Naudotų baldų pasiūla ir pirkėjų poreikiai

Publikavimo data: 2014-06-04 Naudotų baldų pasiūla ir pirkėjų poreikiai Planuodami interjerą, ypatingai daug laiko skiriame tinkamų baldų paieškai – vertiname jų dizainą, kokybę ir kainą. Nors visi svajojame apie naujus dizainerių kurtus baldus, vis dėlto neišvengiamai susiduriame su situacija, kai pradedame svarstyti galimybę įsigyti naudotą produkciją: daugelis baldų atrodo itin patraukliai, o siūloma kaina nedrasko mūsų kišenės. Vis dėlto dažnam pirkėjui iškyla klausimas: ar naudotų baldų pirkimas iš tiesų yra ekonomiškai naudingas sprendimas? O gal nebereikalingų baldų pardavimas gali atnešti naudos ir mums?

 

Ką daryti su senais baldais?

Nusprendę atsikratyti nebenaudojamais baldais, turime gerai pagalvoti, kaip tai padaryti. Gal į rankas imsite tokias priemones, kaip pakavimo įrankiai? O gal pasitelksite kitą techniką? Žinoma, lengviausias kelias – palikti juos gatvėje, šalia šiukšlių konteinerių. Deja, toks sprendimas nėra geras. Pirmiausia jau vien dėl to, kad baldai užima labai daug vietos, o išardyti dalimis jie užima visą konteinerio tūrį. Antra bėda – mokesčiai. Ne paslaptis, kad daugelis žmonių palieka nebenaudojamus baldus tiesiog gatvėje ir sprunka, siekdami išlikti nepastebėti, t. y. išvengti mokesčių už baldų išvežimą. Deja, sutaupyti kažin ar pavyksta – tokiu atveju baldų išvežimo mokestis yra padalinamas visiems butams, kuriems priklauso kiemo konteineris, todėl už jūsų baldų išgabenimą turės mokėti ir niekuo dėti kaimynai. Siekdami išvengti bet kokių galimų problemų, gėdos jausmo ir slapstymosi, galite paskambinti atsakingoms įmonėms, kurios už tam tikrą mokestį išgabens jūsų baldus.

Kur kas geresnis sprendimas – seniems baldams surasti naujus namus. Viena iš galimybių – nebenaudojamus baldus paprasčiausiai padovanoti. Pranešti apie naujų šeimininkų ieškančius baldus galima gyvai, t. y. iš lūpų į lūpas, arba internetinėje erdvėje. Net jei ir neatsirastų norinčiųjų pasiimti jūsų baldus, visuomet galite kreiptis į savo miesto savivaldybę, kurios darbuotojai nurodys sunkiau gyvenančių, finansinių problemų turinčių asmenų kontaktus. Itin dažnai tokie žmonės neturi drąsos prašyti, todėl gavę jūsų dovaną jausis nepaprastai laimingi. Galiausiai, nuolatos organizuojamos įvairios labdaros organizacijos, prašoma padėti vaikų ar senelių namams.

Dar vienas sprendimas – senus baldus paprasčiausiai parduoti. Šis pasirinkimas bus ekonomiškai naudingiausias. Specialistai tvirtina, kad už funkcionalius ir estetiškai puikiai atrodančius baldus neretai mokama daugiau nei pusė kainos, kurią mokėjote patys, pirkdami naują gaminį. Žinoma, čia viskas priklauso nuo mokėjimo prekę pateikti ir ją pasiūlyti. Naudotų baldų pasiūla yra gana didelė, todėl privalėsite išsiskirti iš minios.

 

Kokius naudotus baldus pirkti?

Jei nusprendėte naudotus baldus pirkti patys, turėtumėte skirti laiko kokybiškų gaminių paieškai. Kiekvienas nori sugrįžti į namus, kuriuose lauktų švarūs ir tvarkingi baldai, todėl estetiškai prastai atrodantys gaminiai beveik nesulaukia didesnio pirkėjų dėmesio. Svarbiausi baldai, būtini kiekvienuose namuose, yra virtuvės komplektas, lova, stalas ir spinta. Reikėtų pagalvoti ir apie sofą, sekciją, mažesnes spinteles, krėslus bei prieškambario baldus.

Didžiausio klientų dėmesio sulaukia svetainės baldai, stalai ir kėdės. Jei jų kokybės ir kainos santykis yra pakankamai geras, pirkėjai neabejoja savo sprendimu. Jiems pritaria ir rinkos specialistai – pirmo būtinumo baldai, tokie kaip stalas ar kėdė, privalo būti kiekviename bute. Džiugu tai, kad šie gaminiai, net ir intensyviai juos naudojant, išvengia didesnių pažeidimų. Ypač, jei stalas buvo dengiamas staltiese, o kėdės turėjo papildomas pagalvėles. Tokie baldai savo išvaizda sunkiai skirsis nuo naujų, be to, nesvarbu, kas būtų juos naudoję, ant jų neturėtų būti likę bakterijų – tereikia baldą nuplauti (kartais nėra būtina net ir tai) ir drąsiai naudoti savo poreikiams. Tuo tarpu ieškodami dėvėtų miegamojo ar virtuvės baldų, turėtumėte gerai pagalvoti. Šie baldai privalo būti tvarkingi ir švarūs, kadangi jie turi tiesioginės įtakos mūsų sveikatai ir savijautai.

Naudotų baldų kainos priklauso nuo pardavėjo. Paprastai pigesnius baldus parduoda individualūs asmenys, o įmonės, siūlančios naudotus baldus iš užsienio, kainas gali ir padidinti. Nusprendę įsigyti naudotų baldų komplektą, atidžiai jį apžiūrėkite. Nepasitikėkite pardavėjų kalbomis, kad šie baldai tarnavo vos kelis metus ir yra pavydėtinos būklės. Rinkdamiesi baldus, išlikite objektyvūs. Beje, nesistebėkite, kad restauruoti baldai kainuos kur kas brangiau, t. y. jų kaina gali visiškai nesiskirti nuo naujos produkcijos. Nepamirškite, kad iš užsienio šalių atvežti baldai dažniausiai būna masyvūs, todėl nelabai tinka mažesniame bute. Iš tiesų naudotų baldų parduotuvėse geriausia pirkti smulkesnius interjero akcentus, pvz., veidrodžius ar lentynėles. Paprastai jų kainos būna itin patrauklios, o kokybė taip pat nekelia klausimų.

 

Naudotų baldų privalumai

Kalbėdami apie naudotus baldus, niekas neabejoja, kad didžiausias jų privalumas yra kaina. Net ir iš užsienio šalių atvežti baldai, nepaisant jų transportavimo išlaidų, dažniausiai kainuoja juokingai mažai. Be to, neretai tokių baldų kokybė gali nustebinti savo aukšta klase. Taip nutinka dėl to, kad Vakarų pasaulis baldus keičia gana dažnai ir į svetimas rankas atiduoda dar beveik naujus gaminius. Naudoti baldai leidžia susikurti išskirtinį interjerą už itin patrauklią kainą. Pirkdami komplektus parduotuvėje, būtumėte priversti išleisti bent kelis kartus daugiau.

Tiesa, vertindami naudotų baldų ilgaamžiškumą ir jų kokybę, turėtumėte išlikti racionalūs. Mes niekada tiksliai nežinosime, ką nusipirkome ir kiek konkretus gaminys tarnaus. Vis dėlto žinodami, kad šiandieniniai baldų gamintojai į gamybos procesą investuoja minimalias sumas ir nekreipia dėmesio į kokybę, galite būti ramūs – greičiausiai, baldas, atvežtas iš užsienio, tarnaus ilgiau už naują, bet pigų analogą.

Seni baldai žavi ir savo originalumu. Beveik visi prekybos centruose parduodami baldai savo išvaizda yra panašūs vieni į kitus. Tuo tarpu naudotų baldų parduotuvės siūlo tiek antikvarinius, tiek klasikinius, tiek modernius baldus. Be to, įsigiję naudotą baldą, greičiausiai tokio paties nerasite draugų ar giminaičių namuose ir galėsite lengviau sukurti išskirtinai originalų interjerą.

 

Naudotų baldų trūkumai

Didžiausias naudotų baldų trūkumas yra tai, kad mes nežinome, ką perkame, t. y. nežinome, kas naudojo baldą ir kokiomis sąlygomis jis buvo laikomas. Gali būti, kad po kurio laiko pamatysite ir tam tikrų įtrūkimų ar įbrėžimų, kurių prieš tai nepastebėjote, o baldo grąžinti negalėsite. Kai kurie žmonės tiki, kad naudoti baldai turi ir savo karmą, todėl, jei pirmasis baldų šeimininkas buvo blogas žmogus, jūsų šeimos nariai gali pradėti jaustis nervingi ir skųstis bloga nuotaika.

Atidžiai reikėtų rinktis miegamojo lovą. Ypač jei perkate užsienyje naudotą baldą – nepamirškite, kad ten galioja kitokie standartai, todėl Lietuvoje galite nerasti lovai tinkamo čiužinio, todėl būsite priversti gaminti jį pagal individualų užsakymą, o tai, žinoma, kainuos kur kas brangiau nei perkant įprastą čiužinį.

 

Baldų pardavėjus iš visos Lietuvos galite rasti mūsų įmonių kataloge:

Baldų pardavėjai Vilniuje

Baldų pardavėjai Kaune

Baldų pardavėjai Klaipėdoje

Baldų pardavėjai Šiauliuose

Baldų pardavėjai Panevėžyje

Baldų pardavėjai Alytuje

Baldų pardavėjai Marijampolėje

Patalpinta rubrikoje(-ose): Baldai
Balsavo: 61
Adresas:
Ramučių g. 1, ŠILUTĖ
Telefonas:
El. paštas:
Akmens gaminiai
Baldai
Baldų gamyba
daugiau veiklų >
Baltijos marmuro panaudojimo sritį riboja tik žmogaus fantazija! Dirbtinio marmuro technologija sukurta JAV. Ji ne kartą yra pelniusi(...)
TAUBALDIS, UAB Call Today
Balsavo: 8
Adresas:
Verslininkų g. 40, Taurų k.
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Baldai
Baldų gamyba
Interjero idėjos
TauBaldis - tavo baldų fabrikas! Įvairių korpusinių baldų projektavimas ir gamyba pagal individualius projektus. Virtuvės baldai, virtuviniai(...)
Balsavo: 32
Adresas:
Žalgirio g. 114, VILNIUS
Telefonas:
El. paštas:
Baldai
Baldų gamyba
Nestandartinių korpusinių baldų projektavimas, gamyba ir montavimas. Gaminami baldai: Virtuvės; Svetainės; Miegamojo; Prieškambario; Vaikų;(...)
kamelota.lt
www.sekluva.lt
kamelota.lt
www.sekluva.lt