Ruošiantis žiemos sezonui: ar pigios padangos - kokybiškos padangos?

Publikavimo data: 2017-11-02 Ruošiantis žiemos sezonui: ar pigios padangos - kokybiškos padangos?

Automobilis šiandien tapo ne tik prabangos ar statuso ženklu, tačiau jis taip pat nebeatsiejamas ir nuo kasdienių ritualų, susijusių su apsipirkinėjimu, važiavimu į darbą, keliavimu. Padangų pirkimas – vienas iš natūraliausių ir priverstinių pirkinių kiekvienam vairuotojui, o artėjant šaltajam sezonui ši prekė ypatingai aktuali. Žinoma, kiekvienas nori sutaupyti, todėl pigios padangos aktualios visiems, tačiau ar visuomet jos eina lygiagrečiai su kokybe?

Net ir išmaniausios automobilio saugumo sistemos neužtikrins patikimumo, jei jūsų automobilio padangos bus nekokybiškos, pasenusios, pagamintos iš pigaus bei neatsparaus gumos mišinio. Kaip žinia, automobilis į kelio dangą remiasi labai mažu plotu, todėl būtina įsitikinti, jog padangos išties kokybiškos bei saugios.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis padangas?

Niekam nepaslaptis, jog nuo padangų priklauso ne tik saugumas, tačiau jos daro didelę įtaką ir kuro sąnaudoms, todėl jeigu manote, jog pigios padangos padės sutaupyti, esate visiškai neteisus – sutaupius vieną kartą, ateityje teks mokėti daugiau vien už kurą. Geriausias kokybės ir kainos santykis renkantis vidutinio lygio prekės ženklus, kurie garantuoja kokykę bei su jais buvo atlikti išsamūs tyrimai.

Padangų pasiūla išties didelė, o diapazonas platus, todėl štai keletas dalykų, į kuriuos verta atkreipti dėmesį renkantis naujas padangas:

-          Atkreipkite dėmesį į padangų ridą – kuo ji didesnė, tuo padangos patikimesnės;

-          Pasidomėkite šiais kriterijais: triukšmingumu, pasipriešinimu akvaplanavimui, atsparumui dilimui, stabdymo bei valdymo savybėmis;

-          Išsiaiškinkite padangos sudėtį: koks gumos mišinys padangoje, kiek ji turi sluoksnių;

-          Kokybiškų padangų gamintojai jau kuris laikas žymi kuro naudojimo koeficientą, todėl jei siekiate ekonomiško sprendimo – išsiaiškinkite koks jus dominančių padangų kuro naudojimo koeficientas.

 

Patarimai vairuotojams, besiruošiantiems šaltajam sezonui

Artėjant lapkričio viduriui kiekvienas vairuotojas ima planuoti padangų keitimą iš vasarinių į žiemines (tai būtina padaryti iki lapkričio 10 d.). Vien kokybiškų padangų neužtenka tam, kad saugiai važinėtumėte slidžiomis gatvėmis, todėl štai dar keletas dalykų, kuriuos privalote pasitikrinti prieš žiemą:

-          Įsitikinkite, jog jūsų automobilio stabdžių trinkelės nėra susidėvėjusios, pasikeiskite stabdžių skystį;

-          Atkreipkite dėmesį ar akumuliatorius veikia tinkamai, nes šaltuoju sezonu neretai tampa vis sudėtingiau užvesti automobilį;

-          Įsitikinkite, ar tinkamai veikia automobilio šviesos;

-          Patikrinkite padangų protektorių, įsigykite atsarginį ratą;

-          Pasirūpinkite žieminiu langų plovimo skysčiu, atkreipkite dėmesį, ar jūsų valytuvai veikia tinkamai.

 

Visus automobilių dalių pardavėjus galite rasti mūsų įmonių kataloge:

Automobilių dalys Vilniuje

Automobilių dalys Kaune

Automobilių dalys Klaipėdoje

Patalpinta rubrikoje(-ose): Padangos
Balsavo: 9
Adresas:
Vasaros g. 48A -16, MARIJAMPOLĖ
Telefonas:
El. paštas:
Automobilių dalys
Autoservisai
Padangos
daugiau veiklų >
Teikiame automobilių priežiūros paslaugas:Lengvųjų ir krovininių automobilių ratų montavimą ir balansavimą; Ratlankių tiesinimą; Padangų(...)
www.gpspartneris.lt
www.mokesciulabirintai.lt
www.gpspartneris.lt
www.mokesciulabirintai.lt