KONECRANES, UAB Vilniaus filialas

Atnaujinti informaciją
5/5
Balsavo: 1
 • Įm. kodas211627020
 • PVM kodasLT116270219
Darbo laikas
 • 8:00 - 17:00
 • 8:00 - 17:00
 • 8:00 - 17:00
 • 8:00 - 17:00
 • 8:00 - 17:00
 • Nedirbame
 • Nedirbame
 • Šiuo metu: Dirba

Pasaulinės industrinių kėlimo kranų pramonės lyderė, turinti didžiausią paslaugų tinklą ir siūlanti visą kėlimo įrangos asortimentą. Tiltinių kranų, gembinių, uosto kranų, kėlimo talių ir kitos pramoninės kėlimo įrangos pardavimas.Kėlimo įrangos montavimas, remontas, modernizavimas. Atsarginių dalių tiekimas. Techninė kranų priežiūra, inspekcijos.

Veiklos sritys

Veiklos apibūdinimas

„Konecranes“ – pirmaujanti pasaulyje „Lifting Businesses™“ grupė, aptarnaujanti labai įvairius klientus, įskaitant gamybos ir technologinių procesų pramonės įmones, laivų statyklas, uostus ir terminalus. „Konecranes“ yra pasirengusi įsiklausyti į jūsų poreikius ir pasiūlyti tinkamiausią kėlimo įrangą bei paslaugas, kurios padidins jūsų verslo vertę ir efektyvumą.


Ilga mūsų skleidžiamos pažangos istorija
Jau daugiau kaip 80 metų padedame visų pramonės šakų įmonėms kelti savo efektyvumo ir veiklos rodiklius į naujas aukštumas. Tai darome nuolat tiekdami patikimą kėlimo įrangą ir teikdami kokybiškas paslaugas.


Pasirinkę „Konecranes“ jūs įgyjate galimybę semtis naudos iš pasaulinio patirties bei informacijos lobyno, kuriame nestinga praktinių žinių ir apie jūsų vietines sąlygas. Jūsų kėlimo reikmėmis bus puikiai pasirūpinta, o darbo našumas išaugs.

Kita informacija

Address: 
Rodunios kelias 34
LT-02187 Vilnius Lithuania
Tel.: 
+370 700 33334
Fax: 
+370 52505230
Email: 
[email protected]
Address: 
Laisvės pr. 125 (507 kab.)
LT-06118 Vilnius Lithuania
Tel.: 
+370 52736053
Fax: 
+370 52736053
URL: http://www.konecranes.lt
Email: [email protected]

Rodyti žemėlapį
 • KONECRANES, UAB Vilniaus filialas
  Rodūnios kel. 34, LT-02187, VILNIUS
  (700) 33334
www.vaziuokle.lt
www.mokesciulabirintai.lt
kamelota.lt
www.autokranunuoma.lt
bit.ly/3QtewQa
www.paminklai.lt

Galerija

Darbuotojai

Jonas Paulikas
Generalinis direktorius

Produktai

Tiltiniai kranai
Tiltiniai kranai

Konecranes tiltiniai kranai gaminami diegiant svarbiausias šios srities inovacijas. „Konecranes“ ne tik gamina puikios inžinerinės kokybės tiltinius kranus, tačiau ir siekia, kad jos kranų vertė, kad ir kur pasaulyje jie atsidurtų, per visą eksploatacijos laiką išliktų kuo didesnė. Nuoroda į puslapį: http://lt.konecranes.lt/iranga/tiltiniai-kranai

Skaityti daugiau
Procesiniai tiltiniai kranai
Procesiniai tiltiniai kranai

Procesiniai tiltiniai kranai Itin sunkiam darbo režimui gaminami „Konecranes“ procesiniai kranai atitinka pačius griežčiausius jūsų reikalavimus – jie pritaikyti automatizuotiems procesams, ilgiems apkrovų ciklams, sudėtingai darbo aplinkai, pasižymi dideliais darbiniais greičiais, turi specialias valdymo sistemas. Nuoroda į puslapį: (http://lt.konecranes.lt/iranga/tiltiniai-kranai/procesiniai-kranai)

Skaityti daugiau
Kranai pavojingoms aplinkoms
Kranai pavojingoms aplinkoms

Kranai pavojingoms aplinkoms. „Konecranes“ siūlo platų pavojingoms aplinkoms skirtų gaminių asortimentą: kranus, tales ir įvairias dalis. Nuoroda į puslapį: (http://lt.konecranes.lt/iranga/tiltiniai-kranai/kranai-pavojingoms-aplinkoms)

Skaityti daugiau
Elektrinės talės
Elektrinės talės

Elektrinės talės. „Konecranes“ gamina labai įvairias pramoninės paskirties tales – elektrines, rankines, taip pat skirtas pavojingoms aplinkoms. Nuoroda į puslapį: (http://lt.konecranes.lt/iranga/tales/elektrines-tales)

Skaityti daugiau
Gembiniai kranai
Gembiniai kranai

Gembiniai kranai. Konecranes gembiniai kranai naudojami visur, pradedant mažomis dirbtuvėmis ir baigiant stambių gamyklų surinkimo linijomis. Nuoroda į puslapį: (http://lt.konecranes.lt/iranga/kelimo-iranga-darbo-vietoms/gembiniai-kranai)

Skaityti daugiau
Darbo vietų kranai
Darbo vietų kranai

Darbo vietų kranai. Konecranes aliumininės arba plieninės lengvųjų kranų sistemos atitinka arba viršija visus reikalavimus, keliamus darbo vietų ir gamybos linijų kėlimo įrangai, kurios keliamoji galia iki 2 tonų. Nuoroda į puslapį: (http://lt.konecranes.lt/iranga/kelimo-iranga-darbo-vietoms/darbo-vietu-kranai)

Skaityti daugiau
Konteinerių krovos įranga
Konteinerių krovos įranga

Konteinerių krovos įranga. „Konecranes“ yra viena iš pagrindinių pasaulinių bendrovių, kurios projektuoja, gamina, tiekia ir remontuoja konteinerių krovos įrangą. Nuoroda į puslapį: (http://lt.konecranes.lt/iranga/konteineriu-krovos-iranga)

Skaityti daugiau

Prekės ženklai

KONECRANES

Paieškos žodžiai

Kranas, kranai, tiltiniai kranai, ožiniai kranai, atraminis kranas, pakabinami kranai, gembiniai kranai, sprogios aplinkos kranai, lyninis telferis, grandininis telferis, talės, telferiai, lynai, grandinės, kėlimo įranga, kėlimo kranai, lengvų kranų sistemos, lengvieji kėlimo įrengimai, lengvai susimontuojantys kranai, tiltiniai kranai, konsoliniai kranai, vienbėgės krano sistemos, pramoniniai kranai, industriniai kranai, grandinės talės, lyninės talės, uosto kranai, uostiniai kranai, laivų statybos kranai, birių krovinių kranai, uosto kranai, pakrautuvai, konteinerių kranai, kėlimo projektai, krovinio kėlimas, inžineriniai kėlimo sprendimai, krano atsarginės dalys, kranų atsarginės dalys, kranų valdymo sistemos, kranų distancinis valdymas, kranų radijo valdymas, kranų radio valdymo sistemos, kranų kontrolinės matavimo sistemos, kranų maitinimo sistemos, krano mechanizmai, kranų montavimas, krano remontas, kranų remontas, krano montavimas, kranų montavimas, krano modernizacija, kranų modernizacija, krano modernizavimas, krano techninė priežiūra, kranų techninė priežiūra, krano servisas, kranų servisas, krano techninio stovio inspektavimas, kranų techninio stovio inspektavimas.
Rodyti daugiau