Galite pasirinkti kelias veiklas bei miestus
8 - -
Pasirinkti

LANGŲ SERVISAS, UAB

Plastikinių, medinių, aliumininių langų ir durų remontas, reguliavimas, montavimas; Langų tarpinių keitimas; Stiklo paketų keitimas, montavimas, gamyba; Plastikinių, aliumininių, medinių langų gamyba; Apsauginių, dekoratyvinių plėvelių klijavimas. Parduodame: Plastikinius, medinius, aliuminius langus ir duris; Priedus langams: rankenėles, palanges; Pleveles langams; Ventiliacijos groteles. MEISTRO IŠKVIETIMAS: VILNIUJE 8 67372720; KAUNE 8 60180049; KLAIPĖDOJE 8 673 72720

 • Adresas Algirdo g. 26, LT-03218, Vilnius (Išskleisti žemėlapį)
 • Telefonas 867372720
 • El. paštasSusisiekti el. paštu >>
 • Kont. asmuoMartynas Šublinskas, Direktorius
 • Tinklalapis
 • Vertinimas
  5/5
  Balsavo: 14
 • Registruota2007.06.21
 • Įm. kodas300885789
 • PVM kodasLT100003301612
 • Darbuotojai 4
Darbo laikas:
 • Pirmadienis: 08:00 - 17:00
 • Antradienis: 08:00 - 17:00
 • Trečiadienis: 08:00 - 17:00
 • Ketvirtadienis: 08:00 - 17:00
 • Penktadienis: 08:00 - 17:00
 • Šeštadienis: Nedirba
 • Sekmadienis: Nedirba
Šiuo metu: Nedirba

Veiklos apibūdinimas

UAB „Langų servisas“ pagrindinė specializacija yra langų ir durų remontas Vilniuje ir Kaune. Įmonė profesionaliai atlieka visus savo darbus ir savo atliktiems darbams suteikia garantiją. Parduoda: Plastikinius, medinius, aliuminius langus ir duris; Priedus langams, Pleveles langams ir Ventiliacijos groteles. Atlieka langų, durų montavimą; Apsauginių, dekoratyvinių plėvelių klijavimą; Ventiliacijos grotelių įrengimą.
TEIKIAMOS PASLAUGOS:
1. LANGŲ REMONTAS: Mes remontuojame bet kurio plastikinio profilio gamintojo langus, taip pat naujos kartos medinius ir aliumininius langus. Įmonė profesionaliai atlieka visus reikalingus darbus ir suteikia garantiją. Po mūsų remonto Jūsų langai patikimai tarnaus dar ne vienerius metus!
2. DURŲ REMONTAS: Atliekame einamąją plastikinių, aliuminio, medinių lauko ir balkono durų priežiūrą t. y. atliekame diagnostiką, sureguliuojame, pakeičiame apkaustų detales, tarpines, rankenas, uždarymo mechanizmus ir pan.
3. LANGŲ IR DURŲ REGULIAVIMAS: UAB „Langų servisas“ komanda atlieka langų ir durų sandarumo reguliavimą, tarpinių, apkaustų ir stiklo paketų keitimą, poreikiui atsiradus įstato ventiliacijos groteles, užsifiksuojančias durų rankenėles, rankenėles su apsauga nuo vaikų ir kitus susijusius darbus.
4. TARPINIŲ KEITIMAS: Plastikinių langų tarpinių ("gumų") keitimas yra viena iš atliekamų paslaugų, kurioms yra kviečiami „Langų serviso“ meistrai. Visą būtiną informaciją apie tarpinių keitimo būtinumą pasiruošę suteikti profesionalūs mūsų įmonės darbuotojai.
5. STIKLO PAKETŲ KEITIMAS: Keičiame stiklo paketus plastikiniuose, mediniuose, aliuminiuose languose ir duryse, įvairaus sudėtingumo fasadinėse sistemose.
Kliento pageidavimu keičiame nekokybiškus, išsihermetinusius stiklo paketus. Vietoj senų stiklo paketų, įstatome naujus, pasižyminčius geresnėmis charakteristikomis.
Stiklo paketo keitimas - gan sudėtingas darbas, reikalaujantis profesionalių įgūdžių. Nuo to ar teisingai bus išmatuotas ir įstatytas stiklo paketas priklausys tolimesnis Jūsų lango ar durų tarnavimo efektyvumas. Stiklo paketo keitimo kaina priklauso nuo stiklų skaičiaus, jų spalvos ir kitų specifinių faktorių. Mūsų įmonės specialistai profesionaliai ir greitai atliks stiklinimo darbus.
PREKYBA:
1. PLASTIKINIAI LANGAI IR DURYS: Turintys ilgametę patirtį UAB “Langų servisas” specialistai taip pat siūlo naujų plastikinių langų ir durų įstatymą pagal Jūsų poreikius, taip pat atlieka balkonų stiklinimą.
2. MEDINIAI LANGAI IR DURYS: Dydžių ir formų įvairovė, plati spalvinė gama bei skirtingų rūšių medienos pasirinkimas. Taip pat siūlome naujų ekologiškų langų ir durų iš medžio įstatymą pagal Jūsų poreikius.
3. ALIUMINIAI LANGAI IR DURYS: Siūlome dviejų aliuminio sistemų langus bei duris:
Appolo Cold 51mm. Ekonomiškas sprendimas įrengiant vidines pertvaras, antras tamburo ar slankiojančias duris, statant prekybos centrus, kitas visuomeninės paskirties patalpas.
Hercules 67mm. Pasižymi aukščiausiais šilumos izoliacijos bei stabilumo rodikliais.
4. PRIEDAI LANGAMS:
RANKENĖLĖS: Varčios fiksatorius; Rakinamos lango rankenėlės; Metalinės balkono durų rankenėlės.
PALANGĖS: IŠORINĖS PALANGĖS: iš cinkuotos skardos arba, jei jos yra spalvotos, - iš cinkuotos skardos, dengtos plastizoliu, poliesteriu, puralu. VIDINĖS PALANGĖS: Impregnuotos laminuotos MDP (medžio drožlių plokštės); Plastikinės; Medinės; Dirbtinio akmens masės; Natūralaus akmens.
Naujos kartos palangės neblunka, jų nereikia perdažyti, jos nesideformuoja nuo drėgmes, yra lengvai valomos.
5. PLĖVELĖS LANGAMS: Siūlome plačią JAV gamintojo „Window Global Film“ plėvelių asortimentą.
Stiklų plėvelės yra kelių rūšių, priklausomai nuo paskirties:
Apsauginės: Skaidri, plėvelė apsaugo nuo sužalojimų stiklo šukėmis, žaibiškų vagysčių, įsilaužimų. Šios plėvelės turi daugiasluoksnę apsaugą nuo subraižymų ir atmosferinio poveikio.
Mažinančios saulės spindulių pralaidumą: Langų plėvelė blokuoja 99% * UV spindulių, sudaro filtrą nuo saulės, sumažina saulės kaitrumą. Plėvelė gali padėti išspręsti problemą ir sumažinti oro kondicionavimo išlaidas.
Dekoratyvinės: Siūlome įvairaus laipsnio užtamsinimo veidrodinio atspindžio plėveles, matines, bronzos spalvos plėveles.
Visoms plėvelėms yra suteikiama 5 metų garantija. Plėvelė užklijuojama mūsų specialistų.
6. VENTILIACIJOS GROTELĖS: Siūlome populiariausias šiuo metu 60 mm ir 80 mm ventiliacijos groteles.

Apyvarta, EUR

Rodyti žemėlapį
 • LANGŲ SERVISAS, UAB
  Algirdo g. 26, LT-03218, Vilnius
  867372720