Pažangi žemėtvarka Lietuvoje

Publikavimo data: 2017-10-19 Pažangi žemėtvarka Lietuvoje

Žemėtvarka Lietuvoje žengia koja kojon su naujausiomis technologijomis ir naudoja visą darbui reikalingą modernią įrangą. Norint teisingai apskaičiuoti tiriamos žemės sklypo plotą bei pateikti tikslingus rezultatus, reikalingas specialisto patyrimas, tinkami darbo metodai ir efektyvi įranga.

UAB „Altagis“ naudoja šiuos modernius metodus ir nuolatos siekia naujinti darbams skirtą įrangą.

Kvalifikuoti įmonės specialistai turi daugybės metų patirtį bei geba profesionaliai vykdyti savo darbus. Kiekvienas jų – savo konkrečios srities specialistas, turintis atitinkamą sertifikatą. Įmonė teikia įvairias paslaugas norintiems tinkamai įforminti savo nekilnojamąjį turtą, nustatyti žemės sklypo ar statinių koordinates. Atliekami tiek žemės sklypų, tiek pastatų matavimai už konkurencingą kainą.

Tikslinga ir profesionali žemėtvarka

Prieš užsisakant žemėtvarkos paslaugas, itin pravartu pasidomėti, ar nusamdyti specialistai pajėgs atlikti savo pareigas kokybiškai. Neretai pasitaiko apgavikų, siūlančių pigias paslaugas. Paprastai tikrai kokybiškai atliekami žemėtvarkos darbai Lietuvoje yra gana brangūs. Užsisakius paslaugas už pigesnę kainą tikėtinas nusivylimas, nes atlikti skaičiavimai gali būti nevisiškai tikslingi, todėl vėliau visus darbus reikia pradėti iš naujo, o tai atima tik dar daugiau laiko ir pinigų.

Žemėtvarka Lietuvoje yra itin daug kruopštumo reikalaujantis procesas. „Altagis“ siekia, jog darbai būtų atliekami kokybiškai bei pateisintų savo kainą. Žemė yra turtas, kurį privalu įforminti teisingai, todėl privalu šį darbą patikėti savo sritį gerai išmanantiems specialistams.

Žemėtvarkos Lietuvoje teikiamų paslaugų įvairovė

UAB „Altagis“ rūpinasi žemėtvarka Lietuvoje bei siekia, kad teikiamos paslaugos būtų itin kokybiškos. Mūsų patyrę matininkai naudoja profesionalius geodezinių matavimų instrumentus bei pačią moderniausią programinę įrangą atlikdami šiuos darbus:

  • geodezinius matavimus;
  • kadastrinius matavimus;
  • topografinius planus ir nuotraukas.

Geodeziniai matavimai

Pasitelkiant geodezinius matavimus galima nustatyti tikslius sklypo parametrus. Šios srities specialistai sužymi pastatus, sudaro inžinerinius bei topografinius brėžinius. Žemėtvarka – tai didelio tikslingumo reikalaujantis procesas, todėl jos paslaugos Lietuvoje teikiamos tik atvykus į vietą (nuotoliniu būdu jos negalimos), nes tik darbas numatytoje vietoje užtikrina matavimo tikslumą.

žemėtvarkos paslaugos

Kadastriniai matavimai

Jais identifikuojami geometriniai matmenys, nustatomi techniniai pastatų parametrai. Vienokie yra žemės sklypų ir kiek kitokie pastatų išmatavimo metodai. Jie taikomi norint įforminti, parduoti savo žemę ar nekilnojamą turtą.

Topografinės nuotraukos

Taikant specialius metodus yra padaroma topografinė nuotrauka, kurioje galima atrasti požeminius inžinerinius tinklus, kurių nevalia pažeisti kasant žemę. Plane matysite tikslias tinklų vietas, todėl galėsite saugiai vykdyti numatytus darbus jų nekliudydami. Nuotraukas rengia kvalifikuoti specialistai suderinę savo darbą su savivaldybe.

Žemės matavimų kainos

Kaip greitai bus atlikti žemės išmatavimo darbai ir kiek tai kainuos priklauso nuo daugybės faktorių. Visų pirma, didelės įtakos turi žemės ploto dydis bei vieta, kurioje jis randasi. Objektų, esančių sklype ir galinčių būti kliūtimi matavimams skaičius irgi yra svarbus veiksnys. Paprastai labiau apstatytoms teritorijoms ištirti prireikia daugiau laiko bei finansų. 

Pasinaudokite mūsų paslaugomis ir gaukite tikslius savo teritorijos išmatavimus. Jūsų žemėtvarka – mūsų rūpestis.

Patalpinta rubrikoje(-ose): Žemėtvarka, kartografija, geodezija
Balsavo: 20
Adresas:
Laisvės pr. 71B -62, VILNIUS
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Elektronikos prekės
Įrankiai
Lazeriai
daugiau veiklų >
UAB "GPS partneris" yra oficialus šveicarų kompanijos "GEOMAX" atstovas Lietuvoje. Nuo 2004 metų prekiaujame profesionalia GPS įranga,(...)
Balsavo: 19
Adresas:
Dubijos g. 11 -18, ŠIAULIAI
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Žemėtvarka, kartografija, geodezija
UAB ALTAGIS siūlo aukštos kokybės paslaugas visoje Lietuvoje. Įmonė naudoja naujausius geodezinių matavimų instrumentus ir projektavimo įrangą.
Balsavo: 40
Adresas:
K. Donelaičio g. 78 -7, KAUNAS
Telefonas:
El. paštas:
Nekilnojamojo turto agentūros
Žemėtvarka, kartografija, geodezija
Kadastriniai matavimai. Pastatų matavimai. Pastatų kadastrinės bylos. Nuosavybės įregistravimas. Statinių inventorizacija. Žemės sklypų(...)
www.gpspartneris.lt
www.baltijosmarmuras.lt
www.gpspartneris.lt
www.baltijosmarmuras.lt