Galite pasirinkti kelias veiklas bei miestus
8 - -
Pasirinkti

APERTURA, UAB

Įmonė darbuojasi stiklų plėvelių srityje ir atsovauja LLumar ženklą. PASLAUGOS: Plėvelės klijavimas ant pastatų. Stiklų ir stiklinių pertvarų dekoravimas. Automobilių langų tamsinimas ir apsauginės plėvelės klijavimas. Automobilio apklijavimas. STIKLO PLĖVELĖS: Automobilinės plėvelės: "Llumar" tonuojančios, Priekinio stiklo, Apsauginės, Kėbulo apsaugai ir aptraukimui; Architektūrinės plėvelės: Šilumos ir šviesos kontrolės, Apsauginės; UV spindulių kontrolės, Matomumo reguliavimo, Dekoravimo.

 • Adresas J. Kubiliaus g. 23, LT-09108, VILNIUS (Išskleisti žemėlapį)
 • Telefonas (699) 79170
 • Faksas(5) 2728704
 • El. paštasSusisiekti el. paštu >>
 • Kont. asmuoAleksandras Kovalenko, Direktorius
 • Tinklalapis
 • Vertinimas
  5/5
  Balsavo: 11
 • Registruota1994.07.28
 • Įm. kodas122924627
 • Darbuotojai 17
Darbo laikas:
 • Pirmadienis: 8:30 - 18:00
 • Antradienis: 8:30 - 18:00
 • Trečiadienis: 8:30 - 18:00
 • Ketvirtadienis: 8:30 - 18:00
 • Penktadienis: 8:30 - 18:00
 • Šeštadienis: Nedirba
 • Sekmadienis: Nedirba
Šiuo metu: Dirba

Veiklos apibūdinimas

UAB “Apertura” jau penkiolika metų darbuojasi stiklų plėvelių srityje – atstovauja LLumar ženklą. Nuo 2001 metų tapo pirmuoju ir vieninteliu oficialiu LLumar atstovu Baltijos šalyse su išskirtinėms distributoriaus teisėmis Lietuvos teritorijoje.


                       TEIKIAMOS PASLAUGOS: • STIKLO PLĖVELĖS KLIJAVIMAS ANT PASTATŲ LANGŲ;

 • STIKLŲ IR STIKLINIŲ PERTVARŲ DEKORAVIMAS;

 • AUTOMOBILIŲ LANGŲ TAMSINIMAS IR APSAUGINĖS PLĖVELĖS KLIJAVIMAS;

 • PILNAS AUTOMOBILIO APKLIJAVIMAS.


                          STIKLŲ PLĖVELĖS:


                                                       1. AUTOMOBILINĖS PLĖVELĖS


1.TONUOJANČIOS PLĖVELĖS LLUMAR: Jums yra siūlomos trys pagrindinės Llumar plėvelių linijos: Classic, Comfort, Premium, kurios skiriasi savo spalva, išvaizda, konstrukcija ir apsaugos nuo saulės lygiu. Asortimentą sudaro apie 40 plėvelių ir gali patenkinti bet kurį klientą. Ypač išrankiems klientams skirta Llumar plėvelių linija Ultra su maksimalia apsauga nuo saulės, esant minimaliam plėvelės užtamsinimo lygiui. Tonuojančių plėvelių pagalba galima suteikti jūsų automobiliui norimą išvaizdą ir privatumo lygį, taip pat apsaugoti keleivius nuo varginančių saulės spindulių ir akinamos šviesos.


2.PRIEKINIO STIKLO PLĖVELĖ: Ši plėvelė skirta klijavimui ant priekinio ir priekinių šoninių stiklų, vairuotojo apsaugai nuo saulės tuo pačiu metu neviršijant nustatytos leidžiamos užtamsinimo ribos. Plėvelė praleidžia 75% šviesos ir blokuoja 97% infraraudonųjų saulės spindulių. Virtualiai visiškai nepastebima ant stiklo. Šios technologiškai pažangios plėvelės užtikrina nepaprastą apsaugą nuo infraraudonųjų ir ultravioletinių spindulių.


3.APSAUGINĖS PLĖVELĖS: Skaidrios ir tonuotos Llumar apsauginės plėvelės - tai patikimas skydas nuo įvairių netikėtumų. Jos 100% eliminuoja galimybę susižeisti nuo lekiančių stiklo šukių avarijos metu. Storos plėvelės suteikia stiklui atsparumą smūgiams ir apsaugo nuo žaibiškų vagysčių.


4.PLĖVELĖS KĖBULO APSAUGAI: Visiškai skaidri elastinga plėvelė apsaugo dažytas kėbulo detales nuo druskos, smėlio, akmenukų ir vabzdžių.


5.KĖBULO APTRAUKIMAS PLĖVELE: Automobilių aptraukimas plėvele (CAR WRAPPING) - tai novatoriškas būdas pakeisti automobilio spalvą neperdažant. Plati spalvų gama, leidžia padaryti Jūsų automobilį išskirtiniu. Esant reikalui, plėvelę galima nulupti ir grąžinti automobiliui pradinę būklę arba tiesiog paklijuoti nauja.


"LLUMAR" PLĖVELĖS PAGERINA AUTOMOBILIO IŠVAIZDĄ, UŽTIKRINA KOMFORTĄ SALONE.


                                                       

Kita informacija

                                               2. ARCHITEKTŪRINĖS PLĖVELĖS:1.ŠILUMOS, ŠVIESOS KONTROLĖS PLĖVELĖS: Šilumą taupančios plėvelės: Termo Low-E langų plėvelės iki 30 % sumažina šilumos pralaidumą per paprastą stiklą. Šios plėvelės taip pat turi atsparų įbrėžimams ilgaamžį padengimą. Šviesos kontrolės plėvelės: spindesio sumažinimui.


2. APSAUGINĖS STIKLO PLĖVELĖS: Plėveles galima klijuoti ant bet kurio stiklo ir pritaikyti bet kuriai lango konstrukcijai. Jos patvarios, ilgaamžiškos ir saugos Jūsų turtą dieną ir naktį.  Apsauginės plėvelės visiškai eliminuoja galimybę susižeisti stiklo šukėmis. Platus LLumar apsauginių plėvelių asortimentas leidžia parinkti tinkamą sprendimą bet kurioje situacijoje.


3. UV SPINDULIŲ KONTROLĖS PLĖVELĖS: LLumar atspindinčios plėvelės sumažina saulės šilumos poveikį iki 80% ir padeda palaikyti optimalią patalpų temperatūrą bei sumažina kondicionavimo sistemų apkrovimą. Padengus stiklą plėvele, saulėtomis dienomis galima sumažinti kambario temperatūrą 8-12 laipsnių. Ypač efektyviai nuo saulės padeda išorinės plėvelės, nes garantuoja maksimalią apsaugą nuo prikaitinimo, nepriklausomai nuo stiklo konstrukcijos. Platus LLumar išorinių ir vidinių plėvelių asortimentas leidžia pasirinkti tinkamiausią variantą pagal saulę kontroliuojančius parametrus ir pagal antrinius faktorius, tokius kaip apsauga nuo blukimo, privatumo laipsnis ir saugumo lygis.


4. MATOMUMO REGULIAVIMO PLĖVELĖS: LLumar plėvelės paverčia paprastą stiklą į veidrodinį arba matinį. Šviesą atspindinčioms plėvelėms būdingas vienpusio matomumo efektas šviesiu paros metu. Uždėjus plėvelę ant langų, iš lauko paviršius pasidaro veidrodinis neperšviečiamas, o iš vidaus galima nematomam stebėti išorinius objektus.


5. STIKLO DEKORAVIMO PLĖVELĖS: Platus LLumar matinių ir standartinių raštuotų plėvelių asortimentas dažniausiai naudojamas pertvaroms ir erdvėms atskirti, izoliuoti. Šios dekoratyvinės plėvelės suteikia subtilų ir stilingą privatumo efektą. Tai puiki ir finansiškai patraukli alternatyva ornamentuotam stiklui.


6. ANTI-GRAFFITI PLĖVELĖS: LLumar Anti Graffiti plėvelė apsaugo stiklus, veidrodžius ir kitos lygius paviršius nuo įbrėžimų ir Graffiti piešinių. Tai speciali šiam tikslui sukurta plėvelė, kuri yra visiškai skaidri ir nepastebima, esant reikalui lengvai pašalinama nuo saugojamo paviršiaus ir užklijuojama nauja . 


LLUMAR GALI PATOBULINTI BET KURIOS STIKLO KONSTRUKCIJOS SAVYBES, LEIDŽIA SUTAUPYTI ENERGIJOS, PADIDINA NAUDOTOJŲ KOMFORTĄ, SUTEIKIA PASTATUI NAUJUS DIZAINO AKCENTUS.


 


 


 


 


 

Apyvarta, EUR

Rodyti žemėlapį
 • APERTURA, UAB
  J. Kubiliaus g. 23, LT-09108, VILNIUS
  (699) 79170

Produktai

ARCHITEKTŪRINĖS PLĖVELĖS

ARCHITEKTŪRINĖS PLĖVELĖS

NUO SAULĖS APSAUGANČIOS LANGŲ PLĖVELĖS

NUO SAULĖS APSAUGANČIOS LANGŲ PLĖVELĖS

ENERGIJĄ TAUPANČIOS LANGŲ PLĖVELĖS

ENERGIJĄ TAUPANČIOS LANGŲ PLĖVELĖS

APSAUGINĖS LANGŲ PLĖVELĖS

APSAUGINĖS LANGŲ PLĖVELĖS

DEKORATYVINĖS PLĖVELĖS

DEKORATYVINĖS PLĖVELĖS

AUTOMOBILIŲ PLĖVELĖS

AUTOMOBILIŲ PLĖVELĖS

TAMSINTOS LANGŲ PLĖVELĖS

TAMSINTOS LANGŲ PLĖVELĖS

PERMATOMOS LANGŲ PLĖVELĖS

PERMATOMOS LANGŲ PLĖVELĖS
Darbuotojų skaičius
 • 2019-06-14 darbuotojų sk. 17
 • 2019-05-09 darbuotojų sk. 16
Rodyti daugiau
Sodros skola
 • 2016-05-18 socialinio draudimo įsiskolinimų neturi
 • 2016-05-17 turėjo 21.82 Eur socialinio draudimo skolą