KOLJE, UAB parduotuvė

Skambinti šiandien
Atnaujinti informaciją
0/5
Balsavo: 0
Darbo laikas
 • 10:00 - 18:00
 • 10:00 - 18:00
 • 10:00 - 18:00
 • 10:00 - 18:00
 • 10:00 - 18:00
 • 10:00 - 16:00
 • Nedirbame
 • Šiuo metu: Dirba

Elektroninė parduotuvė turinti vieną didžiausių vestuvinių žiedų pasirinkimų Lietuvoje. Su mumis dirba meistrai, turintys daugiau kaip 25 metų patirtį. Žiedų gamybai naudojame įvairias juvelyrikos technikas, todėl iš aukso ar sidabro galime pagaminti tokį modelį, kokio pageidauja klientai.

Veiklos sritys

Veiklos apibūdinimas

Vestuviniai žiedai elektroninėje parduotuvėje ne tik vestuviniai, bet ir sužadėtuvių žiedai. Nuo klasikinių iki modernių sužadėtuvių žiedų. Taip pat galime pagaminti sužadėtuvių žiedą pagal kliento pageidavimą. Norimo dydžio briliantas ar cirkonis, žiedo forma, viskas gali būti tiksliai pagal kliento norus ir fantaziją.
Gaminame, prekiaujame aukštos kokybės auksiniais žiedais. Mes galime pagaminti Jūsų norimo atspalvio ir formos žiedus. Pagal pageidavimą gaminame raudono, balto ar geltono aukso žiedus. Graviruojame žiedus su norimais užrašais. Balto aukso žiedus, pageidaujant galime nurodžiuoti.
Iš elektroninės parduotuvės www.vestuviniaiziedai.lt galite iš karto užsakyti žiedą, keliais mygtuko paspaudimais pasirinkti norimą dydį ir užsakyti žiedą tiesiai į namus. Lietuvoje siuntimas nemokamas, siuntimas visame pasaulyje pagal atskirą susitarimą.
Kviečiame užsukti į mūsų parduotuvę, kurioje rasite ir dar daugiaužiedų modelių. Taip pat joje galėsite užsakyti vestuvinių žiedų gamybą iš jūsų turimo aukso. Parduotuvės adresas Vilniaus g.168, Šiauliai (Vilniaus ir Dvaro g. kampas). Taip pat čia galite atnaujinti bei suremontuoti juvelyrinius dirbinius.
Rodyti žemėlapį
 • KOLJE, UAB parduotuvė
  Vilniaus g. 168, LT-76299, Šiauliai
  861529627
www.vaziuokle.lt
www.butina.lt
www.paminklai.lt
www.svedasupaminklai.lt
www.adordinem.lt
www.pasromanopaolo.lt

Galerija

Darbuotojai

Paieškos žodžiai

Vestuviniai žiedai, vestuviniai žiedai internetu, vestuviniai žiedai Šiauliuose, klasikiniai vestuviniai žiedai, modernūs vestuviniai žiedai, vestuviniai žiedai kaina, auksiniai žiedai, sužadėtuvių žiedai, sužadėtuvių žiedai su deimantu, sužadėtuvių žiedai internetu
Rodyti daugiau