Šlapimo pūslės uždegimas: apie mitus ir išvengimo būdus

Publikavimo data: 2015-11-16 Šlapimo pūslės uždegimas: apie mitus ir išvengimo būdus

Šlapimo pūslės uždegimasŠlapimo pūslės uždegimas – ypač nemalonius pojūčius kelianti, neretai tam tikram laiko tarpui sutrikdanti įprastą gyvenimo ritmą. Ir nors apie šį susirgimą galima pateikti labai daug svarbių faktų, reikia akcentuoti, kad yra ypač svarbu žinoti, kaip jos išvengti. Belieka tik pasidžiaugti, kad šia tema galima pateikt ne vieną patarimą. Kaip tik tokiais patarimais skubame dalintis ir mes.

Meškauogės – galbūt ir ne itin malonaus skonio, tačiau ypač vertingos uogos.. pastarosios turi ypač  daug naudingų savybių, o viena iš jų – mažina šlapimo pūslės uždegimą. Būtent dėl šios priežasties meškauogių arbata yra puiki gydymosi priemonė tuomet, kai jau sergama šiuo uždegimu, o taip pat ir tuo atveju, kai ieškote prevencinės priemonės šiam susirgimui. Ši arbata turėtų būti gaminama iš džiovintų meškauogių lapų ir geriama bent kartą per dieną. Tokią arbatą yra patariama vartoti bent savaitę.

Tačiau kuomet kalbame apie šlapimo pūslės uždegimą, reikia akcentuoti ne tik meškauoges, bet ir kitas uogas. Tai – spanguolės. Pasirodo, šiose uogose yra gausu medžiagų, kurios pasižymi antibakterinėmis savybėmis, tad jei norite išvengti nemalonaus šlapimo pūslės uždegimo, valgykite šių uogų kaip tik įmanoma dažniau ir daugiau. Nepatinka nemalonus jų skonis? Tokiu atveju taip pat yra kelios išeitys: spanguolių padažu gardinkite karštus patiekalus arba vartokite maisto papildus su spanguolėmis.

Kuomet kalbama apie įvairios kilmės susirgimus, neretai ypač yra akcentuojama sveika mityba – tie, kurie maitinasi pavyzdingai, serga kur kas rečiau. Įdomu tai, jog ši detalė galioja ir tuo atveju kuomet kalbame apie šlapimo pūslės uždegimą – tyrimais įrodyta, kad tie, kurie pirmenybę teikia pavyzdingai mitybai (nevartoja riebių, keptų, aštrių maisto produktų, sakingai vartoja alkoholinius gėrimus ir kavą), šiuo uždegimu serga šiek tiek rečiau, nei tie, kurių mityboj išvardinti produktai yra ypač dažni.

Yra ir dar du dalykai, kurie taip pat gali tapti šio susirgimo priežastimi arba paskatinti atsinaujinti uždegimą tuo atveju, jei juo jau sirgote. Tai – maudynės eketėje po pirties bei šaltoje jūroje. Jei turite polinkį sirgti šiuo uždegimu, tokiu atveju, maudynių, tiek šaltoje jūroje, tiek eketėje, reikėtų vengti.

Dar venas svarbus dalykas, kuris nėra susijęs su tuo, kaip išvengti šio susirgimo – šį kartą patarimas skirtas tiems, kurie jau serga šia nemalonia liga. Atminkite, kad, jei norite kuo greičiau pasveikti, būtina ne tik naudoti prevencines priemones bei naudoti natūralius gydymosi būdus, bet ir, jei matote, kad situacija negerėja, kreiptis į specialistą ir vartoti jų paskirtus medikamentus.

Na, o pabaigai – trumpai apie mitus. Nuo senų laikų gajus mitas, kad ypač svarbią reikšmę turi kelnės – neva, tie, kurie dėvi kelnes iš storesnio audinio, rečiau serga šiuo susirgimu .Vis dėlto, tai yra tikrų tikriausias mitas. Būtina išsklaidyti ir dar vieną mitą, susijusį sušlapimo pūslės uždegimu: neretai galima išgirsti nuomonių, kad toks susirgimas yra paveldimas. Vis dėlto, sveikatos ekspertai tvirtina priešingai - šio susirgimo paveldėti neįmanoma, o tai, ar susirgsite šlapimo pūslės uždegimu, priklauso nuo kitų veiksnių.

Patalpinta rubrikoje(-ose): Medicinos paslaugos
SVEIKA ODA, UAB Visų odos problemų sprendimas vienoje vietoje!
Balsavo: 12
Adresas:
Savanorių pr. 79, Kaunas
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Klinikos
Medicinos paslaugos
Klinika „Sveika oda’’ – specializuota odos ligų ir estetinės medicinos klinika. Pasitelkus modernius šiuolaikinius diagnostikos ir gydymo(...)
Balsavo: 3
Adresas:
A. Juozapavičiaus pr. 27 -10, KAUNAS
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Medicinos paslaugos
UAB Endomeda klinikoje Jus konsultuos ir atliks tyrimus aukščiausios kategorijos gydytojai, naudodami naują pažangią įrangą. Klinikoje(...)
Balsavo: 7
Adresas:
Savanorių pr. 287 -329, KAUNAS
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Klinikos
Medicinos paslaugos
Vidaus ligų diagnostika ir gydymas. Skydliaukės mazgų gydymas be operacijos. Šeimos gydytojo paslaugos.
www.jung.lt
www.baltijosmarmuras.lt
www.jung.lt
www.baltijosmarmuras.lt