Galite pasirinkti kelias veiklas bei miestus
8 - -
Pasirinkti

DIVORSA, UAB

DPF filtrų automobiliams pardavimas.Automobilių DPF filtrų diagnostika, montavimas, valymas ir regeneracija. Autoservisai: Vilniuje,Kaune. Transporto nuomos paslaugos: nuomuojame mikroautobusus, automobilius ir autobusus kelionėms po Lietuvą ir užsienį. Kiekvieną dieną organizuojami Tarptautiniai maršrutai: Vilnius- Gardinas, Druskininkai-Gardinas.

 • Adresas Vilniaus g. 8A, LT-17268, Šalčininkėlių k.
 • Telefonas 864716527
 • El. paštasSusisiekti el. paštu >>
 • Kont. asmuoElvina Obločinska, Direktorė
 • Tinklalapis
 • Vertinimas
  5/5
  Balsavo: 4
 • Registruota2016.03.23
 • Įm. kodas304216945
 • PVM kodasLT100010130016
 • Darbuotojai 3
AUTOMOBILIŲ DPF FILTRŲ MONTAVIMAS IR VALYMAS

Veiklos apibūdinimas

Įmonė parduoda DPF filtrus automobiliams. Teikia autoserviso paslaugas Vilniuje ir Kaune: Automobilio DPF filtro diagnostiką, montavimą, valymą ir regeneraciją. Siūlo transporto nuomos paslaugas: mikroautobusų, automobilių ir autobusų. Organizuoja tarptautinius maršrutus.
TEIKIAMOS PASLAUGOS:


1. KIETŲJŲ DALELIŲ FILTRŲ (DPF) AUTOMOBILIAMS PARDAVIMAS: DPF filtras - tai prietaisas, užtikrinantis tinkamą dyzelino dalelių, t. y. suodžių, pašalinimą iš variklio išmetamųjų dujų. Jis montuojamas nuo 2003 metų į EURO4 ir EURO5 standarto automobilius. DPF filtras sulaiko kur kas daugiau suodžių negu senesnės konstrukcijos katalizatoriai. DPF filtruose veikia suodžių kiekio stebėjimo davikliai ir regeneracijos sistema.

2. DPF FILTRŲ "EURO 5" MONTAVIMAS: Turite autobusą ar krovininį automobilį su ekologijos norma EURO 1, EURO 2 arba EURO 3. Galime jame įmontuoti kietųjų dalelių sausą arba šlapią filtrą EURO 5. Europos Sąjungoje mokėsi mažesnius kelių mokesčius, galėsi įvažiuoti į žaliąsias zonas. Užtikriname greitą diagnostiką, išmontavimą, valymą ir įmontavimą bei garantinį aptarnavimą iki 6 mėn.
TVARKINGAI VEIKIANTIS FILTRAS UŽTIKRINA MAŽESNES KURO SĄNAUDAS IR EKOLOGIŠKĄ KELIONĘ.

3. DPF AUTOMOBILIŲ FILTRŲ VALYMAS IR REGENERACIJA: Įveikus numatytąjį kilometražą (naudojant prastesnius degalus arba esant gedimams - kur kas anksčiau), DPF filtras užsikemša. Tuomet automobilis netenka galios, padidėja kuro sąnaudos, ribojamas greitis ir pan. Todėl Jūsų automobiliui reikalingas profesionalus filtro valymas.

Mes kokybiškai ir greitai atliksime Jūsų automobilio DPF filtro diagnostiką, išmontuosime, išvalysime ir įmontuosime jį. Neleiskite pašalinti DPF filtro. Pašalinus filtrą padidės Jūsų automobilio kuro sąnaudos, sumažės trauka, be to nebus pratęstas privalomosios techninės apžiūros galiojimo laikas. Jeigu Jūsų fitras pažeistas – yra galimybė pakeisti jo įdėklą, Jūs gausite ne tik beveik naują puikiai veikiantį filtrą ir tvarkingą automobilį, bet ir 6 mėn priežiūros garantiją.
DPF FILTRO VALYMAS-TAI NAUJA PASLAUGA LIETUVOS RINKOJE. ŠIUOLAIKIŠKA METODIKA LEIDŽIA SUGRĄŽINTI JŪSŲ FILTRUI NAUJĄ GYVENIMĄ
NEGAIŠKITE IR SKAMBINKITE: 8 656 49872 arba 8 656 92416 ATSAKYSIME Į VISUS RŪPIMUS KLAUSIMUS.

4. TRANSPORTO NUOMA: Nuomojame transportą kelionėms po Lietuvą ir į užsienį. Mes galime pasiūlyti Renault Trafic mikroautobusą, automobilį Mercedes-Benz E200, Mercedes-Benz Sprinter bei ISUZU Torquise autobusus. Naujų mikroautobusų RENAULT TRAFIC nuoma su/BE vairuotojo. 8+1 vietų. Yra draudimas kasko. Vairuotojas turi turėti tik "B" kategorijos teises.
DAUGIAU INFORMACIJOS TEl. NR.: 8 64716527

5. TARPTAUTINIAI MARŠRUTAI: Kiekvieną dieną: Vilnius-Gardinas, Gardinas - Vilnius (10 €); Druskininkai- Gardinas, Gardinas-Druskininkai (5 €). Taikome nuolaidas: Vaikams iki 6 metų - 50 proc; Moksleiviams iki 19 metų - 20 proc.; Studentams iki 26 metų - 20 proc.; Vyresniems nei 60 metų - 15 proc.
PLATESNĘ INFORMACIJA TEL. NR.: 8 64716527; 8 605 94548.
Kalbos
 • Rusų k.
 • Lietuvių k.
Specializacijos
 • DPF filtrai
 • DPF filtrų valymas
 • DPF filtrų regeneracija
 • DPF filtrų remontas
 • EURO5 filtrai
Paslaugos
 • Filtrų valymas ir regeneracija
 • Kietųjų dalelių sauso arba šlapio filtro įdiegimas EURO 5
 • Regeneravimas ir remontas
 • Autobusų nuoma
Produktai
 • Filtrai DPF lengviesiems automobiliams
Rodyti žemėlapį
 • DIVORSA, UAB
  Vilniaus g. 8A, LT-17268, Šalčininkėlių k.
  864716527

Prekės ženklai

Paieškos žodžiai

Autoservisai, autoservisų paslaugos, autoservisai Vilniuje, autoservisai Kaune, autoservisų paslaugos Vilniuje, autoservisų paslaugos Kaune, automobilių filtrų montavimas, automobilių filtrų montavimas Vilniuje, automobilių filtrų montavimas Kaune, DPF filtro montavimas, automobilių DPF filtrų montavimas, DPF automobilių filtrų montavimas, automobilių filtrų valymas, automobilių filtrų valymas Vilniuje, automobilių filtrų valymas Kaune, DPF automobilio filtrų valymas, automobilio DPF filtrų valymas, DPF filtro valymas, automobilių filtrų diagnostika, automobilių filtrų diagnostika Vilniuje, automobilių filtrų diagnostika Kaune, DPF filtro diagnostika, DPF filtro diagnostika Vilniuje, DPF filtro diagnostika Kaune, automobilių filtrų regeneracija, automobilių filtrų regeneracija Vilniuje, automobilių filtrų regeneracija Kaune, DPF filtrų regeneracija, DPF automobilių filtrų regeneracija, transporto nuoma, transporto nuoma Vilniuje, nuomojamas transportas, nuomojamas transportas Vilniuje, transporto nuomos paslaugos, transporto nuoma be vairuotojo, mikroautobusai, mikroautobuso nuoma, mikroautobuso nuoma Vilniuje, mikroautobusų nuoma, mikroautobusų nuoma Vilniuje, mikroautobusų nuomos paslauga, Renault Trafic mikroautobusų nuoma, Renault Trafic mikroautobusai, automobilių nuoma, automobilių nuomos paslauga, automobilių nuoma Vilniuje, nuomojame automobilius, Mercedes-Benz automobilio nuoma, Mercedes-Benz automobilio nuoma Vilniuje, automobiliai, Mercedes-Benz automobiliai, automobilių transporto paslaugos, lengvųjų automobilių nuoma, lengvųjų automobilių nuoma Vilniuje, auto nuoma, auto nuoma Vilniuje, autobusų nuoma, autobusų nuomos paslaugos, autobusų nuoma Vilniuje, autobusų nuomos paslauga, nuomojami autobusai, autobusai kelionėms, autobusų nuoma kelionėms, autobusai kelionėms po Lietuvą, autobusų nuoma kelionėms į užsienį, naujų mikroautobusų nuoma, naujų mikroautobusų nuoma Vilniuje, naujų mikroautobusų nuomos paslauga, tarptautiniai maršrutai, tarptautinių maršrutų paslaugos, Vilnius Gardinas, bilietai į Gardiną, vežame į Gardiną, kelionė į Gardiną, transportas į Gardiną, vežame į Gardiną iš Vilniaus, kelionė į Gardiną iš Vilniaus, transportas į Gardiną iš Vilniaus, Vilnius Gardinas Vilnius, Gardinas Vilnius, vežame iš Gardino į Vilnių, kelionė iš Gardino į Vilnių, transportas iš Gardino į Vilnių, Vilnius Grodno, Druskininkai Gardinas, vežame į Gardiną iš Druskininkų, kelionė į Gardiną iš Druskininkų, transportas į Gardiną iš Druskininkų, Gardinas Druskininkai, vežame iš Gardino į Druskininkus, kelionė iš Gardino į Druskininus, transportas iš Gardino į Druskininkus
Rodyti daugiau