Užutrakio pasididžiavimas „Akmeninė užeiga“ – vieta, skirta švęsti ir ilsėtis

Publikavimo data: 2017-11-24 Užutrakio pasididžiavimas „Akmeninė užeiga“ – vieta, skirta švęsti ir ilsėtis

Užutrakio teritorija garsėja įspūdingais gamtovaizdžiais, nacionaliniais parkais, ežerais bei ramybe. Taip pat tai puiki vieta švęsti bei ilsėtis ir dėl to, jog susisiekimas su kitais artimais miestais, tokiais kaip Trakai ar netgi sostinė Vilnius – išties patogūs. Tai vienas iš pagrindinių faktorių, aktualių nuomojantis paslaugas bei planuojant šventę gamtos apsuptyje.

„Akmeninė užeiga“ – tai vila Užutrakyje, kurioje įrengtos erdvios salės renginiams, talpinančios daugiausiai du šimtus penkiasdešimt žmonių. Ši sodyba teikia įvairias paslaugas, tokias kaip vestuvių, švenčių organizavimas, maitinimas, apgyvendinimas bei kita. Galima pasirinkti iš kelių skirtingų salių, kurių dydis ir įranga skiriasi, todėl tinka skirtingiems renginiams: seminarams, stovykloms, įmonės vakarėliams ar tiesiog poilsiui gamtos apsuptyje.

Sodybos paslaugos

Organizuojant didesnes šventes labai aktualu, jog sodyba teiktų kokybiškas paslaugas, ką gali garantuoti „Akmeninės užeigos“ darbuotojai. Viloje dirba patyrusi virtuvės šefų komanda, kuri gamina ne tik lietuviškus patiekalus, bet taip pat džiugina europietiškos virtuvės šedevrais, tailandietiškais ar kaukazietiškais patiekalais ant griliaus ir ne tik, taip pat siūlo maitinimą ir vegetarams.

Kalbant apie patalpas, galima pasirinkti skirtingo dydžio sales ar kambarius apsistoti: sodyboje yra standartiniai kambariai, pritaikyti dviems-keturiems asmenims, šeimyniniai kambariai skirti iki aštuonių žmonių grupei, dviviečiai liuksai romantiškai nakvynei bei galiausiai bendra erdvė skirta didelei grupei žmonių iki penkiolikos asmenų. Daugelis šių kambarių nustebins ir gražia panorama bei vaizdais pro langą.

Sodybos darbuotojai taip pat rūpinasi ir šventės dekoracijomis, aptarnavimu renginio metu bei kitais reikšmingais, tačiau kartais nepastebimais darbais.

Kaimo turizmo privalumai ir skirtumai šiandien

Daugelis kaimo turizmo poilsį įsivaizduoja tradicinio tipo trobelėse su lietuviškais patiekalais bei kaimiškomis dekoracijomis. Šiandien kaimo turizmas vis labiau keičiasi, o „Akmeninė užeiga“ – viena iš tų vietų, kuriose galite derinti prabangą, poilsį nuostabios gamtos apsuptyje, didingą atmosferą bei dekoracijas ir skirtingų šalių maisto kultūrą. Atsikratykite stereotipų pasirinkdami būtent šios sodybos paslaugas.

Čia galima mėgautis ne tik gamtos teikiamais malonumais, ežeru bei miškais, tačiau taip pat ir pirties malonumais. Viloje esantis kiemelis gali sutalpinti daugiau nei du šimtus žmonių, todėl gali būti tinkamas ir sporto žaidynėms bei įvairiems mokymams. Pasitikėkite dirbančia patyrusia komanda, kuri išpildys visas jūsų beprotiškiausias idėjas ar tiesiog atvykite pasimėgauti ramybe kartu su mylimuoju ar visa šeima.

Įmonės internetinė svetainėhttp://akmenineuzeiga.lt/

Patalpinta rubrikoje(-ose): Pramogos