DFDS Seaways, AB

Atnaujinti informaciją
5/5
Balsavo: 10
 • Įm. kodas110865181
 • PVM kodasLT108651811
 • Darbuotojai 770
Darbo laikas
 • 8:00 - 17:00
 • 8:00 - 17:00
 • 8:00 - 17:00
 • 8:00 - 17:00
 • 8:00 - 17:00
 • Nedirbame
 • Nedirbame
 • Šiuo metu: Nedirbame

AB DFDS Seaways yra laivybos bendrovė, pervežanti keleivius ir krovinius iš Lietuvos į Vokietiją (Klaipėda-Kylis) ir Švediją (Klaipėda-Karlshamnas), bei krovinius iš Lietuvos į Daniją (Klaipėda – Kopenhaga – Fredericia). DFDS Seaways laivai – patogus būdas keliauti, nes kartu galite pasiimti automobilį, motociklą ar dviratį, neribotą kiekį bagažo, kartu vežtis savo naminį augintinį. Visuose bendrovės keltuose įrengtos įvairių kategorijų kajutės, yra parduotuvės, barai. PASIEK EUROPĄ PAILSĖJĘS!

Darbuotojų skaičius

 • nuo 2021-08-04 darbuotojų sk. 770
 • 2021-08-03 darbuotojų sk. 772
Rodyti daugiau

Sodros skola

 • 2021-08-02 turėjo 1037.25 Eur socialinio draudimo skolą
 • 2021-07-30 turėjo 1037.25 Eur socialinio draudimo skolą
Rodyti daugiau

Vidutinis atlyginimas

 • 2019-08-01 vid. atlyginimas buvo 1760.08 Eur
 • 2019-07-01 vid. atlyginimas buvo 1808.39 Eur
Rodyti daugiau
274282.52 €
Paskutinio mėnesio (2019-08) valstybinio socialinio draudimo įmokos
Duomenų šaltinis - SODRA
Atnaujinimo data: 2021-08-05

Veiklos apibūdinimas

Mūsų darbas įvertintas apdovanojimais! Jau štuoneri metai iš eilės esame pripažinti Europoje pirmaujančiu keltų operatoriumi, o 2011–2018 m. gavome Pasaulyje pirmaujančio keltų operatoriaus apdovanojimą! Įmonė DFDS yra viena didžiausių keltų tinklų Europoje. Maršrutai veda į Vokietiją, Švediją, Jungtinę Karalystę bei kitas kontinentinės Europos, Skandinavijos ir Baltijos regiono šalis, įskaitant didžiuosius miestus, tokius kaip Kopenhaga, Oslas ir Amsterdamas. Suderinkite kelionę keltu ir keliaukite automobiliu į Vakarų Europą ar Skandinaviją.


Keltų maršrutus žiūrėkite čia: https://www.dfds.com/lt-lt/keleiviniai-keltai/keltu-linijos


https://www.facebook.com/dfdsseawayslt/


Info keleiviams paxlt@dfds.com, 8-46-323232
Info kroviniams sales.lt@dfds.com, 8-46-395077


Keltai, keltas, jūrinis keltas, jūrų keltas, keleivinis keltas, Klaipėdos keltai, Lietuvos keltai. DFDS keltai. DFDS Seaways keltai. Jūrų keliai. Keleivių vežimas, plukdymas, pervežimas keltais, keltų linijomis. Keltai į Vokietiją, Švediją. DFDS, DFDS Seaways. Keltų bilietai, kelto bilietas. DFDS keltų linijos, DFDS keltų bilietai. DFDS Seaways keltų bilietai. Keltų bilietai internetu. Keltų maršrutas. Keltų tvarkaraštis, grafikas. DFDS keltų kainos. Keltų bilietų kainos. Keltų bilietų užsakymas. Informacija apie keltus. Keltai iš Klaipėdos. Keltai iš Lietuvos. Keltai iš Vokietijos. Keltas iš Kylio. Keltai iš Švedijos. Keltas iš Karlshamno. Keltas iš Zasnico. Keltų bilietai Lietuvoje. Keltų bilietai Vokietijoje, Keltų bilietai Švedijoje. Klaipėda - Kylis, Klaipėda - Karlshamnas, Klaipėda - Zasnicas, keltai į Angliją, keltai per Lamanšą, Diunkerkas-Doveris, Amsterdamas-Niukaslis, Esbjergas-Harvičas, Kopenhaga-Oslas. Keleivių su automobiliais pervežimas. Tarptautinė Jūrų Perkėla, Perkėla. Keltų terminalas. Keltų uostas. Kelionė keltu. Kelionės jūra. Kelionė Baltijos jūra. Keliavimas jūra. Keliavimas, kelionė į Skandinaviją, Europą. Keltai į Europą, Keltai į Skandinaviją. Keltai Į Švediją, Keltai į Vokietiją. Keliavimas su automobiliu jūra. Keliauti per Baltiją. Keleivių registracija į keltą, į laivą. Keleivių su gyvūnais plukdymas. Keliauti su gyvūnais jūra. LIVERPOOL SEAWAYS, PATRIA SEAWAYS, OPTIMA SEAWAYS, VICTORIA SEAWAYS, VILNIUS SEAWAYS, REGINA SEAWAYS, KAUNAS SEAWAYS. Kajutė, kajutės, dvivietės kajutės, keturvietės kajutės, liukso kajutės, Commodore kajutės. Akcijos kelionėms keltais. Pirk anksčiau- Keliauk pigiau. Plaukti į Švediją. Plaukti į Vokietiją. Plaukti su mašina. Plaukti į Kylį. Plaukti į Zasnicą, plaukti į Angliją, plaukti į Norvegiją. Plaukti į Karlshamną. Laivyba Lietuvoje. Laivybos įmonė. Krovinių ir keleivių pervežimas, transportavimas, gabenimas jūra. Automobilių, konteinerių gabenimas keltais, keltų linijomis. Krovinių ir keleivių pervežimas į Vokietiją, Švediją, Daniją. Krovinių ir keleivių pervežimas į Europą, Skandinaviją. Krovininiai keltai. Tarptautinės keltų linijos. Keltų linijos į Europą, Skandinaviją.


 

Filialai

Rodyti žemėlapį
 • DFDS Seaways, AB
  Šaulių g. 19, LT-92233, KLAIPĖDA
  (46) 395000
www.jung.lt
www.gpspartneris.lt
www.adordinem.lt
www.kaupaka.com
www.paminklai.lt

Darbuotojai

Anders Refsgaard
Generalinis direktorius

Paieškos žodžiai

Info keleiviams paxlt@dfds.com, 8-46-323232 Info kroviniams sales.lt@dfds.com, 8-46-395077 Keltai, keltas, jūrinis keltas, jūrų keltas, keleivinis keltas, Klaipėdos keltai, Lietuvos keltai. DFDS keltai. DFDS Seaways keltai. Jūrų keliai. Keleivių vežimas, plukdymas, pervežimas keltais, keltų linijomis. Keltai į Vokietiją, Švediją. DFDS, DFDS Seaways. Keltų bilietai, kelto bilietas. DFDS keltų linijos, DFDS keltų bilietai. DFDS Seaways keltų bilietai. Keltų bilietai internetu. Keltų maršrutas. Keltų tvarkaraštis, grafikas. DFDS keltų kainos. Keltų bilietų kainos. Keltų bilietų užsakymas. Informacija apie keltus. Keltai iš Klaipėdos. Keltai iš Lietuvos. Keltai iš Vokietijos. Keltas iš Kylio. Keltai iš Švedijos. Keltas iš Karlshamno. Keltas iš Zasnico. Keltų bilietai Lietuvoje. Keltų bilietai Vokietijoje, Keltų bilietai Švedijoje. Klaipėda - Kylis, Klaipėda - Karlshamnas, Klaipėda - Zasnicas, keltai į Angliją, keltai per Lamanšą, Diunkerkas-Doveris, Amsterdamas-Niukaslis, Esbjergas-Harvičas, Kopenhaga-Oslas. Keleivių su automobiliais pervežimas. Tarptautinė Jūrų Perkėla, Perkėla. Keltų terminalas. Keltų uostas. Kelionė keltu. Kelionės jūra. Kelionė Baltijos jūra. Keliavimas jūra. Keliavimas, kelionė į Skandinaviją, Europą. Keltai į Europą, Keltai į Skandinaviją. Keltai Į Švediją, Keltai į Vokietiją. Keliavimas su automobiliu jūra. Keliauti per Baltiją. Keleivių registracija į keltą, į laivą. Keleivių su gyvūnais plukdymas. Keliauti su gyvūnais jūra. LIVERPOOL SEAWAYS, PATRIA SEAWAYS, OPTIMA SEAWAYS, VICTORIA SEAWAYS, VILNIUS SEAWAYS, REGINA SEAWAYS, KAUNAS SEAWAYS. Kajutė, kajutės, dvivietės kajutės, keturvietės kajutės, liukso kajutės, Commodore kajutės. Akcijos kelionėms keltais. Pirk anksčiau- Keliauk pigiau. Plaukti į Švediją. Plaukti į Vokietiją. Plaukti su mašina. Plaukti į Kylį. Plaukti į Zasnicą, plaukti į Angliją, plaukti į Norvegiją. Plaukti į Karlshamną. Laivyba Lietuvoje. Laivybos įmonė. Krovinių ir keleivių pervežimas, transportavimas, gabenimas jūra. Automobilių, konteinerių gabenimas keltais, keltų linijomis. Krovinių ir keleivių pervežimas į Vokietiją, Švediją, Daniją. Krovinių ir keleivių pervežimas į Europą, Skandinaviją. Krovininiai keltai. Tarptautinės keltų linijos. Keltų linijos į Europą, Skandinaviją.
Rodyti daugiau