AMBER FOREST, UAB

Atnaujinti informaciją
5/5
Balsavo: 10
 • Įm. kodas301741959
 • PVM kodasLT100004116411
 • Darbuotojai 11
Darbo laikas
 • Darbo laikas nenurodytas

AMBER FOREST, UAB VEIKLA: miško su žeme pirkimas, miško iškirtimui pirkimas, miško tvarkymas, apvaliosios medienos pardavimas, miškininkystė, miško ruoša, malkos, briketai, „Amber forest“ brangiai perka mišką visoje Lietuvoje. Jūsų miškas bus įvertintas per 24 val.

Darbuotojų skaičius

 • nuo 2019-11-18 darbuotojų sk. 11
 • 2019-11-07 darbuotojų sk. 10
Rodyti daugiau

Sodros skola

 • 2019-11-06 socialinio draudimo įsiskolinimų neturi
 • 2019-10-22 turėjo 0.15 Eur socialinio draudimo skolą
Rodyti daugiau

Vidutinis atlyginimas

 • 2019-10-01 vid. atlyginimas buvo 1542.67 Eur
 • 2019-09-01 vid. atlyginimas buvo 1210.02 Eur
Rodyti daugiau
3133.66 €
Paskutinio mėnesio (2019-10) valstybinio socialinio draudimo įmokos
Duomenų šaltinis - SODRA
Atnaujinimo data: 2019-12-10

Veiklos apibūdinimas

AMBER FOREST, UAB PRODUKTAI IR PASLAUGOS:


Miško su žeme pirkimas.


Miško iškirtimui pirkimas.


Pagalba investuojant į didelius miško ir žemės sklypus.


Apvaliosios medienos pardavimas.


Miško tvarkymas: sanitariniai, einamieji kirtimai.


Miškotvarkos projektų ruošimas, biržių rėžimas.


Malkų, uždegimo pagaliukų ir beržinių kaladžių gamyba ir prekyba.


UAB „Amber forest“ – miškininkystės įmonė, įkurta 2008 m. Bendrovė perka miškų ūkio sklypus bei gamina ir eksportuoja medienos gaminius.


Įmonė UAB „Amber forest“ įvertina visus miško teikiamus privalumus ir investuoja ilgam laikui, todėl daug metų sėkmingai dirba su privačių miškų savininkais ir valstybinėmis įmonėmis. Įmonė perka mišką su žeme, mišką iškirtimui, teikia miško tvarkymo paslaugas, ruošia miškotvarkos projektus. Įmonės ekspertai greitai ir sąžiningai įvertins mišką, pasiūlys konkurencingiausią kainą ir iš karto atsiskaitys su pardavėju.


UAB „Amber forest“ gamina ir parduoda aukštos kokybės sausas natūraliai išdžiovintas lapuočių malkas, skirtas kūrenti kieto kuro katiluose, židiniuose, ugniakuruose. Įmonė parduoda fasuotas malkas, fasuotų malkų paletės ir malkas konteineriuose. Visi gaminiai sertifikuoti pagal FSC®, kas garantuoja, kad mediena buvo įsigyta iš tinkamai tvarkomo miško, kuriame derinama aplinkos apsauga, socialinė gerovė bei ilgalaikė ekonominė nauda. Kliento patogumui, paruoštos malkos fasuojamos į tinklinius, plastikinius maišelius ar kartonines dėžutes. UAB „Amber forest“ aprūpina prekybos tinklus žiemos sezono prekėmis, skirtomis individualaus būsto šildymui.


Malkos džiovinamos tik natūraliai, nes natūralus medienos džiovinimas žymiai pranoksta dirbtinį, visų medienos gamtinių savybių išsaugojimo atžvilgiu. Natūraliai džiovinamos malkos džiūna tolygiai. Natūraliam malkų džiovinimui parenkama lygi, aukšta vieta su nedideliu nuolydžiu vandeniui nutekėti. Malkų konteineriai kraunami tam tikru atstumu vienas nuo kito, o eilės išdėstomos taip, kad vyraujantieji toje vietoje vėjai labai gerai prapūstų konteinerius. Kiekvienas konteineris turi pagrindą su tuščia ertme apačioje. Taip laikomos malkos natūraliai džiūva, jose nesikaupia pelėsis. Jų išdžiuvimo greitis priklauso nuo medžių veislės ir nuo medžiagos storio.


Kvalifikuotas kolektyvas, turintis ilgametę patirtį miško ir medienos pramonės srityje, garantuoja darbų kokybę ir savalaikį prisiimtų įsipareigojimų įvykdymą. Todėl pasitikėjimas UAB „Amber forest“ stiprėja, o darbo apimtys nuolat auga. Tai padeda įmonei pirmauti ir užtikrinti palankias kainas ir sąlygas miško sklypų pardavėjams bei stabilų medienos gaminių tiekimą pirkėjams.

Kita informacija

Faksas (389) 59777


gintas.forest@gmail.com


amb.forest@gmail.com


www.amberforest.lt

Rodyti žemėlapį
 • AMBER FOREST, UAB
  Kamšos g. 2, LT-28308, TAURAGNŲ K., TAURAGNŲ SEN., UTENOS R.
  (389) 59777
www.telgesa.lt
www.ekosfera.lt
www.paminklai.lt
www.gruzdziumalunas.lt
www.mokesciulabirintai.lt
miskinta.lt

Galerija

Darbuotojai

Nerijus Ruzgas
Direktorius

Pranešimai spaudai

Miško pirkimas ir visos miško priežiūros paslaugos
Paskelbta: 2019-10-14
Miško pirkimas ir visos miško priežiūros paslaugos

AMBER FOREST, UAB VEIKLA: miško su žeme pirkimas, miško iškirtimui pirkimas, miško tvarkymas, apvaliosios medienos pardavimas, miškininkystė, miško ruoša, malkos, briketai, „Amber forest“ brangiai perka mišką visoje Lietuvoje. Jūsų miškas bus įvertintas per 24 val.

Skaityti daugiau