Galite pasirinkti kelias veiklas bei miestus
8 - -
Pasirinkti

Verslo renginiai

Interneto rinkodaros mokymai

Miestas:
Vilnius
Renginio vieta:
Antakalnio g. 17, Vilnius
Organizatorius:
CodeAcademy
Data:
Data tikslinama
Pradžia:
00:00
Trukmė:
Kaina:
450 €1553.76 Lt
Bilietai:
Rezervuoti bilietus

Renginio dalyviai:

Vladas Sapranavičius
Gediminas Boguslauskas
Domantas Širvinskas


Apie renginį

Šį kursų paketą sudaro keturios mokymų dalys: SEO mokymai su V. Sapranavičiumi, Google AdWords bei Google Analytics su G. Boguslausku ir Facebook mokymai su D. Širvinsku.

Trumpai apie kiekvieną mokymų dalį:

SEO - tai darbas su konkrečiu interneto puslapiu siekiant jį padaryti labiau matomu tarp paieškos rezultatų. Tai yra procesas, kurio metu atliekami tam tikri darbai, kurie padeda, jog svetainė iškiltų aukščiau tarp norimų paieškos rezultatų. Šiuolaikiniai vartotojai yra tingūs – statistiškai 95% vartotojų neatidaro antro Google paieškos rezultatų lango, todėl SEO yra ypatingai svarbus daugumai verslų.

Google AdWords yra „Google“ siūloma tinklalapio reklamos sistema, talpinanti reklamas tiek pačioje „Google“ paieškos sistemoje, tiek ir kituose AdSense sistemoje prisiregistravusiose tinklalapiuose. Per šiuos kursus bus pristatyti ir apžvelgti visi galimi AdWords reklamos srauto pirkimo būdai, nepilstant iš tuščio į kiaurą ieškant „geriausio raktažodžio“.

Google Analytics – tai plačiausiai pasaulyje naudojamas galingas interneto rinkdaros įrankis. Jis leidžia stebėti lankytojų srautus ir elgseną tinklalapyje, padeda įvertinti tinklalapio efektyvumą, paskaičiuoti investicijų į reklamos kanalus naudą ir grąžą (ROI). Prisijaukinęs Google Analytics ataskaitas, galėsi optimizuoti savo tinklalapį, padidinsi reklamos efektyvumą ir, žinoma, pelną. Viso ko pradžia ir visų svarbiausia yra teisingas duomenų kaupimas ir žinojimas, jog duomenys yra kaupiami nepriekaištingai. Todėl mokymų pirmoji dalis bus apie teisingą Analytics kodo įdiegimą, su tuo susijusias grėsmes ir gerąsias praktikas.

Facebook - komunikacija socialiniuose tinkluose yra sudėtingesnis dalykas, nei gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Šis darbas reikalauja daug įgūdžių, todėl šiuose mokymuose pasidalinsime geriausia savo patirtimi kaip pritraukti naujų klientų ir palaikyti ryšį su esamais, kaip Facebook’ą panaudoti pardavimams ir kaip patraukliai pateikti produktą ar paslaugas.


Plačiau apie renginį

www.aplameta.lt
www.faguru.lt
www.galuotas.lt
www.vaziuokle.lt
www.visalietuva.lt/bliekorius
www.laidojimopaslaugosdruskininkuose.lt