Galite pasirinkti kelias veiklas bei miestus
8 - -
Pasirinkti

COPY PRO, UAB

"Copy Pro" – kopijavimo paslaugų centras Vilniuje,teikia visas nespalvoto bei spalvoto kopijavimo ir spausdinimo paslaugas.Teikiamos paslaugos: kopijavimas, spausdinimas, skenavimas, laminavimas, lankstymas, įrišimas, pjaustymas, skylių mušimas ir rūšiavimas, kopijavimas ir spausdinimas ant įvairių medžiagų.Savitarna: nespalvota, spalvotas kopijavimas ir spausdinimas; interneto paslaugos.Copy Pro naudojasi naujausiais ir kokybiškiausiais įrenginiais.Paslaugas teikiame kiekvieną dieną visą parą.

 • Adresas Gedimino pr. 33, LT-01001, VILNIUS
 • Telefonas 8 (5) 2600522
 • El. paštasSusisiekti el. paštu >>
 • Kont. asmuoTomas Venckauskas, Direktorius
 • Tinklalapis
 • Vertinimas
  5/5
  Balsavo: 10
 • Registruota2010.08.24
 • Įm. kodas302539490
 • PVM kodasLT100005611519
 • Darbuotojai 20
 • 00:00 - 24:00
 • 00:00 - 24:00
 • 00:00 - 24:00
 • 00:00 - 24:00
 • 00:00 - 24:00
 • 00:00 - 24:00
 • 00:00 - 24:00

Veiklos apibūdinimas

                     TEIKIAMOS PASLAUGOS:

1. KOPIJAVIMAS:

 • Juodai baltas: Siūlome įvairaus dydžio aukštos kokybės juodai baltas kopijas per galimai trumpą laiką.
 • Spalvotas: Spalvoms kasdien skiriama vis didesnė reikšmė, suteikiant galimybę išsiskirti, daryti dokumentą lengviau suvokiamą. 
 • Didelio formato: Teikiant paslaugą naudojama technika garantuoja tikslumą ir kokybę perkeliant iš originalo į kopiją pačias mažiausias detales ir pačias smulkiausias linijas net iki kraštų su tūrine spalvos danga. Paslauga atliekama ant skirtingo storio ir įvairių rūšių popierių. 

2. SPAUSDINIMAS:

 • Juodai baltas: Siūlome atspausdinti įvairaus dydžio aukštos kokybės juodai baltus atspaudus per trumpą laiką.
 • Spalvotas: Spausdinimo paslaugų naudojimas yra patogus, teikia redagavimo galimybių ir užtikrina nekintamą ir puikų galutinį rezultatą.
 • Didelio formato: Spausdinimus atliekame ir iš elektroninių duomenų laikmenų, ir iš gautų laiškų el.paštu. Didelio formato dokumentų spausdinimą atliekame ant skirtingo storio įvairių rūšių popierių.

3. SKENAVIMASTai yra dokumento (bylos, nuotraukos, brėžinio, žemėlapio ir t.t.) nuskaitymas į elektroninę rinkmeną, kurį gali būtiatsiųsta el. Paštu arba rašyta į duomenų laikmeną.

 • KOPIJAVIMO IR SPAUSDINIMO GALIMYBĖS: Vienpusės ir dvipusės kopijos; 25% sumažinimo ir 400% padidinimo galimybės; automatinis lankstinukų sudarymas; dokumentų paruošimas talpinti į segtuvus – 2 arba 4 skylės; dokumentų susegimas; dokumentų skenavimas ir saugojimas elektroninėse duomenų laikmenose; įskaitomas antspaudas ir parašas dokumento kopijoje; išreikšta juodai balta ar pilka skalė diagramose ir schemose; fotografijų pasui dauginimas; automatinis lanksimas.
 • KOPIJAVIMO IR SPAUSDINIMO PASLAUGA TEIKIAMA ANT: Balto ir spalvoto popieriaus; pagerintos kokybės balto popieriaus; popieriaus su tekstūra; kodoskopo plėvelės (skaidrės); foto kokybės popieriaus; kalkės.

                               SAVITARNA:

1. NESPALVOTAS, SPALVOTAS KOPIJAVIMAS IR SPAUSDINIMAS: Mūsų centre įrengti savitarnos spausdinimo ir kopijavimo aparatai. Galima nukopijuoti knygą, pasidaryti paso kopiją, paryškinti prieš tai atspausdintą ar kopijuotą originalą, padaryti kopijas studijoms ir t.t. Spausdinimas ir kopijavimas spalvotai taip pat gali būti atliktas savitarnos erdvėje Jūsų pačių. 

2.INTERNETO PASLAUGOS: Jūsų patogumui savitarnos erdvėje pajungtas internetas, tad Jus galite laisvai prisijungti prie savo elektroninio pašto ir atspausdinti reikalingą Jums failą arba dokumentą.

KOPIJAVIMO CENTRE SPAUSDINIMO PASLAUGŲ NAUDOJIMAS - NE TIK PATOGUS BET IR UŽTIKRINA NEKINTAMOS IR NEPRIEKAIŠTINGOS KOKYBĖS REZULTATĄ !!!

Kita informacija

                    PAPILDOMOS PASLAUGOS:

1.LAMINAVIMAS: Tai yra medžiagų suklijavimo tarpusavyje procesas terminio kalandravimo būdu, klijais ir kt.  Siūlome laminavimą iki A3 formato ir lipnų laminavimą iki A4 formato.

2.LANKSTYMAS: Sulankstyta daugintą medžiagą yra patogu naudotis, transportuoti, tai patogu įsidėti ir saugoti segtuvuose. Dydžiai neturi reikšmės! Lankstome ir šventinius kvietimus, ir didelės apimties techninių brėžinių projektus pagal tarptautinius standartus.

3.ĮRIŠIMAS: Dauginta medžiaga tampa patraukli, reprezentatyvi, patogi naudotis ir apsaugoma nuo susidėvėjimo, jei naudojamasi kuriuo nors iš daugelio įrišimo būdų. Siūlome mažiausiai 8 Įrišimo būdus: Kietu viršeliu; Plastikine spirale; Metaline spirale; Įrišimas terminis; Įrišimas Notarinis; Brošiuraviams; Susegimas; Lankstinukų susegimas. 

4.PJAUSTYMAS: Kad reklaminė skrajutė, mažesnio dydžio vardinė kortelė ar įdomiai sukurtas lankstinukas įgytų reikiamą dydį, vizualaus apipavidalinimo norimą galutinį rezultatą ar tiesiog jais būtų patogu naudotis, juos būtina apipjauti. Mūsų kopijavimo centre tai galima padaryti tiksliai ir per trumpą laiką, tai užtikrina darbuotojų patirtis ir techninis aprūpinimas.

5.SKYLIŲ MUŠIMAS ir RŪŠIAVIMAS: Kai būtina medžiagą įsegti į segtuvus, pramušame dokumentuose įvairių rūšių skyles. Kad lankstinukas, mokymų priemonė ar prezentacinė medžiaga būtų patraukli, aiški ir reprezentatyvi, ją reikia atitinkamai sutvarkyti. Siekdami mūsų klientams palengvinti šį darbą, siūlome dokumentus rūšiuoti pagal nuorodas ir norus.

6.KOPIJAVIMAS IR SPAUSDINIMAS ANT ĮVAIRIŲ MEDŽIAGŲ: Kopijavimą bei spausdinimą atliekame ant įvairių medžiagų: Balto ir spalvoto popieriaus; Plėvelės skaidrėms; Fotopopieriaus; Kalkinio popieriaus; Dekoratyvinio ir lipnaus popieriaus.

7.UNIKALIOS DOVANOS: Siūlome padaryti unikalų fotoalbumą, puodelį su Jūsų pasirinktu atvaizdu arba dėlionę.

8.PRISTATYMAS: Pasirūpinsime ne tik medžiagos dauginimu, įrišimu ir apipavidalinimu, bet ir jos saugiu pristatymu Jūsų pageidaujamu laiku į norimą vietą.

9.PAPILDOMOS PASLAUGOS: Kompiuterio operatoriaus darbas kompiuteriu (failų koregavimas ar paruošimas spaudai). Taip pat papildomai galima padaryti disko kopiją bei atspausdinti CD lipduką, nusipirkti įmaučių, segtuvų arba vokų. Siūlome klijavimo, rūšiavimo, pjaustymo paslaugas.

TAIKOME NUOLAIDAS: Su Nuolatinio COPY PRO kliento kortelė; Su Lietuvos studento pažymėjimas;
Su ISIC ir EYCA turėtojams; Su „DAILU“ kortelės turėtojams.

Copy Pro kopijavimo paslaugų centre įdiegtos pačios populiariausios bei naujausios kompiuterinės programos, skirtos grafikos darbams, prezentacijoms, brėžiniams apdoroti bei spausdinti nespalvotai. Mūsų kopijavimo centre spalvoti atspaudai atliekami moderniausiais lazeriniais įrenginiais. Spausdinami įvairaus tipo bei dydžio kalendoriai, plakatai, skrajutės, nuotraukų knygos, atspausdinamos aukštos kokybės vizitinės kortelės antįvairaus storio balto bei faktūrinio popieriaus.

MŪSŲ KOMPIUTERIO OPERATORIAI SU MALONUMU PARUOŠ BEI ATSPAUSDINS JUMS SVARBIĄ INFORMACIJĄ !!!

 • COPY PRO, UAB
  Gedimino pr. 33, LT-01001, VILNIUS
  (5) 2600522

Produktai

KOPIJAVIMO PASLAUGOS

KOPIJAVIMO PASLAUGOS

SPAUSDINIMO PASLAUGOS

SPAUSDINIMO PASLAUGOS

SKENAVIMO PASLAUGOS

SKENAVIMO PASLAUGOS

PAPILDOMOS PASLAUGOS

PAPILDOMOS PASLAUGOS
Darbuotojų skaičius
 • 2017-12-06 darbuotojų sk. 20
 • 2017-09-23 darbuotojų sk. 19
Rodyti daugiau
Sodros skola
 • 2017-08-09 socialinio draudimo įsiskolinimų neturi
 • 2017-07-18 turėjo 0.01 Eur socialinio draudimo skolą

Filialai

Suskleisti žemėlapįIšskleisti žemėlapį

Paieškos žodžiai

kopijavimas, kopijavimo paslaugos, kopijavimas vilniuje, kopijavimo paslaugos vilniuje, juodai baltas kopijavimas, aukštos kokybės kopijavimas, kokybiškas kopijavimas, kokybiško kopijavimo paslaugos, kokybiškas kopijavimas vilniuje, A3 formato kopijavimas, A4 formato kopijavimas, spalvotas kopijavimas, spalvotas kopijavimas vilniuje, spalvoto kopijavimo paslaugos, spalvotu dokumentu kopijavimas, didelio formato kopijavimas, spausdinimas, spausdinimas vilniuje, spausdinimo paslaugos, spausdinimo paslaugos vilniuje, juodai baltas spausdinimas, įvairaus dydžio spausdinimas, spalvotas spausdinimas, spalvotas spausdinimas vilniuje, spalvoto spausdinimo paslaugos, didelio formato spausdinimas, skenavimas, skenavimas vilniuje, skenavimo paslaugos, skenavimo paslaugos vilniuje, dokumentų skenavimas, bylos skenavimas, nuotraukos skenavimas, nuotraukos skenavimas vilniuje, dokumentų skenavimas vilniuje, brėžinio skenavimas, brėžinio skenavimas vilniuje, žemėlapio skenavimas, žemėlapio skenavimas vilniuje, vienpusis kopijavimas, vienpusis kopijavimas vilniuje, vienpusio kopijavimo paslaugos, dvipusis kopijavimas, dvipusis kopijavimas vilniuje, dvipusio kopijavimo paslaugos, kopijavimo sumažinimo galimybės, kopijavimo padidinimo galimybės, lankstinukų sudarymas, dokumentų susegimas, dokumentų susegimas vilniuje, dikumentu susegimo paslaugos, dokumentu skenavimas, dokumentų skenavimo paslaugos, dokumentu skenavimas vilniuje, kopijavimas ant balto popieriaus, kopijavimas ant spalvoto popieriaus, kopijavimas ant popieriaus su tekstūra, kopijavimas ant kodokso plėvelės, kopijavimas ant skaidrės, kopijavimas ant kalkės, dvipusis spausdinimas, dvipusio spausdinimo paslaugos, nespalvotas kopijavimas, nespalvotas kopijavimas vilniuje, nespalvoto kopijavimo paslaugos, spalvotas kopijavimas, spalvoto kopijavimo paslaugos, nespalvotas spausdinimas, nespalvoto spaudinimo paslaugos, knygos kopijavimas, knygos kopijavimas vilniuje, knygos kopijavimo paslaugos, laminavimas, laminavimas vilniuje, laminavimo paslaugos, laminavimas iki A3 formato, A3 formato laminavimas, A4 formato laminavimas, lankstymas, lankstymo paslaugos, lankstymas vilniuje, lankstymo paslaugos vilniuje, įrišimas, įriįimas vilniuje, įrišimo paslaugos, įrišimo paslaugos vilniuje, dokumentų įrišimas, kietu viršeliu įrišimas, įrišimas plastikine spirale, įrišimas metaline spirale, terminis įrišimas, notarinis įrišimas, notarinio įrišimo paslaugos, notarinis irisimas vilniuje, terminis įrišimas vilniuje, brošiuravimas, brošiuravimas vilniuje, brošiuravimo paslaugos, brošiuravimo paslaugos vilniuje, dokumentų susegimas, lankstinuku susegimas, lankstinuku susegimas vilniuje, reklamines skrajutes pjaustymas, skrajutes pjaustymas vilniuje, dokumentu pjaustymas, dokumentu pjaustymas, skyliu musimas dokumentuose, dokumentų rūšiavimas, dokumentų rūšiavimo paslauga, kopijavimas ant įvairių medžiagų, spausdinimas ant įvairių medžiagų, kopijavimas ant fotopopieriaus, spausdinimas ant fotopopieriaus, kopijavimas ant kalkinio popieriaus, spausdinimas ant kalkinio popieriaus, kopijavimas ant dekoratyvinio popieriaus, spausdinimas ant dekorativinio popieriaus, spausdinimas ant lipnaus popieriaus, kopijavimas ant lipnaus popieriaus, unikalios dovanos, unikalios dovanos vilniuje, unikalus fotoalbumai, puodeliai su atvaizdu, delionė su atvaizdu, kopijavimo centras vilniuje, kopijavimo paslaugų centras, archyvavimo paslaugos, lankstinukai, lankstinukų sudarymas, dokumentų susegimas, A0+ formato brėžinių spausdinimas, A0 formato brėžinių spausdinimas, A1 formato brėžinių spausdinimas, A2 formato brėžinių spausdinimas, A3 formato brėžinių spausdinimas, brėžinių spausdinimas, CD RW pardavimas, CD pardavimas, failų įrašymas į CD, CD kopijos įrašymas, failų parsisiuntimas, AutoCad, Corel Draw, Adobe Photoshop, dokumentų sumažinimas, dokumentų padidinimas, didelių formatų sumažinimas, didelių formatų padidinimas, kniedžių įvėrimas, notarinis įrišimas, notarinis lipdukas,
Rodyti daugiau