B. K. Tarvydų kaimo turizmo sodyba

Atnaujinti informaciją
5/5
Balsavo: 7
Darbo laikas
  • Darbo laikas nenurodytas

Tarvydų sodyba - parkas talpina iki 2000 žmonių. Čia vyksta rajoniniai, respublikiniai renginiai, įvairiausi sąskrydžiai, didesnės šventės. Jūsų poilsiui ir pramogoms paruošta 8 ha dydžio sodybos teritorija su žaliomis vejomis, didžiuliu Kisės tvenkiniu, pavėsinėmis bei masyvia estrada. Sodyboje svečiams yra maitinimo ir apgyvendimo kompleksas - Birutės ir Kęstučio Tarvydų sodyba. Kviečiame apsilankyti!

Veiklos apibūdinimas

Pagrindinės sodybos veiklos - apgyvendinimas, maitinimas ir renginiai. Sodyba dirba pagal individualius išankstinius užsakymus. Virtuvėje dirbantys profesionalai paruoš Jūsų mėgstamus patiekalus, o personalas aptarnaus visos šventės metu. Dažniausiai svečiai renkasi švęsti vestuves, krikštynas, jubiliejus, draugų susibūrimus, o verslo klientai - rengia seminarus, konferencijas ar įmonės vakarėlius. Šeimininkas Kęstutis yra įkūręs Tarvydų parko kapelą.


Sodybos teritoriją puošia iš medžio išdrožinėti Zodiako ženklai. Komplekso interjeras sudarytas iš medžio ir metalo dekoracijų. Visos dizaino idėjos sukurtos pačio savininko Kęstučio Tarvydo.


Miškininkystė. Perka miškus, miškų aukcionas, miškų supirkimas. Tel. (686) 73475

Rodyti žemėlapį
  • B. K. Tarvydų kaimo turizmo sodyba
    LT-75281, JOMANTŲ K., PAJŪRIO SEN., ŠILALĖS R.
    (686) 73475
www.jung.lt
kamelota.lt
www.svedasupaminklai.lt
www.paminklai.lt
www.visalietuva.lt/bliekorius

Galerija

Darbuotojai

Kęstutis Tarvydas
Savininkas

Paieškos žodžiai

Konferencijų salė iki 200 vietų, pobūvių salė, kaimo turizmo sodyba, poilsis, pramogos, konferencijos, laisvalaikis, yra įgarsinimo aparatūra, apgyvendinimas, nakvynė, kambarių nuoma, žvejyba, pobūviai, maitinimas, jubiliejai, furšetai, gimtadienis, vestuvės, šventės, privatus vakarėlis, seminarai, rusiška pirtis, nuoma, miškininkystė
Rodyti daugiau