Kokius daiktus galima siųsti su siuntinių pervežimo įmonės pagalba?

Publikavimo data: 2015-09-02 Kokius daiktus galima siųsti su siuntinių pervežimo įmonės pagalba?

Tokia paslauga kaip siuntinių pervežimas dabar yra labai populiari – daugelio pasaulio šalių vartai atsidarė, todėl keistis prekėmis ir paslaugomis tapo įprasta. Savaime suprantama, ir siuntų pervežimo procesas gerokai supaprastėjo ir pagreitėjo, o šios paslaugos kainos gerokai krito. Tačiau, žmonės ne visada turi visą reikalingą informaciją apie galimus krovinius ir siuntas, tad prieš užsisakant siuntų pervežimo paslaugą, reikėtų pasidomėti ką siųsti galima, o ko ne. Tuomet jums neteks nusivilti siuntų pervežimo paslaugomis ir tiksliai žinosite ko tikėtis.

Ne visada galėsite nuvežti gyvūnus. Taip jau yra, kad kai kurios įmonės neturi tinkamų resursų, kad galėtų saugiai nuvežti jūsų gyvūnėlį, nesvarbu apie kokio dydžio gyvūnėlį kalbame. Taigi, kad netektų nusivilti, prieš užsisakant paslaugą pasiskambinkite į jūsų norimą pervežimo įmonę ir paklauskite, ar įmanoma draugams ar giminėms į užsienį pervežti savo gyvūną.

Ne visada galėsite nuvežti augalus. Taip jau yra, kad su gėlėmis irgi užsiima ne visos pervežimo įmonės, kadangi užtikrinti, kad gėlytėms nieko neatsitiks yra gana sudėtinga. Be abejo, tas pats galioja ir visiems kitiems augalams, ypač tiems, kurie yra brangiai įvertinti. Visgi, kai kurios pervežimo agentūros tuo užsiima, tačiau jums gali tekti paieškoti.

Degančios ar sprogstamosios medžiagos, šaltieji ginklai – visų šių daiktų nesutiks vežti nė viena pervežimo agentūra. Taip, jūs galite paminėti, kad pervežti ketinami ginklai turi visą reikalingą dokumentaciją, tačiau greičiausiai nerasite, kas galėtų tai nebrangiai ir legaliai padaryti, todėl apie ginklų pervežimą reikėtų pamiršti. Suprantama, tas pats galioja ne tik visiems ginklams, tačiau taip pat ir aštriems daiktams, tad nenustebkite, kad pervežimo specialistai nesutiks vežti jūsų virtuvinių peilių rinkinio.

Tabakas, alkoholis bei vaistai – suprantama, jog šiems dalykams yra taikomi konkretūs apribojimai. Pavyzdžiui, jeigu kalbėtume apie Didžiąją Britaniją - šalį,  į kurią dažniausiai lietuviai ir siunčia siuntinius, tai alkoholio pervežti gali nepavykti iš viso. Su vaistais istorija šiek tiek kitokia – daug kas priklauso nuo konkretaus vaistų pavadinimo, kadangi norma yra skaičiuojama atskirai. Tabako gaminiai gali būti pervežami nedideliais kiekiais – kaip ir dauguma kitų šalių, Didžioji Britanija yra numačiusi konkretų limitą tabako gaminių pervežimui.

Suprantama, į šį sąrašą mes neįtraukėme tokių dalykų kaip speciali medicininė technika arba cheminės medžiagos, skirtos laboratorijoms. Turbūt suprantate, kad paprasta pervežimo įmonė tikrai nesutiks tokių dalykų pervežti į kitą šalį, ypač jeigu medžiagos gali būti pavojingos aplinkai. Šiuo atveju, jums bus reikalingos muitinės tarpininko paslaugos. Negana to, jums bus reikalingi specializuoti pervežėjai, kurių paslaugos, savaime aišku, kainuos gerokai brangiau.

Kas kiek laiko daiktai gali būti pervežami?

Yra gausybė skirtingų siuntų  ir keleivių pervežimo įmonių, kurios teikia savo paslaugas nevienodais periodais. Pavyzdžiui, vieni vežėjai gali persiųsti jūsų prekes vieną kartą per savaitę, o štai kiti tai daro kiekvieną darbo dieną. Vieną kartą per savaitę dirbantys vežėjai ima gerokai mažesnį mokestį, kadangi pačios ekspedicijos į užsienio šalį išlaidos jiems yra gerokai mažesnės. Taigi, jeigu norite sutaupyti, verčiau kreiptis į ne taip skubiai, tačiau užtikrintai ir pigiai siuntas pervežančią įmonę.

Patalpinta rubrikoje(-ose): Siuntos
Balsavo: 14
Adresas:
Europos pr. 83, KAUNAS
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Automobilių transporto paslaugos
Logistika
Siuntos
Logistikos įmonė UAB „NĖGĖ“ teikia rinkai skubių siuntų ir krovinių gabenimo bei kompleksines logistikos paslaugas visoje Lietuvoje bei(...)
www.mokesciulabirintai.lt
www.baltijosmarmuras.lt
www.mokesciulabirintai.lt
www.baltijosmarmuras.lt