DAIVEŽA, UAB

Mūsų misija - operatyvumas, kokybė ir garantija!
Atnaujinti informaciją
5/5
Balsavo: 28
Darbo laikas
 • 08:00 - 17:00
 • 08:00 - 17:00
 • 08:00 - 17:00
 • 08:00 - 17:00
 • 08:00 - 17:00
 • Nedirbame
 • Nedirbame
 • Šiuo metu: Dirba

Esame tarptautinio bei vietinio krovinių pervežimo ir statybos įmonė. Savo klientams galime pasiūlyti ne tik krovinių pervežimo paslaugas, bet ir trinkelių klojimo, vidaus apdailos darbus,remonto darbus, betonavimo darbus, baldų perkraustymo darbus.

Darbuotojų skaičius

 • nuo 2022-04-03 darbuotojų sk. 1
 • 2021-12-12 darbuotojų sk. 2
Rodyti daugiau

Sodros skola

 • 2024-07-16 turėjo 16.46 Eur socialinio draudimo skolą
 • 2024-04-24 socialinio draudimo įsiskolinimų neturi
Rodyti daugiau

Veiklos apibūdinimas

VEIKLOS APIBŪDINIMAS

-Vietinis ir tarptautinis krovinių gabenimas

-Ekspedijavimo paslaugos (ekspedijavimas) į Skandinavijos šalis

-Perkraustymo paslaugos, perkraustymai Alytus, Druskininkai, Marijampolė, Kaunas

-Trinkelių klojimas, vidaus apdailos remonto darbai

-Baldų perkraustymas

KROVINIŲ GABENIMAS

Įmonės veikla – visų rūšių krovinių gabenimas tarptautiniais į/ iš :

Europos Sąjungos : Prancūzijos, Olandijos, Belgijos, Vokietijos, Lenkijos, Čekijos, Austrijos, Italijos ir kita.
Baltijos šalių: Latvijos, Estijos
Maršrutais po Lietuvą.
Dirbame ir su Skandinavija : Švedija, Norvegija.
Sutvarkome eksporto ir importo deklaracijas norvegiškiems kroviniams

Taip pat vykdome ir Express pervežimus..
Mums yra aktualūs tiek daliniai nuo 20 kg, tiek pilni iki 24t kroviniai. Transportuojame ir negabaritinius krovinius sutvarkant visus reikiamus dokumentus.

Griežtai laikomės sutarčių vykdymo ir įsipareigojimų, dirbame atsakingai ir koncentruotai, todėl užtikriname kokybišką ir malonų aptarnavimą. Kontroliuojame kiekvieno krovinio gabenimo procesą, greitai reaguojame į kiekvieną Jums iškylantį klausimą ir situacijas sprendžiame čia ir dabar.

Mums svarbus kiekvienas klientas, stengiamės pasiūlyti palankius pristatymo terminus, lojalias prieinamas kainas. Kiekvieno kliento įvertinimas, mums kaip stimulas tobulėti ir darbus atlikti dar geriau. Komunikabilūs ir motyvuoti vadybininkai Jums pasiūlys optimaliausią kainos ir krovinio pervežimo sprendimą.

TRINKELIŲ KLOJIMAS:

Esame suinteresuoti užtikrinti ir pasiūlyti kokybiškas trinkelių klojimo, butų ir komercinių patalpų remonto darbų, betonavimo paslaugas. Trinkelių klojimo rinkoje esame sukaupę didelę patirtį, todėl žinome visus šio darbo aspektus. Klojame įvairių rūšių trinkeles: klinkerio, rustiko ir akmenukų grindinius.

Įvertinę esantį objektą, galime patarti statybinių medžiagų pasirinkimo klausimuose. Ilgametė patirtis, darbo metu sukauptos žinios, leidžia sumažinti netikėtumo faktorių, bei priimti geriausius sprendimus visose situacijose. Turint kompetetingus ir kvalifikuotus meistrus, mes galime užtikrinti , kad darbai bus atlikti kokybiškai, sparčiai ir bus ilgaamžiai. Atsakingumas mums padeda būti konkurencingiems trinkelių klojimo rinkoje, išlaikant palankiausias kainas mūsų klientams.

PERKRAUSTYMO PASLAUGOS

Saugiai, greitai, švariai ir kokybiškai atliekame perkraustymo, baldų pervežimo, užnešimo ir pakavimo paslaugas už individualiai suderintą kainą.
Kiekvienas užsakovas mums yra labai svarbus, todėl dirbame ir po darbo valandų ar savaitgaliais.Atsižvelgiant į kliento poreikius kainos su kiekvienu klientu aptariamos individualiai.Galime bendradarbiauti su įmonėmis, baldų parduotuvėmis, statybinių medžiagų centrais ir t.t

Išrašome PVM sąskaitas faktūras.

Mūsų misija:

Atsakingumas, profesionalumas
Lanksčios kainos
Kokybė
Garantija

VIDAUS APDAILOS, REMONTO DARBAI.

Atliekame įvairius vidaus apdailos darbus:

Gipskartonio montavimas, ( GKP ), karkaso montavimas
Sienų lyginimas, glaistymas, dažymas, plytelių klijavimas
Grindų betonavimas, laminato klojimas, grindinių plytelių klojimas
Griovimo darbai.
Atliekame gyvenamųjų namų bei komercinių patalpų remontą ir renovaciją. Montuojame segmentines tvoras ir formuojame tvoros vartų stulpelius. Betonuojame. Nuolat tobulėjame, domimės naujomis technologijomis ir stengiamės patenkinti kiekvieno užsakovo vizijas. Patariame ir konsultuojame. Išlaikome lanksčias kainas.

Mūsų sėkmės garantas – vertybė būti kartu !!!
Kalbos
 • lietuvių
 • anglų
 • rusų
 • lenkų
Rodyti žemėlapį
 • DAIVEŽA, UAB
  Liškiavos g. 5-6, LT-66281, Druskininkai
  868305922
www.kaunotarpininkai.lt
www.mokesciulabirintai.lt
www.pasromanopaolo.lt
kamelota.lt
www.dorsana.lt
tinyurl.com/mv26dm87

Galerija

Darbuotojai

Inga Mačienė
Direktorė

Paieškos žodžiai

Vietinis ir tarptautinis krovinių gabenimas, ekspedijavimo paslaugos, ekspedijavimas, ekspedijavimo paslaugos į Skandinavijos šalis, baldų perkraustymo paslaugos, vidaus apdailos remonto darbai, trinkelių klojimas, apdailos darbai, trinkelės, teritorijų tvarkymas, statybos įmonės, statyba, statybos paslaugos, statybos darbai, remontas, remonto paslaugos, remonto darbai, būsto remontas, būsto remonto darbai, vidaus apdaila, pamatų betonavimas, pamatų betonavimo darbai, trinkelių klojimo darbai, betoninių trinkelių klojimas, klinkerinių trinkelių klojimas, lauko plytelių klojimas, bortų įrengimo paslauga, kelio bortų įrengimas, vejos bortų įrengimas, aplinkotvarkos darbai, aplinkotvarkos paslaugos, drenažas, tvorų tvėrimas, tarptautiniai pervežimai, tarptautinis pervežimas, tarptautiniai gabenimai, tarptautinis krovinių pervežimas, transportas į Norvegiją, transportas iš Norvegijos, transportas iš Švedijos, transportas į Švediją, transportas į Angliją, transportas iš Anglijos, transportas į UK, transportas iš UK, krovinių gabenimas tarptautiniais maršrutais, transportas, automobilis, automobilių transportas, krovinys, automobiliu transporto paslaugos, kelių transportas, sausumos transportas, Vokietija, Austrija, Šveicarija, Olandija, Belgija, Italija, Prancūzija, sausumos transportas, krovėjų paslaugos (perkraustant baldus), baldų išrinkimas, surinkimas, pakavimas, pervežimas, sustatymas patalpose
Rodyti daugiau