Advokato Alberto Trumpulio kontora

Atnaujinti informaciją
5/5
Balsavo: 2
Darbo laikas
 • 8:00 - 18:00
 • 8:00 - 18:00
 • 8:00 - 18:00
 • 8:00 - 18:00
 • 8:00 - 18:00
 • Nedirbame
 • Nedirbame
 • Šiuo metu: Dirba

Advokatų kontora Kaune, kurioje dirba aukščiausios kvalifikacijos advokatai ir teisininkai, turintys didelę sėkmingo darbo patirtį teismuose ir ikiteisminėse institucijose. Teikiame kokybiškas teisines paslaugas fiziniams ir juridiniams asmenims. Padedame klientams apginti savo teises ir įgyvendinti teisėtus interesus. Dirbame šeimos, skyrybų, civilinės, nekilnojamojo turto, statybų, transporto, draudimo, paveldėjimo, darbo, baudžiamosios, administracinės (eismo įvykių) teisės srityse.

Veiklos sritys

Veiklos apibūdinimas


Telefonas (37) 201224
Mobilus telefonas (687) 20776


Veiklos sritys:


Šeimos santykiai – skyrybos, vaikų išlaikymo teisiniai klausimai, tėvystės nustatymas ar nuginčijimas, sutarčių sudarymas ar pakeitimas. Atstovavimas ir konsultacija santuokos nutraukimo (skyrybų), turto padalijimo, vaiko gyvenamosios vietos nustatymo, išlaikymo priteisimo bylosePaveldėjimo santykiai – testamentų nuginčijimas, palikimų priėmimas ir terminų atnaujinimas, turto pasidalijimasTurtiniai santykiai – nuosavybės teisiniai aspektai, daikto valdymo ginčai, teisių apsauga ir gynimas, patikėjimo ir užstatymo teisėBaudžiamoji teisė – baudžiamojo proceso teisinės paslaugos, teisinė gynyba teismuose ir ikiteisminio tyrimo institucijose, apeliaciniai ir kasaciniai skundai, civiliniai ieškiniai baudžiamosios teisės bylose, žalos priteisimas, procesinių dokumentų ruošimasNekilnojamasis turtas ir statybos – pažeistos turtinės teisės, žalos atlyginimas, naudojimasis bendru turtu, servituto teisė, savavališkų statybų atvejai, nekilnojamo turto santykiaiDarbiniai teisiniai santykiai – darbo sutarčių vertinimas, sudarymas ir keitimas, atlyginimo priteisimas, komercinių paslapčių apsauga, žalos išieškojimas. Fizinių ir juridinių asmenų atstovavimas derybose, teismuose, Valstybinėje darbo inspekcijoje.Sutartys ir prievolės – konsultacijos ir procesinių dokumentų rengimas prievolių bei sutarčių negaliojimo, nutraukimo ar nuginčijimo klausimais. Prievolių įvykdymo užtikrinimas, skolos perkėlimas, kreditorių interesų gynimas. Taip pat konsultuojame nuostolių, žalos, delspinigių priteisimo, prievolių pabaigos ir restitucijos aspektais.


Teisiniai klausimai susiję su transporto priemonėmis – pretenzijos, procesinių dokumentų rengimas, atsakomybės įvertinimas, sutarčių sudarymas, žalos atlyginimas, kompensacijos.Draudiminiai įvykiai – žalos dydžio nustatymas, atstovavimas įvykus draudiminiams įvykiams, tinkamo įsipareigojimų vykdymo užtikrinimas.Finansų ir mokesčių teisės bylos – atstovavimas santykiuose su mokesčių administratoriumi, procesinių dokumentų rengimas. Teisinis atstovavimas mokestinių ginčų komisijoje ir teisme.Administracinių nusižengimų atvejai – nuobaudų apskundimas ir panaikinimas, prašymai ir skundai dėl neteisėtų valstybinių institucijų veiksmų. Atstovavimas administracinių ginčų komisijoje ir administraciniame teisme. Taip pat dokumentų rengimas, licencijų bei leidimų gavimas, savavališkų statybų įteisinimas.


 

Rodyti žemėlapį
 • Advokato Alberto Trumpulio kontora
  E. Ožeškienės g. 11 -3, LT-44253, KAUNAS
  (687) 20776
www.kaupaka.com
www.tomografija.lt
www.miskinta.lt
www.bronza.eu
www.visalietuva.lt/bliekorius

Darbuotojai

Albertas Trumpulis
Advokatas

Paieškos žodžiai

Advokatai, advokatų paslaugos, teisinės paslaugos, advokatų kontora Kaune, civilinė teisė, baudžiamoji teisė, administracinė teisė, turtiniai santykiai, skyrybų advokatai, atstovavimas teismuose, ikiteisminėse institucijose, bylų nagrinėjimas, procesiniai dokumentai
Rodyti daugiau