Naujausių išmaniųjų telefonų modelių apžvalga

Publikavimo data: 2022-11-18

Šiais laikais išmaniųjų telefonų rinka yra itin įspūdinga – net ir tuomet, kai atrodo, kad nebėra kur tobulėti, gamintojai, išleisdami naują modelį, mus dar labiau nustebina. Būtent dėl to, nusprendę atnaujinti savo išmanųjį, pirmiausiai susipažįstame su naujaisiais siūlomais prietaisais. Jei pokyčius planuojate artimiausiu metu, turėtumėte apžiūrėti žemiau pateiktus telefonus – pateikiame trumpas jų apžvalgas.

Samsung Galaxy S22 Ultra

Apžvalgose dažnai teigiama, kad šis išmanusis gali praktiškai viską – šis telefonas tituluojamas kaip geriausias Samsung kompanijos flagmanas, o kartais netgi įvardijamas kaip geriausias „Android“ produktas. Universalus fotoaparatas leis mėgautis puikiomis nuotraukomis, galingas procesorius tiks net našiausiems žaidimams, o 6,8 colių OLED ekranas su 120Hz atsinaujinimo dažniu užtikrins sklandžias ir kokybiškas kasdienes patirtis. Taip pat reikėtų paminėti ir integruotą „S Pen“ rašiklį, kuris dar labiau praplės šio prietaiso pritaikymo galimybes. Akivaizdu, kad gamintojai apgalvojo kiekvieną, net ir smulkiausią detalę.

Google Pixel 7

Šis išmanusis telefonas kainuoja kur kas mažiau nei visi kiti šiame sąraše esantys prietaisai, tačiau atsižvelgiant į vertę, jis gali pasiūlyti pakankamai solidžias specifikacijas. Iš esmės šis modelis panašus į savo pirmtaką, Pixel 6 modelį, tačiau galima rasti keletą reikšmingų atnaujinimų, tokių kaip geresnis priartinimas, patobulintas dizainas ir galimybė atrakinti prietaisą veido atvaizdu. Daugiausiai komplimentų nusipelnė „Tensor G2“ procesorius, kuris prisidės prie dar įspūdingesnių nuotraukų. Nors kameroms ir taip negailima komplimentų, naudodami nuotraukų redagavimo įrankį, užfiksuotus kadrus galėsite paversti dar aiškesniais ir švaresniais.

Apple iPhone 14 Pro

Tie, kurie gali sau leisti, turės galimybę įsigyti išmanųjį, kuris šiuo metu yra tituluojamas kaip geriausias rinkoje. Su tuo nesutikti būtų sunku: aukščiausio lygio našumas, stulbinantis ekranas ir universalios kameros yra tik keletas esminių šio modelio privalumų. Reikėtų paminėti, kad 6,1 įstrižainės, „Super Retina HDR“ ekranas gali pasiekti net 2000 nitų ryškumą, o nauja „Dynamic Island“ skiltis garantuoja dar patogesnį naudojimą. Nuotraukų kokybė ir baterijos talpa taip pat nusipelnė komplimentų. Jei norėsite šį išmanųjį apžiūrėti iš arčiau, tai galėsite padaryti paspaudę ant šios nuorodos.

Apple iPhone 14

El. parduotuvėje Pigu.lt iPhone 14 telefonas taip pat nestokoja populiarumo – į šį modelį dėmesį atkreipia tie, kurie nori šiek tiek sutaupyti. Iš esmės jis labai panašus į „14 Pro“ modelį, tačiau yra keletas skirtumų, kuriuos turėtumėte žinoti. Vietoj naujausio A16 Bionic lusto šiame modelyje vis dar naudojamas A15, tačiau skirtumo dėl to neturėtumėte pajusti. Visgi, jei esate naujausių žaidimų entuziastai, jis gali būti kur kas ryškesnis, kadangi vietoj 120Hz „Pro Motion“ ekrano čia naudojamas 60Hz dažnis. Taip pat nėra visuomet įjungto ekrano ir „Dynamic Island“ funkcijos. Kamerų galimybės labiau primena iPhone 13 modelį, tačiau vargu, ar tai būtų galima įvardinti kaip trūkumą. Tad jeigu norisi išleisti šiek tiek mažiau, apie šį išmanųjį taip pat verta pagalvoti.

Samsung Galaxy Z Fold 4

Tai – naujausias Samsung sulankstomas įrenginys, kuris gali tarnauti ir kaip išmanusis telefonas, ir kaip kompaktiška planšetė. 6,2 colių įstrižainė tilps ir į kišenę, o telefoną išskleidus, ji padidės iki 7,6 colių. Šiame modelyje išvysime daug svarbių atnaujinimų, tokių kaip nauja užduočių juosta, platesnis ir ryškesnis pagrindinis ekranas, atnaujinta 50MP kamera ir didesnė akumuliatoriaus talpa. Papildomai reikėtų paminėti „S Pen“ rašiklio palaikymą ir itin aukštą, IPX8 atsparumo klasę. Tačiau Jūsų lauks kur kas daugiau privalumų.

Iš visų šių naujausių išmaniųjų telefonų turėtumėte lengvai išsirinkti sau tinkamiausią. Tačiau taip pat galite apžiūrėti ir senesnius jų modelius ar pasidomėti kitais gamintojais – tikėtina, kad ir jie yra paruošę ne mažiau sensacingų staigmenų.

 

 

Patalpinta rubrikoje(-ose): Elektronikos prekės
, Elektrotechnikos prekės
Balsavo: 24
Adresas:
A. Juozapavičiaus pr. 44, KAUNAS
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Apšvietimo sistemos
Automatizavimas
Elektronikos prekės
daugiau veiklų >
SKIRAIDA - internetinė prekyba elektros instaliacijos prietaisais ir medžiagomis. 8 600 42024
Balsavo: 27
Adresas:
Senasis Ukmergės kel. 12, UŽUBALIŲ K., VILNIAUS R.
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Apšvietimo sistemos
Architektai
Elektros darbai
daugiau veiklų >
JUNG Vilnius siūlo platų elektros instaliacinių medžiagų asortimentą - nuo paprasčiausio jungiklio ar kištukinio lizdo iki Protingo Namo(...)
VILTESA, UAB Skambinti šiandien
Balsavo: 14
Adresas:
Savanorių pr. 124, Vilnius
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Apšvietimo sistemos
Elektronikos prekės
Elektrotechnikos prekės
daugiau veiklų >
UAB „Viltesa“ – tai patikima, stabili įmonė. Mūsų gero darbo garantas – tai patyrę darbuotojai, stiprūs tiekimo partneriai, lanksti(...)
kamelota.lt
www.baltijosmarmuras.lt
kamelota.lt
www.baltijosmarmuras.lt