Komfortiškas patalpų mikroklimatas skirtingomis oro sąlygomis

Publikavimo data: 2017-09-01 Komfortiškas patalpų mikroklimatas skirtingomis oro sąlygomis

Vasarą jaučiama kaitra ir žiemą kankinantis šaltis gali kiekvieną iš mūsų paveikti ne tik būnant lauke, bet ir laiką leidžiant namuose ar kitoje uždaroje patalpoje. Nuolatiniai temperatūros pokyčiai bei užterštas oras neigiamai paveikia tiek fizinę sveikatą, tiek emocinę būklę. Norint to išvengti ir pasiekti aukštą komforto lygį, verta pasirūpinti aukštos kokybės kondicionavimo, vėdinimo sistemomis, šildymo įranga, šviesos tuneliais ir kita modernia technika. Būtent tokiais įrenginiais prekiauja UAB „Daikra“, kuri siūlo ir efektyvias technikos montavimo, remonto, priežiūros paslaugas.

 

Šilumos siurblių privalumai

Už lango pasirodžius pirmiesiems šalčio ženklams, kiekvienas trokštame namuose jaustis šiltai ir patogiai. Vis dėlto, laukti, kada bus įjungtas šildymas, reikalauja nemažai kantrybės bei laiko. Šilumos siurblys – įrenginys, kuris pasižymi efektyviu veikimu bei padeda palaikyti optimalią patalpų temperatūrą. Dažnai ši technika yra lyginama su krosnimis ar dujiniu šildymu. Tačiau priešingai nei pastarieji, šilumos siurbliai gali ne tik šildyti patalpos orą iki 25 °C, bet ir vėsinti iki 15 °C. Taip pat tokie įrenginiai gali būti valdomi nuotoliniu būdu ir šilumą skleisti per grindis ar radiatorius.

 

Kodėl verta naudotis vėdinimo sistemomis?

Patalpų mikroklimatas yra nuolatos teršiamas įvairių dalykų, pavyzdžiui, pelėsių, žiurkių ar gyvūnų. Į orą patekusios teršalų dalelės patenka į žmonių kvėpavimo sistemų takus bei gali sukelti neigiamų padarinių sveikatai. Dėl šios priežasties, svarbu nuolatos, kruopščiai ir atsakingai vėdinti visas patalpas. Vis dėlto, natūralus vėdinimas tinka ne visada. Tokio vėdinimo metu į kambarius iš lauko gali patekti nešvarus oras. Be to, gali būti sunku reguliuoti patenkančio oro kiekį, o pro pravertus langus dažnai girdimas iš gatvės sklindantis triukšmas.

Kokybiškos vėdinimo sistemos, kurios veikia rekuperaciniu metodu, padeda išvėdinti kambarius ir į patalpas neįsileisti užteršto oro. Tokie įrenginiai ne tik efektyviai vėdina patalpas, tyliai veikia, bet ir leidžia sutaupyti lėšų, nes šiluma nedingsta iš namų.

 

Kondicionieriai – švariam ir gaiviam orui

Nepriklausomai nuo to, kokie yra išorinės aplinkos parametrai, patvarūs kondicionieriai padeda sukurti tokį dirbtinį klimatą, kuriame kiekvienas jaučiasi maloniai ir patogiai. Modernūs tokio tipo prietaisai ne tik efektyviai vėdina arba šildo patalpas, bet ir užtikrina jų prisotinimą deguonimi bei neutralizuoja alergenus. Šiais laikais galima rinktis iš plataus kondicionierių asortimento. Egzistuoja mechaniniai bei elektroniniai įrenginiai, kurie gali būti valdomi nuotoliniu būdu, turi laikmatį, jonizatorių ir kitas naudingas detales. Taip pat tokia technika gali būti montuojama įvairiose patalpų vietose, pavyzdžiui, lubose arba prie grindų, priklausomai nuo to, kokio tipo patalpos mikroklimatas yra kuriamas.

UAB „Daikra“ siūlomi gaminiai padės sukurti malonų, gaivų ir komfortišką mikroklimatą, kuriame malonu ne tik gyventi, bet ir dirbti. Nesvarbu ar už lango šviečia kaitri saulė, ar lyja smarkus lietus, ar siaučia spengianti pūga, moderni technika užtikrins, kad namuose visada būtų gera ir jauku. 

 

Daugiau informacijos: daikra.lt

Patalpinta rubrikoje(-ose): Vėdinimas
DINAS, UAB INŽINERINIŲ SISTEMŲ PASLAUGOS
Balsavo: 23
Adresas:
Aido g. 10A, Šiauliai
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Inžinerinės sistemos
Inžineriniai tinklai
Projektavimas
daugiau veiklų >
Pastato inžinerinių šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo sistemų projektavimas ir montavimas.
Balsavo: 41
Adresas:
Lanko g. 17, KLAIPĖDA
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Izoliacinės medžiagos
Metalinės konstrukcijos, pastatai
Vėdinimas
MŪSŲ IZOLIACIJOS SPRENDIMAI ORIENTUOTI Į ATEITĮ ..Pramoninis izoliavimas: šalčio izoliacija, garso izoliacija, gaisro izoliacija, vėdinimo(...)
Balsavo: 14
Adresas:
Žalgirio g. 88A, VILNIUS
Telefonas:
El. paštas:
Inžineriniai tinklai
Projektavimas
Šildymas
daugiau veiklų >
Šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo, vidaus ir lauko: vandentiekio, nuotekų šalinimo, dujinių, lauko šilumos tiekimo tinklų, kieto kuro(...)
www.gpspartneris.lt
kamelota.lt
www.gpspartneris.lt
kamelota.lt