EDMUNDO OGINTO STOMATOLOGIJOS KABINETAS

Skambinti šiandien
Atnaujinti informaciją
5/5
Balsavo: 3
 • Adresas Margių g. 15-5, LT-36200, Panevėžys
 • Telefonas 868398037
 • El. paštase.ogintas@gmail.com
 • VadovasEdmundas Ogintas, Savininkas
 • Registruota2003.04.29
Darbo laikas
 • Nedirbame
 • Nedirbame
 • 14:00 - 20:00
 • Nedirbame
 • 14:00 - 19:00
 • Nedirbame
 • Nedirbame
 • Šiuo metu: Nedirbame

Odontologijos klinika ,,Edmundo Oginto stomotologijos kabinetas'' - turi ilgaamžę patirtį, kurioje yra teikiamos visos odontologijos paslaugos. Apsilankykite pas mus, nesvarbu, ar Jums reikia konsultacijos, ar profesionalaus gydymo, ar Jus kamuoja ūmus skausmas mes visada pasirengę padėti.

Darbuotojų skaičius

 • nuo 2019-11-07 darbuotojų sk. 1
 • 2013-09-30 darbuotojų sk. 1

Sodros skola

 • 2018-08-14 socialinio draudimo įsiskolinimų neturi
 • 2018-08-06 turėjo 863.40 Eur socialinio draudimo skolą
Rodyti daugiau

Veiklos apibūdinimas

Visos odontologo (stomatologo) paslaugos: dantų protezavimas, burnos chirurgo paslaugos (dantų rovimas, traukimas), dantų gydymas, vaikų dantų gydymas,

Paslaugos:

Dantų protezavimas
Vaikų dantų gydymas
Terapinis gydymas
Estetinis plombavimas
Endodontija
Burnos chirurgija

Dantų protezavimas – viena populiariausių ir dažniausiai atliekamų odontologinių operacijų, kurios metu yra atstatomi pažeisti ar prarasti dantys. Dantų protezavimas yra skirtas atkurti trūkstamus dantis ir jų eiles, prarastas sąkandžio ir kramtymo funkcijas.
Atliekant protezavimą kiekvienu atveju sudaromas individualus gydymo planas, kad būtų pasiektas geriausias rezultatas. Visada atsižvelgiame į paciento finansines galimybes, todėl pasiūlome kelis protezavimo variantus. Labai svarbu atstatyti dantų eilių vientisumą ir kramtymo kokybę. Protezavimui naudojami metalo keramikos konstrukcijos protezai, cirkonio keramika, vainikėliai, tiltai, taip pat įvairių konstrukcijų išimami protezai. Bendradarbiaudami su dantų technikų laboratorija, galime pasiūlyti aukščiausios kokybės dantų protezavimo paslaugas.


Vaikų dantų gydymas. Vaikų odontologija – tai vaikų dantų ir gleivinės ligų profilaktika bei gydymas esant pieniniam ir mišriam sąkandžiui. Taip pat galima ir pažintinė žaidimų terapija odontologo kabinete – tai plačiai visame pasaulyje taikoma praktika, padedanti vaikui nugalėti odontologo baimę. Ji skirta supažindinti vaiką su odontologijos kabineto aplinka, aparatūra, instrumentais ir atliekamomis procedūromis. Odontologinio gydymo metu vaikas susiduria su nauja aplinka, naujais žmonėmis (gydytoju, asistente), garsu, kvapais, vibracija, skoniu. Norite, kad Jūsų vaikai suaugę džiaugtųsi sveika ir gražia šypsena? Pradėkite ja rūpintis jau nuo ankstyvos vaikystės.

Terapinis dantų gydymas.
Terapinis gydymas odontologiniame kabinete daugiau suprantamas kaip dantų, burnos gleivinės profilaktika, neleidžianti atsirasti kariesui bei dantenų ligomis (gingivitui, periodontitui ir pan.) Profilaktinė pacientų patikra rekomenduojama kas 6 mėnesius.

Estetinis plombavimas – estetinės odontologijos metodas, kuris taikomas atkurti nuskilusius, nudilusius, ėduonies pažeistus dantis, taip pat norint padailinti dantų formą, uždaryti tarpus tarp dantų (diastemas) ar pakeisti senas, išsiskiriančias spalva iš natūralių danties audinių, plombas į nepastebimas restauracijas.

Endodontologija – odontologijos sritis, besirūpinanti dantyje esančio minkštojo audinio (pulpos), danties šaknų ir viršūninio kaulo prevencija, diagnostika bei gydymu. Endodontinis gydymas reikalingas tuomet, kai danties šaknies kanalo viduje esantis minkštasis audinys (pulpa) yra uždegiminis ar infekuotas.

Burnos chirurgija – plati odontologijos sritis, apimanti ne tik dantų, bet ir liežuvio, burnos gleivinės, seilių liaukų, žandikaulių, sinusų patologijų ar navikų diagnostiką ir chirurginį gydymą. Dantų šalinimas yra dažniausiai atliekama burnos chirurgijos procedūra. Šiuolaikinė odontologija leidžia iš karto atlikti visas chirurgines procedūras, reikalingas, kai konservatyvaus gydymo nepakanka.
Rodyti žemėlapį
 • EDMUNDO OGINTO STOMATOLOGIJOS KABINETAS
  Margių g. 15-5, LT-36200, Panevėžys
  868398037
www.kaupaka.com
www.svedasupaminklai.lt
kamelota.lt
www.paminklai.lt
www.mokesciulabirintai.lt
www.laidojimopaslaugosdruskininkuose.lt

Galerija

Darbuotojai

Edmundas Ogintas
Savininkas

Paieškos žodžiai

Stomatologas, odontologas Panevėžyje, protezavimas, odontologijos klinika, stomatologai Panevėžys, odontologijos kabinetas, stomatologijos klinika, dantų protezai, dantų protezavimas, estetinis plombavimas, dantų traukimas, dantų rovimas, danties rovimas, chirurgo-odontologo paslaugos, metalo keramika, bemetalė keramika, stomotologija, dantų protezavimas kaina, metalo keramika kaina, dantų vainikėlis, dantų plombavimas, vaikų odontologai, odontologijos centras, stomotologijos klinika Panevėžyje, odontologai Panevėžyje, pieninių dantų gydymas Panevėžyje, vaikų dantų gydymas Panevėžyje, E. Oginto stomotologijos kabinetas, stomotologijos centras, klinika Edmundo Oginto, stomotologijos kabinetas, dantų protezavimo kaina, dantų protezavimo paslaugos Panevėžyje, stomotologai Panevėžyje, dantų taisymas kaina, dantų taisymas Panevėžyje, dantų plombavimo kaina, odontologai Panevėžyje atsiliepimai, Edmundo Oginto stomotologijos kabinetas
Rodyti daugiau