Visi kartu - tai didelės galimybės ir daugiau laimingų žmonių

Publikavimo data: 2015-03-05 Visi kartu - tai didelės galimybės ir daugiau laimingų žmonių

 „Kiekvienas atskirai mes esame silpni, o visi kartu – tai didelės galimybės ir daugiau laimingų žmonių“

Viena šeima

Gyvenimas vis juda nesustodamas, bet stabtelėjame išgirdę vieną, kitą širdį gniaužiančią istoriją apie vargstančius, sergančius, vienišus, nelaimės ištiktus žmones, šeimas arba tuos, kurie jos neturi. Mes slaptai mintyse save paguodžiame, kad šiandien esame sveiki, mus supa laimingi, sotūs, apsirengę draugai, mes patys turime „stogą virš galvos“, darbą, mylimuosius ir artimuosius, kurie suteikia pagalbą jos paprašius. Jie visada šalia, kai užklumpa bėdos, atsirandančios taip netikėtai ir taip nelauktai. Tada suprantame, kaip reikia vertinti supančią aplinką, kaip reikia džiaugtis kiekviena mums skirta akimirka. Tačiau iškyla vienas „bet“ - ar mes tą akimirką pagalvojame, kad galime prisidėti prie kito laimės sukūrimo, ar mes iš tiesų galime būti tie žmonės, į kuriuos galės kreiptis pagalbos?

Viešoji įstaiga „Viena šeima“ vykdo socialinę - kultūrinę veiklą, siekdama suburti į vieną šeimą visus norinčius ir galinčius vienaip ar kitaip prisidėti, sprendžiant įvairias socialines beglobių, našlaičių, neįgaliųjų, nelaimės ištiktų žmonių problemas. Pagrindinis uždavinys - atsižvelgti ne tik į materialinius poreikius, bet ir dvasinio stiprinimo bei palaikymo svarbą, padedančią lengviau integruotis į visuomenę bei dvasiškai tobulėti. 

Vaikų gydytojas meškinas

VšĮ „Viena šeima“ veiklą pradėjo 2010 metais, vykdydama socialinį-kultūrinį projektą „Jūs mums rūpite“, skirtą globos namuose gyvenantiems seneliams. Nuo 2010-ųjų metų gegužės mėnesio pradėtas įgyvendinti socialinis-kultūrinis projektas „Šypsenų lietus“, sulaukęs didelio visuomenės dėmesio ir palaikymo. Jau penkti m

bodypem

etai, kaip keliauja „Šypsenų lietus“ po visą Lietuvą ir šiuos Jubiliejinius 2015 metus, pasiruošęs pažymėti ypatingais renginiais bei jų gausa ir padovanoti dar daugiau šypsenų sergantiems Lietuvos vaikams bei jų artimiesiems, kuriems šiandien ligoninė – laikini antri namai. 

 

Tariame nuoširdžiausią Ačiū mūsų Rėmėjams, Partneriams ir Draugams, kurių dėka šiandien tapome viena didele ir draugiška šeima, visada pasiruošusia ištiesti  pagalbos ranką bei sušildyti gerumu. Norintiems sužinoti daugiau informacijos, galite susisiekite adresu: www.vienaseima.lt.

Direktorė Rasa Maiboroda

Renginys

 

 

 

Akcija ligoninėje

Patalpinta rubrikoje(-ose): Socialinės paslaugos
Balsavo: 9
Adresas:
Aušros g. 18B, ZARASAI
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Socialinės paslaugos
Zarasų socialinės globos namai iš įvairiausių Lietuvos rajonų priima senyvo amžiaus asmenis ir asmenis nuo 18 m. su proto ir psichine negalia.(...)
www.sekluva.lt
www.jung.lt
www.sekluva.lt
www.jung.lt