Kokiais atvejais verta nuomotis automobilį?

Publikavimo data: 2015-10-19 Kokiais atvejais verta nuomotis automobilį?

automobilių nuomos privalumaiAutomobilio nuoma yra pastebimai populiarėjanti paslauga ne tik Vakarų Europoje, tačiau ir Lietuvoje. Dabar jau kelios dešimtys įmonių siekia įsilieti į rinką  ir kovoti dėl klientų – automobilį galima išsinuomoti visuose didžiausiuose Lietuvos miestuose, o pasirinkimas tikrai didelis. Pasvarstykime, kokios yra pagrindinės priežastys to, kad auto nuoma Klaipėdoje, Kaune bei Vilniuje taip sparčiai išpopuliarėjo.

1)     Toks keliavimo būdas nesukelia jokių rūpesčių. Labai smagu, kai galite tiesiog išsirinkti jums patinkantį automobilį, sėsti į jį ir važiuoti ten, kur tik akys veda. Tai yra patogu, smagu ir praktiška. Įdomiausia tai, kad dauguma automobilių nuomos kompanijų siūlo jums visokeriopą pagalbą bėdoje – jeigu kažkas automobilyje suges, techninė pagalba bus suteikta greitai ir nemokamai. Taip pat, daugelis kompanijų nereikalauja mokėti už benziną, todėl galėsite sutartą laiką važinėtis už iš anksto numatytą mokestį ir nereikės galvoti apie tai, kiek jums kainuos degalai. Galiausiai, verta paminėti ir tai, jog kai kurios auto nuomos kompanijos yra sukūrusios miestuose specialias stoteles, kur savo išsinuomotą automobilį galėtumėte tiesiog palikti. Vadinasi, jo nereikės pristatyti į tą pačią vietą, kur jį išsinuomavote. Atrodo gerokai patogiau, nei vairuoti savo automobilį – nereikės jaudintis dėl techninių dalykų, garažo, grįžimo namo (pavyzdžiui, jeigu vykstate į vakarėlį) – jeigu norėsite, galėsite palikti išsinuomotą automobilį nurodytoje stotelėje ir atgal išsikviesti automobilį su vairuotoju arba tiesiog grįžti taksi. Važiuojant savo transportu, aišku, turėtumėte kur kas mažiau laisvės.

2)     Idealus variantas ilgoms kelionėms. Galbūt planuojate su draugais ar šeima keliauti į užsienį? Tokiu atveju, savo transportą reikėtų patikrinti autoservise, o remontas gali kainuoti nemažus pinigus. Turbūt neverta nei priminti, kad su nepatikrinta ar netvarkinga mašina yra nesaugu ir tikrai nepatogu važiuoti tokius ilgus atstumus kaip Lietuva Olandija ar Lietuva Anglija. Taigi, jeigu nusprendėte pakeliauti į užsienį, tačiau nenorite naudotis oro linijomis, tai automobilių arba autobusų nuoma Vilniuje gali būti puikus sprendimas. Aišku, jeigu keliaujate su didele kompanija – pavyzdžiui, dešimt ar daugiau žmonių, autobusas bus patogesnis, nors ir truputį brangesnis variantas. Jeigu keliaujate keturiese, tai automobilis – idealus pasirinkimas. Ilgoms kelionėms į užsienį galite išsinuomoti įvairius automobilius – viskas priklauso nuo konkrečių jūsų poreikių.

3)     Kai reikia kažko ypatingo. Galbūt ruošiatės vestuvių šventei ir reikia tokio transporto, kuris atitiktų vestuvių vakaro temą? Puiku, nes daugelis automobilius nuomojančių įmonių turės jums ką pasiūlyti. Yra nemažai Bentley, Lamorghini, Hummer automobilių. Be jokios abejonės, rasite nemažą klasikinių limuzinų pasirinkimą. Galėsite rinktis šiuos prabangius automobilius ir su vairuotoju, ir be jo. Suderinti automobilius su vestuvių tema bus labai paprasta – neabejotinai nustebinsite vestuvių svečius.

4)     Kai laiko nėra daug. Galbūt atvykote į naują, jums nepažįstamą miestą ir skubiai reikia į verslo susitikimą? Auto nuoma tokiu atveju bus idealus variantas. Galite nebrangiai išsinuomoti automobilį su profesionalu vairuotoju, kuris jums padės susipažinti su miestu ir taip pat laiku nuveš į susitikimą su kolega.

Kaip matote, auto nuoma Klaipėdoje ir kituose miestuose turi nemažai privalumų, tad nieko nuostabaus, jog ši paslauga susilaukia tiek daug dėmesio.

Patalpinta rubrikoje(-ose): Transporto nuoma
Balsavo: 31
Adresas:
Dariaus ir Girėno g. 34, MARIJAMPOLĖ
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Autobusai
Automobiliai
Transporto nuoma
Tvarkingų, praktiškų, patikimų ir nebrangių automobilių nuoma! Mikroautobusų nuoma Marijampolėje. Minivenų nuoma. Lengvųjų automobilių(...)
Balsavo: 18
Adresas:
Islandijos pl. 197, KAUNAS
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Automobilių dalys
Autoservisai
Avarinės tarnybos
daugiau veiklų >
Automobilių servisas. Techninė pagalba kelyje. Krovininių ir lengvųjų automobilių nuoma. Automobilių detalės. Keleivinių mikroautobusų(...)
www.jung.lt
www.kopicentras.lt
www.jung.lt
www.kopicentras.lt