Galite pasirinkti kelias veiklas bei miestus
8 - -
Pasirinkti

BALTGINA, UAB

Mėsos perdirbimo cechų įranga. Duonos gamybos ir konditerijos cechų įranga. Pakavimo medžiagos, talpos, dėžės, plastikiniai padėklai. Rūbai ir avalynė. Nestandartinės įrangos iš nerūdijančio plieno gamyba. Įrangos skerdykloms gamyba. Maisto pramonės įrenginių nuoma ir remontas. Sienų ir lubų dangų gamybinėms patalpoms projektavimas ir montavimas. Platesnę informaciją rasite mūsų tinklalapyje: www.baltgina.lt. Smulkios įrangos prekybą vykdome ir internetu: www.sumanusukininkas.lt.

 • Adresas K. Naruševičiaus g. 105, LT-37175, MOLAINIŲ K., NAUJAMIESČIO SEN., PANEVĖŽIO R. (Išskleisti žemėlapį)
 • Telefonas (45) 429044
 • Faksas(45) 429048
 • El. paštasSusisiekti el. paštu >>
 • Kont. asmuoJolita Viršilienė, Direktoriaus pavaduotoja
 • Tinklalapis
 • Vertinimas
  5/5
  Balsavo: 11
 • Registruota1991.07.08
 • Įm. kodas147337228
 • PVM kodasLT473372219
 • Darbuotojai 35
Darbo laikas:
 • Pirmadienis: 8:00 - 17:00
 • Antradienis: 8:00 - 17:00
 • Trečiadienis: 8:00 - 17:00
 • Ketvirtadienis: 8:00 - 17:00
 • Penktadienis: 8:00 - 16:00
 • Šeštadienis: Nedirba
 • Sekmadienis: Nedirba
Šiuo metu: Dirba

Veiklos apibūdinimas

UAB Baltgina – viena didžiausių maisto pramonės įrangos tiekėjų Lietuvoje. Mūsų specializacija – mėsos produktų gamybos, skerdyklų, duonos gaminių kepyklų, konditerijos įmonių aprūpinimas įranga, įrengimų remontas bei priežiūra. Prekiaujame pakavimo medžiagomis, įvairia tara bei konteineriais, parduodame sienų ir lubų dangas bei duris maisto pramonės įmonėms. Vykdome internetinę prekybą ir siūlome platų produkcijos pasirinkimą: www.sumanusukininkas.lt


                  PARDUODAMA PRODUKCIJA:


1.MĖSOS PERDIRBIMO ĮRANGA: Kimštuvai; Kuteriai; Maišyklės; Ledo generatoriai; Rūkyklos; Virimo įranga; Klipsatoriai; Mėsmalės; Injektoriai; Masažuotojai; Autoklavai; Vakuuminio pakavimo įrenginiai; Plovimo mašinos; Kaulų pjaustymo įrenginiai; Šaldytų mėsos blokų smulkintuvai; Separatoriai; Pagalbinė įranga; Gyvulių varymo ir svaiginimo įranga; Pjaustymo įrenginiai; Odos ir plevelės nuėmimo įrengimai; Konservų uždarymo įranga; Gastronominė įranga; Skerdienos dalinimo pjūklai; Šerių pešimo-plikinimo vonios; Svaiginimo boksai; Įranga medžiotojams; Nedidelės rūkyklėlės; Žarnų valymo įrengimai; Mėsininko įrankiai; Mėsos prandinimo spintos; Oro linijos skerdykloms; Atsarginės dalys.


2.DUONOS KEPIMO ĮRANGA: Miltų sijotuvai; Mikseriai; Tešlos: apvalintojai, maišyklės, dalintuvai, kočiotuvai-formuotuvai, kildinimo spintos; Sausainių formuotuvai; Krosnys: rotacinės, konvencinės, padinės ir kombinuotos; Spurgų virimo įrengimai; Vaflių kepimo įranga; Malūnai; Spurgų špricavimo įrengimai; Kebabų kepimo įranga; Koldūnų gamybos įrengimai; Šakočių kepimo įrengimai; Gruzdintuvės ir fritiūrinės; Picų kepimo įrengimai; Duonos pjaustyklės ir pakavimas; Šokoladavimo įrengimai; Elektrinės viryklės; Želė purškimo aparatai; Kepimo aliejaus išpurškimo aparatai; Kepinių aušinimas; Šilumokaičiai kepykloms; Kepimo skardos ir formos; Kepimo ir pjaustymo aliejai.


3.PAPILDOMA ĮRANGA: Sienų ir lubų dangos maisto pramonei; PVC profiliai ir grindjuostės; Šaldymo ir gamybinių patalpų durys; Nerūdijančio plieno gaminiai; Klipsai ir kilpos klipsatoriams; Plastikiniai stelažai ir vežimėliai; Gastronominiai indai; Presai vyniotiniams; Svarstyklės; Termometrai gaminio vidaus temperatūrai; Keltuvai; Prieskonių malūnai; Mėsmalių peiliukai, priešpeiliai, sieteliai; Gąlastuvai; Tinkleliai kumpiams, dešroms; Maišymo mentelės-lopetėlės; Dozavimo įranga; Injektorių adatos; Peilių galandimo mašinos; Juostiniai pjūklai mėsai ir žuviai; Pjaustymo lentos, kapojimo kaladės; Plovimo pistoletai; Rankiniai pjūklai mėsai; Kirviai ir kapoklės; lšpjaustymo ir pneumatiniai peiliai; Peilių sterilizatoriai.


4.TARA IR PAKUOTĖS: Maišeliai maisto produktams fasuoti; Pakuotės karštiems maisto produktams; Popieriaus gaminiai; Rankiniai ir klojiniai užlydymo įrengimai; Plastikinės sandėliavimo dėžutės; Plastikiniai padėklai ir kilimėliai; Indeliai šaltiems maisto produktams; Pakavimo plėvelės; Plastikinės dėžės ir talpyklos; Stiklo tara.


5.RŪBAI IR AVALYNĖ: Vienkartiniai rūbai; Pirštinės; Avalynė; Apsauginės metalinės prijuostės ir pirštinės; Batų džiovyklės.


6.DANGOS: Parduodame sienų ir lubų dangas bei duris maisto pramonės įmonėms.


SIŪLOME JUMS PLATŲ ĮVAIRIOS ĮRANGOS PASIRINKIMĄ, GREITĄ PREKIŲ PRISTATYMĄ, KVALIFIKUOTAS KONSULTACIJAS IR NEPRIEKAIŠTINGĄ APTARNAVIMĄ !

Kita informacija

                  TEIKIAMOS PASLAUGOS:


Remontuojame maisto pramonės įrengimus; Gaminame nestandartinę įrangą iš nerūdijančio plieno (stalai, vežimėliai, presai ir kt.); Nuomuojame maisto pramonės įrenginius; Projektuojame ir montuojame oro linijas ir kitą nestandartinę įrangą skerdykloms; Projektuojame ir montuojame GLASBORD® sienų ir lubų dangas gamybinėms patalpoms; Galandame: mėsmalių peiliukus, sietelius, kuterių (smulkintuvų) peilius ir rankinius peilius.


KLIENTAMS GALIME PASIŪLYTI PAČIUS NAUJAUSIUS TECHNOLOGINIUS SPRENDIMUS GAMYBOS PROCESŲ TOBULINIMUI !!!

Apyvarta, EUR

Rodyti žemėlapį
 • BALTGINA, UAB
  K. Naruševičiaus g. 105, LT-37175, MOLAINIŲ K., NAUJAMIESČIO SEN., PANEVĖŽIO R.
  (45) 429044

Produktai

MĖSOS PERDIRBIMO ĮRANGA

MĖSOS PERDIRBIMO ĮRANGA

DUONOS KEPIMO ĮRANGA

DUONOS KEPIMO ĮRANGA

PEILIŲ GALANDINIMO MAŠINOS

PEILIŲ GALANDINIMO MAŠINOS

TARA IR PAKUOTĖS-PLASTIKINĖS DĖŽĖS IR TALPYKLOS

TARA IR PAKUOTĖS-PLASTIKINĖS DĖŽĖS IR TALPYKLOS

MIKSERIS-TAIP PAT PREKYBA IR INTERNETU

MIKSERIS-TAIP PAT PREKYBA IR INTERNETU

MĖSMALĖ- TAIP PAT PREKYBA IR INTERNETU

MĖSMALĖ- TAIP PAT PREKYBA IR INTERNETU

DARŽOVIŲ PJAUSTYMO MAŠINA- TAIP PAT PREKYBA IR INTERNETU

DARŽOVIŲ PJAUSTYMO MAŠINA- TAIP PAT PREKYBA IR INTERNETU

ELEKTRINĖ SULČIASPAUDĖ - TAIP PAT PREKYBA IR INTERNETU

ELEKTRINĖ SULČIASPAUDĖ - TAIP PAT PREKYBA IR INTERNETU
Darbuotojų skaičius
 • 2019-05-02 darbuotojų sk. 35
 • 2019-03-19 darbuotojų sk. 36
Rodyti daugiau
Sodros skola Įmonė įsiskolinimų Sodrai neturi