Skirtingų stogo dangų palyginimas. Kuri danga yra ilgaamžiškiausia?

Publikavimo data: 2015-09-03 Skirtingų stogo dangų palyginimas. Kuri danga yra ilgaamžiškiausia?

stogo dangaŠiuo metu statybos prekių rinkoje galite išvysti tikrai nemažą stogo dangų pasirinkimą. Taip pat, šiuo metu yra keturios pagrindinės stogo dangos, iš kurių gali rinktis kiekvienas pirkėjas. Suprantama, kad dažnas nežino, kuo viena danga nuo kitos skiriasi, todėl tokiam žmogui sunku nuspręsti, ar kaina yra tinkama. Mes trumpai pristatysime kiekvieną iš keturių dangų, kad būtų lengviau apsispręsti kaip turėtų atrodyti jūsų naujasis stogas.

1)     Šiferinis stogas

Tai buvo itin dažnas pasirinkimas prieš  dvidešimt ar net trisdešimt metų. Visgi, dabar šiferinių stogų  mes išvystame daug mažiau, nors jie yra gaminami be asbesto. Taip yra todėl, kad ši medžiaga gana greit suskyla, o saulės šviesoje dar ir blunka. Nors galima sakyti, kad šiferis yra vienas iš pigesnių variantų, tačiau taip pat ne pats pigiausias. Pigiausią dangos variantą pristatysime antrajame punkte.

2)     Skardinis stogas

Taip, stogas iš skardos jums gali atsieiti pigiausiai. Šalia nedidelės kainos, skarda turi dar keletą labai svarbių privalumų. Visų pirma, ją nesunku eksploatuoti, ji visiškai neskilinėja. Sumontuoti ją taip pat labai lengva, negana to, ji yra atspari gamtos stichijoms. Vienintelis šios stogo dangos minusas – ji praleidžia garsą. Jeigu norite labai geros garso izoliacijos, jums reikės papildomų užpildų arba tiesiog pasirinkti kitokią stogo dangą.

Dar vienas labai svarbus dalykas – nors teigiame, kad stogas iš skardos kainuos pigiausiai, čia mes kalbame konkrečiai apie dangą. Nepamirškime, kad trečdalį, o kartais net ir pusę kainos sudaro ne kas kita, kaip montavimo darbai ir stogo priedai. Pavyzdžiui, jeigu jums bus reikalingi stoglangiai, tai sumokėsite brangiau, nei už įprastą skardinį stogą. Taip pat verta iš karto priskaičiuoti visus statybininkų darbus, kad galėtumėte susidaryti įspūdį, kokia bus pilna kaina.

3)     Bituminių čerpių stogas

Šios čerpės populiarios todėl, kad jos nei lūžta, nei skilinėja. Pati medžiaga yra gana lanksti, todėl tokio tipo dangą galima pritaikyti ir nestandartiniams projektams. Daugelis pasirenka šią dangą ir dėl dar vienos svarbios priežasties – ji puikiai sulaiko garsą ir šilumą. Galbūt ne taip gerai, kaip keraminės čerpės, apie kurias kalbėsime paskutiniame punkte, tačiau ir kainuoja bitumo čerpės šiek tiek pigiau. Vienintelis trūkumas – išblunka spalva dėl saulės spindulių.

4)     Keraminių čerpių stogas

Tai vienas lyderiaujančių pasirinkimų  pastaraisiais metais. Ne tik todėl, kad keraminės čerpės idealiai atrodo, jeigu jūsų namo stoge yra stoglangiai, tačiau ir dėl to, jog tai pati ilgaamžiškiausia medžiaga. Kitaip tariant, įsigiję keraminių čerpių stogą, jūs galėsite visiškai juo nesirūpinti gerus keturiasdešimt metų. Ši medžiaga nei rūdija, nei blunka, nei ji gali sudegti. Taigi, galima drąsiai sakyti, kad prižiūrėjimas yra paprastas ir pigus, nes ši danga nekels jokių rūpesčių dėl puikaus savo atsparumo. Mėgausis ir tie, kurie jautrūs garsui – keraminės čerpės turi puikią garso izoliacijos savybę.

Estogai.lt komanda padės pasirinkti individualiu atveju geriausią stogo dangos sprendimą, rekomenduos reikiamus priedus ir svarbiausia - patars viso stogo dengimo proceso metu. 

Patalpinta rubrikoje(-ose): Stogų dangos
Balsavo: 19
Adresas:
Žirnių g. 4A, VILNIUS
Telefonas:
El. paštas:
Betono gaminiai
Langai
Metalas, metalo gaminiai
daugiau veiklų >
Prekyba stogo dangomis,priedais ir medžiagomis.Siūlome platų prekių asortimentą: Šlaitinių stogų dangas: čerpes,skalūninę(...)
Balsavo: 23
Adresas:
Dubysos g. 31, KLAIPĖDA
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Betono gaminiai
Daugiasluoksnės plokštės
Grindų dangos
daugiau veiklų >
Keraminiai, silikatiniai, keramzito, akytojo betono blokeliai. Silikatinės ir keraminės plytos, apdailos, klinkerinės plytos, klinkerinės(...)
INFANTAS, UAB Skambinti šiandien
Balsavo: 24
Adresas:
V. Putvinskio g. 12-1, Kaunas
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Izoliacinės medžiagos
Langai
Metalas, metalo gaminiai
daugiau veiklų >
RUUKKI stogai ir fasadai. Stogo elementai ir detalės. Prekyba vandens nutekėjimo bei ventiliacinėmis sistemomis. RUUKKI SANDWICH paneliai.(...)
www.kopicentras.lt
www.jung.lt
www.kopicentras.lt
www.jung.lt