KONECRANES, UAB Vilniaus filialas

Atnaujinti informaciją
5/5
Balsavo: 1
 • Įm. kodas211627020
 • PVM kodasLT116270219
Darbo laikas
 • 8:00 - 17:00
 • 8:00 - 17:00
 • 8:00 - 17:00
 • 8:00 - 17:00
 • 8:00 - 17:00
 • Nedirbame
 • Nedirbame
 • Šiuo metu: Nedirbame

Pasaulinės industrinių kėlimo kranų pramonės lyderė, turinti didžiausią paslaugų tinklą ir siūlanti visą kėlimo įrangos asortimentą. Tiltinių kranų, gembinių, uosto kranų, kėlimo talių ir kitos pramoninės kėlimo įrangos pardavimas.Kėlimo įrangos montavimas, remontas, modernizavimas. Atsarginių dalių tiekimas. Techninė kranų priežiūra, inspekcijos.

Veiklos sritys

Veiklos apibūdinimas

„Konecranes“ – pirmaujanti pasaulyje „Lifting Businesses™“ grupė, aptarnaujanti labai įvairius klientus, įskaitant gamybos ir technologinių procesų pramonės įmones, laivų statyklas, uostus ir terminalus. „Konecranes“ yra pasirengusi įsiklausyti į jūsų poreikius ir pasiūlyti tinkamiausią kėlimo įrangą bei paslaugas, kurios padidins jūsų verslo vertę ir efektyvumą.


Ilga mūsų skleidžiamos pažangos istorija
Jau daugiau kaip 80 metų padedame visų pramonės šakų įmonėms kelti savo efektyvumo ir veiklos rodiklius į naujas aukštumas. Tai darome nuolat tiekdami patikimą kėlimo įrangą ir teikdami kokybiškas paslaugas.


Pasirinkę „Konecranes“ jūs įgyjate galimybę semtis naudos iš pasaulinio patirties bei informacijos lobyno, kuriame nestinga praktinių žinių ir apie jūsų vietines sąlygas. Jūsų kėlimo reikmėmis bus puikiai pasirūpinta, o darbo našumas išaugs.

Kita informacija

Address: 
Savanorių av. 176 C -40
LT-03154 Vilnius Lithuania
Tel.: 
+370 52736053
Fax: 
+370 52505230
Email: 
Egidijus.paskevicius@konecranes.com
Address: 
Laisvės pr. 125 (507 kab.)
LT-06118 Vilnius Lithuania
Tel.: 
+370 52736053
Fax: 
+370 52736053
URL: http://www.konecranes.lt
Email: info.lt@konecranes.com

Rodyti žemėlapį
 • KONECRANES, UAB Vilniaus filialas
  Savanorių pr. 176C -40, LT-03154, VILNIUS
  (700) 33334
www.jung.lt
www.kranuprieziura.lt
www.autokranunuoma.lt
www.herymita.lt
www.visalietuva.lt/bliekorius
www.laidojimopaslaugosdruskininkuose.lt

Galerija

Darbuotojai

Jonas Paulikas
Generalinis direktorius

Produktai

Tiltiniai kranai
Tiltiniai kranai

Konecranes tiltiniai kranai gaminami diegiant svarbiausias šios srities inovacijas. „Konecranes“ ne tik gamina puikios inžinerinės kokybės tiltinius kranus, tačiau ir siekia, kad jos kranų vertė, kad ir kur pasaulyje jie atsidurtų, per visą eksploatacijos laiką išliktų kuo didesnė. Nuoroda į puslapį: http://lt.konecranes.lt/iranga/tiltiniai-kranai

Skaityti daugiau
Procesiniai tiltiniai kranai
Procesiniai tiltiniai kranai

Procesiniai tiltiniai kranai Itin sunkiam darbo režimui gaminami „Konecranes“ procesiniai kranai atitinka pačius griežčiausius jūsų reikalavimus – jie pritaikyti automatizuotiems procesams, ilgiems apkrovų ciklams, sudėtingai darbo aplinkai, pasižymi dideliais darbiniais greičiais, turi specialias valdymo sistemas. Nuoroda į puslapį: (http://lt.konecranes.lt/iranga/tiltiniai-kranai/procesiniai-kranai)

Skaityti daugiau
Kranai pavojingoms aplinkoms
Kranai pavojingoms aplinkoms

Kranai pavojingoms aplinkoms. „Konecranes“ siūlo platų pavojingoms aplinkoms skirtų gaminių asortimentą: kranus, tales ir įvairias dalis. Nuoroda į puslapį: (http://lt.konecranes.lt/iranga/tiltiniai-kranai/kranai-pavojingoms-aplinkoms)

Skaityti daugiau
Elektrinės talės
Elektrinės talės

Elektrinės talės. „Konecranes“ gamina labai įvairias pramoninės paskirties tales – elektrines, rankines, taip pat skirtas pavojingoms aplinkoms. Nuoroda į puslapį: (http://lt.konecranes.lt/iranga/tales/elektrines-tales)

Skaityti daugiau
Gembiniai kranai
Gembiniai kranai

Gembiniai kranai. Konecranes gembiniai kranai naudojami visur, pradedant mažomis dirbtuvėmis ir baigiant stambių gamyklų surinkimo linijomis. Nuoroda į puslapį: (http://lt.konecranes.lt/iranga/kelimo-iranga-darbo-vietoms/gembiniai-kranai)

Skaityti daugiau
Darbo vietų kranai
Darbo vietų kranai

Darbo vietų kranai. Konecranes aliumininės arba plieninės lengvųjų kranų sistemos atitinka arba viršija visus reikalavimus, keliamus darbo vietų ir gamybos linijų kėlimo įrangai, kurios keliamoji galia iki 2 tonų. Nuoroda į puslapį: (http://lt.konecranes.lt/iranga/kelimo-iranga-darbo-vietoms/darbo-vietu-kranai)

Skaityti daugiau
Konteinerių krovos įranga
Konteinerių krovos įranga

Konteinerių krovos įranga. „Konecranes“ yra viena iš pagrindinių pasaulinių bendrovių, kurios projektuoja, gamina, tiekia ir remontuoja konteinerių krovos įrangą. Nuoroda į puslapį: (http://lt.konecranes.lt/iranga/konteineriu-krovos-iranga)

Skaityti daugiau

Prekės ženklai

KONECRANES