DAŽAU. LT, UAB

Skambinti šiandien
Atnaujinti informaciją
5/5
Balsavo: 6
Darbo laikas
 • 08:00 - 17:00
 • 08:00 - 17:00
 • 08:00 - 17:00
 • 08:00 - 17:00
 • 08:00 - 17:00
 • 09:00 - 13:00
 • Nedirbame
 • Šiuo metu: Nedirbame

Atstovaujame vieną iš stambiausių Vakarų Vokietijos dažų gamintojų "Brillux", teikiame technines konsultacijas, vykstame į objektus ir pagal techninius duomenis parenkame produktus konkrečiai situacijai, pristatome produktus savo transportu, parenkame spalvų atitikmenis, dažymo įrangos nuoma.

Darbuotojų skaičius

 • nuo 2022-05-18 darbuotojų sk. 3
 • 2021-12-01 darbuotojų sk. 2
Rodyti daugiau

Sodros skola

 • 2021-06-29 socialinio draudimo įsiskolinimų neturi
 • 2021-06-23 turėjo 14.91 Eur socialinio draudimo skolą
Rodyti daugiau

Vidutinis atlyginimas

643.73 €
Paskutinio mėnesio (2021-11) valstybinio socialinio draudimo įmokos
Duomenų šaltinis - SODRA
Atnaujinimo data: 2022-07-03

Veiklos apibūdinimas

Kūrybiškas gyvenamosios erdvės dizainas? Ar kūrybiškas ir sveikas gyvenamosios erdvės dizainas? Naudojant "Brillux" produktus, įmanomi abu variantai.
Įgyvendinant integruotas gyvenamosios erdvės idėjas su "Brillux" produktais, dėmesys sutelkiamas į žmonių gerovę. Tai ypač pasakytina apie mūsų ELF dispersinius dažus.
Vokiečių kalboje santrumpa ELF reiškia produktus be lakių medžiagų, tirpiklių ir plastifikatorių. Tokie produktai yra pažymėti žaliu antspaudu, patvirtinančiu sąmoningą gamintojų požiūrį į naudotojų sveikatą.
Skirtingai nuo įprastų dispersinių dažų, ELF dispersinių dažų sudėtyje nėra plastifikatorių ir kitokių garų išsiskyrimą slopinančių medžiagų, todėl šiuose dažuose nėra jokių garuojančių veikliųjų medžiagų.
Taigi, "Brillux" ELF dangų sudėtyje nėra lakiųjų organinių junginių, teršiančių aplinką ir galinčių neigiamai paveikti Jūsų sveikatą.
Kadangi "Brillux" ELF dispersiniai dažai nekenkia sveikatai, jie puikiai tinka naudoti gyvenamosiose ir darbo patalpose bei ypatingo atidumo reikalaujančiose erdvėse, pavyzdžiui, vaikų darželiuose ir ligoninėse.
Tuo pat metu įsitikinsite aukšta šių produktų kokybe - optimaliomis jų naudojimo savybėmis, konsistencija, galiojimo laiku atidarius ir spalvų sodrumu.
Kova su pėlėsiu, pėlėsio prevencija ir šalinimas
Sienų sistemos slaugos namams, laboratorijoms ir gydytojų kabinetams. Dispersiniai dažai
Mūsų vandens pagrindu pagamintų dažų, lakų ir gruntų, kurių sudėtyje nėra jokių aromatinių priedų, asortimentas atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus, užtikrina sveikatai ir aplinkai saugius rezultatus.
Izoparafinas - tai yra mūsų alkidinės dervos pagrindu pagamintų dažų ir gruntų, neturinčių sudėtyje jokių aromatinių priedų, sėkmės receptas.
Mūsų bekvapiai dažai ir gruntai yra tinkamiausias pasirinkimas itin jautrioms aplinkoms, pavyzdžiui, ligoninėms, darželiams, viešbučiams ar restoranams.
Dažai vidaus darbams sienoms, durims
Dažai lauko darbams fasadams, sienoms, baldams, durims
Tinkas išorės darbams, dekoratyvinis tinkas
Dažai medžiui, dažai metalui
Dekoratyvinės sienų dangos, dekoratyvinė sienų danga
Dazai sienoms, dazai luboms, lubu dazai, sienu dazai
Ekologiški dažai, dažai be lakių medžiagų, dažai be tirpiklių
Rodyti žemėlapį
 • DAŽAU. LT, UAB
  Žirmūnų g. 68, LT-09124, Vilnius
  852316517
www.kaunotarpininkai.lt
www.kopicentras.lt
miskinta.lt
kamelota.lt
www.paminklai.lt

Galerija

Darbuotojai

Pranas Denovagis
Direktorius

Prekės ženklai

Brillux
Storch

Paieškos žodžiai

Gruntai, Dažai vidaus darbams, Dažai lauko darbams, Tinkas išorės darbams, Dažai medžiui, Dažai metalui, Dekoratyvinės sienų dangos, Dažai sienoms, Dažai baldams