Patarimai, savarankiškai perkantiems lėktuvų bilietus

Publikavimo data: 2016-05-31 Patarimai, savarankiškai perkantiems lėktuvų bilietus

skrydžio bilietaiSkrydžiai lėktuvu – patogus ir greitas keliavimo būdas, leidžiantis vos per kelias valandas pasiekti daugelį, savo autentiškumu žavinčių šalių. Kai kuriais atvejais tai net ir pigesnis variantas, kadangi pigių skrydžių bendrovės siūlo visai nebrangių tiesioginių skrydžių, nereikia naudotis kitu transportu (pavyzdžiui, keltu). Tačiau yra keletas dalykų, kuriuos verta žinoti planuojant kelionę savarankiškai ir siekiant sutaupyti lėktuvų bilietams bei norint išvengti nemalonumų jos metu.

Skirtingų aviakompanijų lėktuvų bilietų kainos dažnai labai skiriasi, tačiau yra keletas būdų, kaip sutaupyti juos įsigyjant.

Atostogų tikslas – kelionė? Rezervuokite bilietus iš anksto

Kelionę planuojate iš anksto? Tuomet bilietus įsigykite iki kelionės likus 3-6 mėnesiams, kadangi tuomet lėktuvų bilietai, siūlomi įvairių oro skrydžio bendrovių, yra pigesni nei likus mėnesiui iki skrydžio. Žinoma, bilietų kainos svyruoja, todėl norint sutaupyti patariama bent keletą dienų stebėti jų pokyčius. Taip galima sutaupyti net iki 50 proc. bilietų vertės. Užsisakant bilietus iš anksto, tikrai žinosite, jog gavote skrydį norima kryptimi.

Lėktuvų bilietai internetu – sparčiai populiarėjantis ir leidžiantis įsigyti geriausias kainos bilietus. Pigių skrydžių aviakompanijos dažnai siūlo nuolaidų skrydžiams, todėl laiku įsigijus bilietus į ES šalis, šie gali kainuoti mažiau nei keliavimas automobiliu po Lietuvą. Todėl patariama skirti šiek tiek laiko ir stebėti atsinaujinančius bilietų pasiūlymas vienoje ar keliose svetainėse.

Pasinaudokite paskutinės minutės pasiūlymais

Netikėtai sugalvojote, jog norite leistis į trumpą atostogų nuotykį ir aplankyti dar vieną šalį? Likus kelioms savaitėms iki tam tikros kelionės, bilietai gali būti net kelis kartus brangesni, todėl norėdami sutaupyti, skubėkite pasinaudoti paskutinės minutės pasiūlymais! Žinoma, tuomet yra tikimybė, jog įsigysite bilietus į neplanuotą šalį, tačiau įspūdžiai gali būti tokie pat geri ar net geresni nei išvykus, kai viskas nuodugniai suplanuota. Tokius pasiūlymas galima rasti oro skrydžių bendrovių svetainėse ar užsisakant jų naujienlaiškius.

Būkite dėmesingi skrydžių sąlygoms

Perkant lėktuvo bilietus atkreipkite dėmesį į skrydžio sąlygas, kuriose gali būti nurodyti papildomi mokesčiai skrydžiui ir bagažui. Nepamirškite pasižiūrėti oro uosto, kuriame numatytas nusileidimas. Jei viešbutis jau rezervuotas, tai turėtų būti itin aktualus aspektas, kadangi pervežimas nuo jo iki oro uosto gali trukti kelias valandas ir kainuoti nemažą sumą pinigų, kas būtų pigiau užsisakant tiesioginį skrydį į reikiamą oro uostą. Tokios smulkmenos gali sugadinti kelionių nuotaiką, todėl užsakant skrydį būtina atkreipti į jas dėmesį. 

 

Patalpinta rubrikoje(-ose): Kelionės