JŪRŲ ŠAULYS, asociacija

Atnaujinti informaciją
5/5
Balsavo: 39
 • Įm. kodas302500879
 • PVM kodasLT100006274910
 • Darbuotojai 24
Darbo laikas
 • Darbo laikas nenurodytas

Mūsų įmonė Jums gali pasiūlyti: apsaugos paslaugas, vertybių pervežimą, krovinių palydą (Lietuvos teritorijoje), apsaugos sistemas, stebėjimą ir reagavimą į pavojaus signalus, sargų darbo kontrolę.

Darbuotojų skaičius

 • nuo 2020-07-01 darbuotojų sk. 24
 • 2020-06-03 darbuotojų sk. 25
Rodyti daugiau

Sodros skola

 • 2021-06-22 turėjo 53.50 Eur socialinio draudimo skolą
 • 2021-06-21 turėjo 53.50 Eur socialinio draudimo skolą
Rodyti daugiau

Vidutinis atlyginimas

 • 2021-04-01 vid. atlyginimas buvo 649.89 Eur
 • 2021-03-01 vid. atlyginimas buvo 652.75 Eur
Rodyti daugiau
3391.72 €
Paskutinio mėnesio (2021-04) valstybinio socialinio draudimo įmokos
Duomenų šaltinis - SODRA
Atnaujinimo data: 2021-06-24

Veiklos apibūdinimas

Asociacija "Jūrų šaulys" yra ribotos civilinės atsakomybės viešasis juridinis asmuo, kurio tikslas - koordinuoti asociacijos narių veiklą, atstovauti asociacijos narių interesams ir juos ginti, tenkinti kitus viešuosius interesus.
Savo veikloje Asociacija vadovaujasi Lietuvos Respublikos Konstitucija, Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu, Asociacijų įstatymu, kitais Lietuvos Respublikos įstatymais ir teisės aktais bei savo įstatais.
Asociacija "Jūrų šaulys" remia Klaipėdos apskrities jūrų šaulių 3 rinktinę.
Asociacijos tikslas yra teikti profesinės bei visuomeninės integracijos paramą Klaipėdos apskrities Jūrų šauliams ir kitiems visuomenės atstovams, plėtoti jūrinio kultūros paveldo idėjas, ugdyti Lietuvos visuomenės pilietiškumą ir patriotizmą, teikti tęstinio mokymosi neformaliojo švietimo paslaugas, teikti profesinio informavimo paslaugas. Rūpintis istoriniu kultūriniu paveldu, suaugusiųjų ir jaunimo patriotiniu ugdymu. Asociacija rengia arba siūlo kitų parengtas kvalifikacijos tobulinimo programas ir projektus, atitinkančius Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos strateginius veiklos planus ir piliečių
kvalifikacijos tobulinimo projektus.
Asociacija organizuoja ir administruoja vaikų ir jaunimo patriotinę veiklą, sporto, poilsio ir turizmo renginius bei vaikų ir jaunimo stovyklas.
Asociacija bendradarbiauja su Lietuvos Respublikos, užsienio kvalifikacijos tobulinimo institucijomis bei kitais socialiniais partneriais. Teikia informaciją apie mokymosi galimybes jaunimui Lietuvos Respublikoje bei užsienyje.Apsaugos paslaugos
Saugos tarnyba savo veiklą Lietuvoje pradėjo 2010 m. ir saugo objektus, esančius uosto teritorijoje, sandėlius ir gamybines patalpas, tokius kaip UAB "Mabre Lpc", UAB "Ketonas", UAB "Varkojis ir Ko". Asociacijos "Jūrų šaulys" saugos tarnybos apsaugos darbuotojai yra kruopščiai atrenkami, specialiai apmokomi ir paruošiami šiam darbui. Dauguma darbuotojų yra Lietuvos Šaulių sąjungos nariai, todėl pasižymi sąžiningumu ir rimtu požiūriu į savo darbą. Taip mes galime užtikrinti darbuotojų pastovumą bei gerą darbo kokybę.
Apsaugos paslaugų teikimui mes turime Policijos departamento licenciją, kitus būtinus leidimus. Visi su apsaugos darbu susiję darbuotojai yra nustatyta tvarka tikrinami, apmokomi. Darbo metu ekipuojami uniforma, techninėmis ir specialiomis priemonėmis.
Mūsų įmonė Jums gali pasiūlyti:
Fizinę objektų apsaugą - poste budi apsaugos darbuotojas (pagal poreikį aprūpintas šaunamuoju ginklu ir spec. priemonėmis), įgaliotas imtis visų būtinų priemonių visapusiškam saugumui užtikrinti jam patikėtoje teritorijoje. Apsaugos darbuotojas nuolat palaiko ryšį su centralizuotu stebėjimo pultu.
Atsižvelgiant į Kliento pageidavimus mūsų įmonė turi galimybę priimti į darbą anksčiau Kliento apsaugos poste dirbusius bei gerą reputaciją turinčius apsaugos darbuotojus.
Vertybių pervežimą - atitinkamai paruoštu automobiliu ir darbuotojais vežame pinigus, vertybes bei lydime kasininkus.
Krovinių palydą (Lietuvos teritorijoje) - specialiai parengtas, ginkluotas Saugos tarnybos ekipažas lydi krovinius Lietuvos teritorijoje. Pagal Kliento pageidavimą apsaugos darbuotojas gali vykti Kliento transporto priemone.
Sargų darbo kontrolę - šią paslaugą vykdo greito reagavimo grupė, kuri pagal užsakovo pageidavimą kartą ar kelis kartus per darbo pamainą kontroliuoja įmonėje dirbančių sargų darbą.
Stebėjimą ir reagavimą į pavojaus signalus - objekto stebėjimas visą parą nepertraukiamu režimu pasijungus į centralizuotą stebėjimo pultą.
Apsaugos sistemas - apsauginės ir priešgaisrinės signalizacijos, vaizdo stebėjimo bei praėjimo kontrolės instaliacija bei priežiūra (pasirašius su mūsų įmone bendradarbiavimo sutartį, apsaugos sistemoms bei įrengimo darbams bus taikomos nuolaidos).

Kita informacija

Kompiuteriai ir jų tinklai - kompiuterių remontas ir jų konfiguravimas, kompiuterių tinklų projektavimas ir tiesimas, prekyba kokybiškais bei kliento poreikius atitinkančiais kompiuteriais ir jų dalimis, pastovi profilaktinė priežiūra, duomenų saugojimas.
Be to, konsultuojame saugos bei signalizacijos įrengimo klausimais, teikiame teisines paslaugas.
Jei įsigysite mūsų bendrovės paslaugų teikimą, Jūsų administracijai atkris nebūdingi rūpesčiai -mes organizuosime visus minėtus darbus, užtikrinsime turto, klientų bei darbuotojų saugumą.
Mūsų teikiamų paslaugų kaina pagrindžiama kruopščiai sudaryta sąmata, pilnai atsižvelgiama į Jūsų pageidaujamą paslaugų apimtį, kitas aplinkybes.
Tikimės sėkmingo bendradarbiavimo.


Kita musu veiklos sritis:
Vasaros stovyklos
Čia vaikai ne tik ilsėsis bet ir aktyviai bendraus su savo bendraamžiais. Vasaros stovykla
organizuojama bendradarbiaujant su Klaipėdos apskrities jūros šaulių 3-ąja rinktine. Jūsų vaikai bendraus su specialiai parengtai instruktoriais ir kvalifikuotais pedagogais. Tai stovykla vaikams ir jaunimui, berniukams ir mergaitėms, pasiryžusiems i karišką discipliną, priimti neįprastus iššūkius, išmokti įvairių karinio gyvenimo paslapčių, dalyvauti taktinėse-orientacinėse užduotyse; norintiems išmokti draugiškumo, supratingumo ir pasitikėjimo vienas kitu.
Norėdami būti užtikrinti, kad mūsų organizuojamoje stovykloje laiką praleisite turiningai, prašome registruotis iš anksto. Susisiekite su mumis svetainėje nurodytais kontaktais.
Sukarinta poilsio vasaros stovykla
Stovykla skirta vaikams ir jaunimui, pasiryžusiems gyventi pagal karinės disciplinos taisykles, priimti nekasdienius iššūkius, išmokti įvairių karinio gyvenimo įgūdžių, dalyvauti mokymuose, kuriuos veda parengti instruktoriai.

Rodyti žemėlapį
 • JŪRŲ ŠAULYS, asociacija
  Šilutės pl. 9, LT-91109, KLAIPĖDA
  (607) 71470
www.vaziuokle.lt
www.adordinem.lt
www.faguru.lt
www.sekluva.lt
www.paminklai.lt

Darbuotojai

Vladislavas Gvozdevas
Asociacijos pirmininkas

Paieškos žodžiai

Apsauga, apsaugos sistemos, apsaugos sistemų įrengimas, krovinių palyda, sukarinta vaikų stovykla, kompiuterių remontas, saugos tarnyba, apsaugos paslaugos, signalizacijos, sargų darbo kontrolė, vertybių pervežimas, krovinių palyda, uosto objektų apsauga, apsaugos paslaugos visą parą, pigus dažasvydis, dažasvydžio nuoma
Rodyti daugiau