Sėdimo darbo pasekmes naikina masažai

Publikavimo data: 2017-08-07 Sėdimo darbo pasekmes naikina masažai

Visi žmonės susiduria su stresu darbe, nesibaigiančiais rūpesčiais namuose ir kiekvieną dieną aplankančiu viso kūno nuovargiu. Nors išsimiegojus nuovargis ir sunkumas kuriam laikui dingsta, tačiau tinkamai pailsėti ir atgauti jėgas geriausiai padeda masažai Vilniuje, kurie atliekami profesionalių masažo specialistų. Jau nuo seniausių laikų masažai žinomi kaip kūno ir proto atgaivos priemonė, teigiamai veikianti visą organizmą.

 

Viso kūno masažai Vilniuje atliekamas labai kruopščiai. Jis ypatingai teigiamai veikia organizmą, pašalina įtampą ir stresą, leidžia bent trumpam pamiršti visus dienos rūpesčius ir vargus. Po masažo atslūgsta nugaros, galvos skausmai, atsipalaiduoja raumenys, išnyksta spazmai. Pagrindinis masažo tikslas – padidinti deguonies pritekėjimą į kraują ir išlaisvinti toksinus iš raumenų. Atliekant masažą Vilniuje pasišalina mirusios odos ląstelės, pagerėja odos kvėpavimas, atsiveria rezerviniai odos kapiliarai, suteikiantys tonizuojantį ir treniruojantį poveikį kraujagyslėms, taip pat ir visai bendrai savijautai. Taip pat pagerėja odos maitinimas, padidėja apykaitinė funkcija, padidėja odos–raumenų tonusas, o tai suteikia odai lygumo, tamprumo, elastingumo ir švelnumo. Todėl po darbo dienos pasimėgauti masažu Vilniuje tiesiog būtina. Masažas Vilniuje tinka įvairaus amžiaus žmonėms, kurie jaučia raumenų skausmus, mažai juda ar tiesiog nori pagerinti sveikatą maloniu ir naudingu būdu – masažu Lietuvos sostinėje.

 

Klasikinis viso kūno masažas rekomenduojamas sėdimą darbą dirbantiems žmonėms, profilaktiškai osteochondrozės, artrito, nugaros, kaklo skausmui gydyti, esant raumenų ir sąnarių sąstingiui, sergant stuburo ir sąnarių ligomis, jaučiant įtampą, nuovargį, stresą. Tai yra vienas veiksmingiausių ir patikimiausių būdų norint per valandą atsikratyti rūpesčių, atsipalaiduoti ir pailsėti.

 

Paslaugos Vilniuje

 

Masažas Vilniuje suteiks nepamirštamų pojūčių, kurie leis atsipalaiduoti ir pasimėgauti ramybės akimirkomis. Masažų tipai ir rūšys gali būti patys įvairiausi, nuo tradicinių, klasikinių, medicinos praktikoje taikomų masažų iki egzotiškų, tolimiausių šalių praktikas perteikiančių masažų, atliekami specialistų iš Rytų šalių. Masažas Vilniaus mieste gali būti ir segmentinis, kurio metu masažuojamos tam tikros, labiausiai skausmo ar nuovargio pažeistos vietos, tokios kaip nugara, sprandas, pėdos ar pečių linija. Masažo Vilniuje specialistai išsiaiškins žmogų kankinančias problemas ir poreikius bei parinks tinkamiausią masažo rūšį, kad klientas gautų maksimalią naudą ir teigiamą poveikį savijautai. Masažai Vilniuje atliekami ilgametę patirtį turinčių, kvalifikuotų, medicininį išsimokslinimą įgijusių masažuotojų arba kineziterapeutų rankomis, taip pat naudojant specialią įrangą.

 

Masažo namų teikiamos paslaugos, kuriomis galite pasinaudoti būdami sostinėje, atliekami ne tik gydomieji, bet taip pat ir anticeliulitiniai, atpalaiduojantys, aromatiniai masažai, kineziterapija bei įvairios, kūną puoselėjančios, procedūros. Anticeliulitinis medaus masažas su įvyniojimu, su jūros dumbliais, imbieru, jūros druska, šiltu šokoladu, karštais akmenimis, infraraudonųjų spindulių pirtis, parafino vonelės rankoms ir kojoms, aromaterapija – tai tik dalis to, ką gali pasiūlyti masažai sostinėje. Masažas – tai kūno ir sielos atgaiva, suteikianti naujų jėgų, padedanti atgauti energiją, puoselėti kūną ir išlaisvinti gyvybingumą kasdieninėje veikloje. 

Patalpinta rubrikoje(-ose): Medicinos paslaugos
SVEIKA ODA, UAB Visų odos problemų sprendimas vienoje vietoje!
Balsavo: 13
Adresas:
Savanorių pr. 79, Kaunas
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Klinikos
Medicinos paslaugos
Klinika „Sveika oda’’ – specializuota odos ligų ir estetinės medicinos klinika. Pasitelkus modernius šiuolaikinius diagnostikos ir gydymo(...)
Balsavo: 29
Adresas:
M. Valančiaus g. 7 -51, VILNIUS
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Interneto parduotuvės
Klinikos
Medicinos paslaugos
ERA ESTHETIC Estetinės ir Lazerinės medicinos klinikos Vilniuje ir Kaune.Klinikose odos ligų diagnostika ir gydymas atliekamas(...)
Balsavo: 8
Adresas:
Savanorių pr. 287 -329, KAUNAS
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Klinikos
Medicinos paslaugos
Vidaus ligų diagnostika ir gydymas. Skydliaukės mazgų gydymas be operacijos. Šeimos gydytojo paslaugos.
miskinta.lt
www.rigemeta.lt
miskinta.lt
www.rigemeta.lt