DAIVEŽA, UAB

Mūsų misija - operatyvumas, kokybė ir garantija!
Atnaujinti informaciją
5/5
Balsavo: 22
Darbo laikas
 • 08:00 - 17:00
 • 08:00 - 17:00
 • 08:00 - 17:00
 • 08:00 - 17:00
 • 08:00 - 17:00
 • Nedirbame
 • Nedirbame
 • Šiuo metu: Nedirbame

Esame jauna ir veržli tarptautinio bei vietinio transporto kompanija, suinteresuota užtikrinti ir pasiūlyti kokybiškas krovinių pervežimo/ ekspedijavimo, express pervežimų paslaugas. Taip pat vykdome trinkelių klojimo, betonavimo paslaugas bei atliekame biurų, butų ir sandėliavimo patalpų remonto ir apdailos darbus. Visiems mūsų atliktiems darbams suteikiame garantijas.

Darbuotojų skaičius

 • nuo 2020-06-05 darbuotojų sk. 3
 • 2019-11-07 darbuotojų sk. 1
Rodyti daugiau

Sodros skola

 • 2020-02-28 socialinio draudimo įsiskolinimų neturi
 • 2020-02-25 turėjo 126.94 Eur socialinio draudimo skolą
Rodyti daugiau

Veiklos apibūdinimas

Svetainės adresas: http://www.daiveza.lt

El. paštas: uabdaiveza@gmail.com.

Vietinis ir tarptautinis krovinių gabenimas

Ekspedijavimo paslaugos (ekspedijavimas) į Skandinavijos šalis

Perkraustymo paslaugos, perkraustymai Alytus, Druskininkai, Marijampolė, Kaunas

Trinkelių klojimas, vidaus apdailos remonto darbai

Baldų ir buitinės technikos pervežimas, perkraustymas

KROVINIŲ GABENIMAS

Įmonės veikla – visų rūšių krovinių gabenimas tarptautiniais į/ iš :

Europos Sąjungos : Prancūzijos, Olandijos, Belgijos, Vokietijos, Lenkijos, Čekijos, Austrijos, Italijos ir kita.
Baltijos šalių: Latvijos, Estijos
Maršrutais po Lietuvą.
Dirbame ir su Skandinavija : Švedija, Norvegija.
Sutvarkome eksporto ir importo deklaracijas norvegiškiems kroviniams

Taip pat vykdome ir Express pervežimus..
Mums yra aktualūs tiek daliniai nuo 20 kg, tiek pilni iki 24t kroviniai. Transportuojame ir negabaritinius krovinius sutvarkant visus reikiamus dokumentus.

Griežtai laikomės sutarčių vykdymo ir įsipareigojimų, dirbame atsakingai ir koncentruotai, todėl užtikriname kokybišką ir malonų aptarnavimą. Kontroliuojame kiekvieno krovinio gabenimo procesą, greitai reaguojame į kiekvieną Jums iškylantį klausimą ir situacijas sprendžiame čia ir dabar.

Mums svarbus kiekvienas klientas, stengiamės pasiūlyti palankius pristatymo terminus, lojalias prieinamas kainas. Kiekvieno kliento įvertinimas, mums kaip stimulas tobulėti ir darbus atlikti dar geriau. Komunikabilūs ir motyvuoti vadybininkai Jums pasiūlys optimaliausią kainos ir krovinio pervežimo sprendimą.

PERKRAUSTYMO PASLAUGOS

Pervežame baldus, buitinę techniką ir kitus krovinius iki 1200 kg Druskininkų mieste bei Pietų Lietuvoje.
Saugiai , greitai, švariai ir kokybiškai atliekame perkraustymo, daiktų užnešimo ir pakavimo paslaugas už individualiai suderintą kainą.
pilnai paruošiame daiktus transportavimui. Pervežant didesnius baldus, ilgesnius nei 2 metrai galime išardyti ir pristačius į vietą juos surinkti NEMOKAMAI.
Taip pat išvežame ir nereikalingus baldus: sofas, lovas, spintas, neveikiančią buitinę techniką į stambiagabaričių daiktų surinkimo aikšteles.
Galima užsisakyti tik transportą su vairuotoju.
Kiekvienas užsakovas mums yra labai svarbus , todėl dirbame ir po darbo valandų ar savaitgaliais.

Stengiamės pasiūlyti lanksčias , kiekvienam prieinamas kainas. Taikome valandinius įkainius arba suderintą fiksuotą įkainį. Dirbant ilgesnį laiką taikomos nuolaidos. Laiką pradedame skaičiuoti atvykus į objekto vietą

Atsižvelgiant į kliento poreikius kainos su kiekvienu klientu aptariamos individualiai.

Galime bendradarbiauti su įmonėmis, baldų parduotuvėmis, statybinių medžiagų centrais ir t.t
Išrašome PVM sąskaitas faktūras.

Mes esame pasiruošę Jums padėti ir išspręsti visus nesklandumus perkraustymams.

TRINKELIŲ KLOJIMAS:

Esame suinteresuoti užtikrinti ir pasiūlyti kokybiškas trinkelių klojimo, butų ir komercinių patalpų remonto darbų, betonavimo paslaugas. Trinkelių klojimo rinkoje esame jau 17 metų, todėl žinome visus šio darbo aspektus. Klojame įvairių rūšių trinkeles: klinkerio, rustiko ir akmenukų grindinius.

Įvertinę esantį objektą, galime patarti statybinių medžiagų pasirinkimo klausimuose. Ilgametė patirtis, darbo metu sukauptos žinios, leidžia sumažinti netikėtumo faktorių, bei priimti geriausius sprendimus visose situacijose. Turint kompetetingus ir kvalifikuotus meistrus, mes galime užtikrinti , kad darbai bus atlikti kokybiškai, sparčiai ir bus ilgaamžiai. Atsakingumas mums padeda būti konkurencingiems trinkelių klojimo rinkoje, išlaikant palankiausias kainas mūsų klientams.

Mūsų misija:

Atsakingumas, profesionalumas
Lanksčios kainos
Kokybė
Garantija
VIDAUS APDAILOS, REMONTO DARBAI.

Atliekame įvairius vidaus apdailos darbus:

Gipskartonio montavimas, ( GKP ), karkaso montavimas
Sienų lyginimas, glaistymas, dažymas, plytelių klijavimas
Grindų betonavimas, laminato klojimas, grindinių plytelių klojimas
Griovimo darbai.
Atliekame gyvenamųjų namų bei komercinių patalpų remontą ir renovaciją. Montuojame segmentines tvoras ir formuojame tvoros vartų stulpelius. Betonuojame. Nuolat tobulėjame, domimės naujomis technologijomis ir stengiamės patenkinti kiekvieno užsakovo vizijas. Patariame ir konsultuojame. Išlaikome lanksčias kainas.

Mūsų sėkmės garantas – vertybė būti kartu !!!
Kalbos
 • lietuvių
 • anglų
 • rusų
 • lenkų
Rodyti žemėlapį
 • DAIVEŽA, UAB
  M. K. Čiurlionio g. 111-207, LT-66161, Druskininkai
  868305922
www.jung.lt
www.paminklai.lt
www.tomografija.lt
www.gpspartneris.lt
www.mokesciulabirintai.lt
www.visalietuva.lt/bliekorius

Galerija

Darbuotojai

Inga Mačienė
Direktorė

Paieškos žodžiai

Vietinis ir tarptautinis krovinių gabenimas, ekspedijavimo paslaugos, ekspedijavimas, ekspedijavimo paslaugos į Skandinavijos šalis, perkraustymo paslaugos, perkraustymai baldų, buitinės technikos, įrangos, pianinų pervežimas, vidaus apdailos remonto darbai, trinkelių klojimas, automobilių, motociklų, mopedų partempimas, apdailos darbai, trinkelės, vejos įrengimas, teritorijų tvarkymas, statybos įmonės, statybos įmonės Druskininkuose, statyba, statybos paslaugos, statybos paslaugos Druskininkuose, statybos darbai, statybos darbai Druskininkuose, remontas, remonto paslaugos Druskininkuose, remonto paslaugos, remonto darbai, remonto darbai Druskininkuose, profesionalūs statybininkai, profesionalūs statybininkai Druskininkuose, būsto remontas, būsto remonto darbai, būsto remontas Druskininkuose, būsto remonto darbai Druskininkuose, apdailos darbai Druskininkuose, vidaus apdaila, vidaus apdailos darbai, vidaus apdaila Druskininkuose, pamatų betonavimas, pamatų betonavimas Druskininkuose, pamatų betonavimo paslauga, pamatų betonavimo darbai, kokybiškas pamatų betonavimas, profesionalus pamatų betonavimas, trinkelių klojimas Druskininkuose, trinkelių klojimo paslauga, trinkelių klojimo darbai, betoninių trinkelių klojimas, klinkerinių trinkelių klojimas, lauko plytelių klojimas, bortų įrengimas, bortų įrengimas Druskininkuose, bortų įrengimo paslauga, kelio bortų įrengimas, vejos bortų įrengimas, aplinkotvarkos darbai, aplinkotvarkos paslaugos, aplinkotvarkos darbai Druskininkuose, klojame trinkeles, įrengiame drenažą, tveriame tvoras, tarptautiniai pervežimai, tarptautinis pervežimas, tarptautiniai gabenimai, tarptautiniai kroviniai, transportas į Norvegiją, transportas iš Norvegijos, transportas iš Švedijos, transportas į Švediją, transportas į Angliją, transportas iš Anglijos, transportas į UK, transportas iš UK, krovinių gabenimas tarptautiniais maršrutais, transportas, automobilis, automobilių transportas, krovinys, vežimas, žemės transportas, krovinių vežimas žeme, krovinių vežimas keliais, kelių transportas, sausumos transportas, Vokietija, Austrija, Šveicarija, Olandija, Belgija, Italija, Prancūzija, sausumos transportas Ispanija, Europa,, kombinuotasis gabenimas, importas, eksportas, krovininis taksi, krovėjų paslaugos (perkraustant daiktus, baldus), baldų išrinkimas, surinkimas, pakavimas, pervežimas, sustatymas patalpose
Rodyti daugiau