medinės stogo santvaros, apdailos elementai ir kita) paruošiama gamykloje. Tai sutrumpina darbų trukmę statybos aikštelėje, užtikrina kokybę, palengvina statybos eigos planavimą.

 • Adresas Geležinkelio pylimo g. 4, LT-96157, GARGŽDAI
 • Telefonas 8 (46) 453288
 • Faksas8 (46) 492731
 • El. paštasSusisiekti el. paštu >>
 • Kont. asmuoAntanas Norvaišas, Direktorius
 • Tinklalapis
 • Vertinimas
  5/5
  Balsavo: 36
 • Registruota1997.10.21
 • Įm. kodas141602488
 • PVM kodasLT416024811
 • Darbuotojai 177
 • 8:00 - 18:00
 • 8:00 - 18:00
 • 8:00 - 18:00
 • 8:00 - 18:00
 • 8:00 - 18:00
 • Nedirba
 • Nedirba

Veiklos apibūdinimas

Mes dirbame kartu su seserine įmone UAB ''Dolena", kuri stato rąstinius namus, gamina duris, langus ir kitus gaminius iš medžio namo interjerui bei išorei. Mums patogu bendradarbiauti kartu vykdant įvairius bendrus projektus.

Jei Jums svarbu, kokioje aplinkoje gyvente, rūpinatės ne tik savo sveikata, bet ir gyvenimu darnoje su gamta, tuomet mūsų gaminami namai yra puikus pasirinkimas. Statydami medinius namus, mes ne tik naudojame ekologiškas medžiagas, bet ir atsižvelgiame į kitus svarbius faktorius, kurie padeda sukurti saugią gyvenamąją aplinką Jums ir tausoja gamtinius išteklius. Mediena yra atsinaujinantis išteklius, todėl mediniai namai yra draugiškiausias gamtai pasirinkimas. Strategiškai formuojant miškų ūkio politiką, miško visada pasodinama daugiau nei iškertama. Mūsų siūlomi medinių namų projektai taupo energiją. Nuo pasyvių karkasinių iki rąstinių namų - vienaip ar kitaip, kiekvienas statinys prisideda prie kuro sąnaudų (taigi ir išlaidų) mažinimo.

Mes pajėgūs gaminti tiek išskirtinio dizaino mažus namelius (vasarnamius, atostogų namus), tiek didelius pastatus (dvinamius, sublokuotus namus, nedidelius daugiabučius, vaikų darželius, viešbučius, restoranus ir kt).

Karkasiniai namai gali būti įvairių formų ir įvarios išorės bei vidaus apdailos. Mes stengiamės patenkinti kiekvieno kliento pageidavimą.

Konstrukcija
Karkasinio namo gamyba ir surinkimas užtrunka apie du mėnesius, o visas statybos procesas - ne ilgiau, kaip vieną sezoną.

Gerai pastatytas karkasinis namas gali tarnauti daugiau nei šimtą metų. Kadangi mes naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas ir pažangiausias technologijas, galite būti tikri, kad karkasinis namas Jums tarnaus visą gyvenimą.

Statydami karkasinius namus naudojame tik natūralias medžiagas, kurios nekenkia aplinkai ir namo gyventojams. Jei ieškote ne tik ekologiško, bet ir ekonomiško pasirinkimo, siūlome rinktis pasyvaus namo variantą: tokio tipo karkasinių namų energijos nuotėkis yra minimalus. O tai - darnesnis santykis su gamta ir itin mažos kuro sąnaudos.

Pasyvūs namai dažnai vadinami ateities būstu. Naudojant naujausias technologijas, pastato sienos yra taip užsandarinamos, kad šilumos apykaita su aplinka - taigi, ir energijos nuostoliai, sumažėja iki minimumo. Jei pasyvus namas pastatytas tinkamai, šildyti jį itin pigu. Sunaudojama žymiai mažiau kuro, todėl sumažėja ir namo CO2 pėdsakas (į atmosferą išskiriamas anglies dvideginio kiekis) bei racionaliau naudojami gamtiniai ištekliai, reikalingi namui apšildyti. Nors Lietuvoje pasyvūs namai tebėra naujovė, Vakarų Europoje jų populiarumas auga. Mes pagaminome ne vieną pasyvų namą tarptautinei rinkai, todėl galime suteikti išsamias konsultacijas apie šių namų statybos ypatumus.

Karkasiniai namai (skydiniai namai) statomi iš gamykloje paruoštų sienos skydų su vidaus ir išorės apdaila. Prieš pradedant sienų segmentų gamybą, kiekvienam iš jų padaromas detalus brėžinys. Gaminant lauko sienų segmentus naudojama išorinė apdaila, vėjo izoliacija, apšiltinimas, išpjaunamos ventiliacijos, durų bei langų angoms su apvadais. Kliento pageidavimu, vidinių sienų segmentai taip pat gali būti gaminami su pasirinkta apdaila. Pagamintas sienų komplektas transportuojamas į statybos aikštelę ir surenkamas ant pamatų vidutiniškai per tris dienas. Lengvas montavimas ir langų bei durų įstatymas žymiai pagreitina namo statybą, dėl to galima visiškai išvengti kritulių poveikio konstrukcijų kokybei

Kita informacija

Karkasiniai namai. Mes esame Lietuvos įmonė, gaminanti skydinius namus pagal skandinaviškų šalių technologiją. Mūsų gaminami namai yra pritaikyti gyventi įvairiomis klimato salygomis. Daugiausiai mūsų produkcijos yra realizuojama Europos šalyse, tačiau pastaruoju metu populiarumas didėja ir Lietuvoje.

Produktai

1

1

16

16

2

2

3

3

 4

4

 5

5

6

6

7

7
Rodyti daugiau
Darbuotojų skaičius
 • 2018-07-14 darbuotojų sk. 177
 • 2018-07-13 darbuotojų sk. 176
Rodyti daugiau
Sodros skola
 • 2017-09-20 socialinio draudimo įsiskolinimų neturi
 • 2017-09-18 turėjo 0.88 Eur socialinio draudimo skolą
Rodyti daugiau

Paieškos žodžiai

Karkasinis namas, skydinis namas, greitai pastatomas namas, jaukus namas, ekologiškas namas, medinis namas, medinio namo statyba, karkasinio namo statyba, skydinio namo statyba, namas pagal uzsakovo norus, namas pagal eskizą, namo statyba per 3 dienas, lengvas namo montavimas, prekyba mediniais langais, prekyba medinėmis durimis, kokybiški mediniai langai ir durys, skydinio namo privalumai, karkasinių namų statyba Lietuvoje, karkasinių namų statyba Skandinavijoje, karkasinis namas kaina, karkasinis namas projektas, karkasiniai namai, medinis karkasinis namas, karkasinių namų statyba, skydiniai namai, karkasinio namo statyba, karkasinio namo kaina, karkasinis pasyvus namas, karkasinis namelis, kiek kainuoja karkasinis namas, medinių namų statyba, karkasiniai namai ir jų kainos, vieno aukšto namų projektai, namo statyba, karkasinio namo statybos kaina, nedidelių namų projektai, surenkami namai, individualių namų projektai, šiltas namas, karkasinių namų kaina, ekonomiški namai, karkasinis namas konstrukcija, medinių namų projektai, karkasinių namų statybos technologija, skydiniai karkasiniai namai, pasyvus karkasinis namas, karkasiniai nameliai, karkasiniai skydiniai namai, karaksinių namų gamyba Gargžduose, Lietuvoje,namai, langai, durys, mediniai namai, medinių namų statyba, skydiniai namai, skydinių namų statyba, namai, namų statyba, rąstiniai namai, karkasiniai namai, karkasinių namų statyba, mediniai langai, medienos durys, medinės šunų būdos, medienos gaminiai, medienos konstrukcijos, medinio karkaso sienos, individualus namas, apšiltintos sienos, stogas, lauko apdaila, vidaus apdaila, stogo danga, pamatai, santechnika, elektros instaliacija, statybos paslaugos, statyba
Rodyti daugiau