Kokią naudą įmonėms duoda elektroninės buhalterijos paslaugos?

Publikavimo data: 2023-02-28 Kokią naudą įmonėms duoda elektroninės buhalterijos paslaugos?

Tvarkyti įmonės ar visuomeninės organizacijos buhalterinę apskaitą yra gana sudėtinga ir daug žinių reikalaujanti užduotis. Ypač tada, kai buhalterio etatui išlaikyti trūksta finansinių pajėgumų, o buhalterinę apskaitą vis tiek yra būtina prižiūrėti. Ką daryti?

Kas gali padėti įmonės vadovui išsisukti iš keblios padėties?

Nuo seno yra žinoma, jog nėra padėties be išeities. Ši taisyklė galioja ir buhalterinės apskaitos srityje, nes iš keblios padėties padės išsisukti internetinė buhalterinė apskaita, kuria užsiima gerus klientų atsiliepimus pelniusi įmonė Eureka. Ši įmonė viena iš pirmųjų šalyje ėmėsi šios veiklos ir sėkmingai nuotoliniu būdu teikia elektroninės buhalterinės apskaitos paslaugas.

Kokiu principu vykdoma elektroninė buhalterinė apskaita?

Elektroninė buhalterinė apskaita atliekama nuotoliniu būdu, pasinaudojant elektroninėmis ryšio priemonėmis. Šios paslaugos teikėjas visus pirminius buhalterinei apskaitai reikalingus dokumentus gauna internetiniu ryšiu. Visos šios rūšies buhalterinės apskaitos procedūros savo forma labai primena elektroninę bankininkystę, nes klientas ir paslaugos vykdytojas tarpusavyje bendrauja ne betarpiškai tiesiogiai kontaktuodami, o naudodamiesi elektroninėmis ryšio priemonėmis.

Ką elektroninės buhalterinės apskaitos paslaugos gavėjui suteikia jį aptarnaujanti įmonė?

Klientui elektroninės buhalterinės apskaitos teikėjo savitarnos portale yra sudarytos sąlygos matyti pagrindinę informaciją apie jo įmonės finansinius rodiklius, todėl jis pats, prireikus, gali išrašyti sąskaitas. Taip pat kiekvienam klientui yra priskiriamas su juo nuotoliniu būdu dirbantis specialistas, kuriam pavesta tvarkyti jo buhalterinę apskaitą.

Kas įeina į paskirtojo elektroninės buhalterinės apskaitos specialisto paslaugas?

Į šio specialisto pareigas įeina ir patarimų klientui teikimas apie tai, kaip nesikertant su įstatymais, mokėti mažiau mokesčių. Paslaugos gavėjas elektroninės savitarnos dėka gali stebėti ir tai, kaip klojasi jo įmonės apyvartos ir pelno reikalai. Pasinaudojęs šia informacija jis gali sėkmingai prognozuoti tolimesnės veiklos ekonomines perspektyvas. 

Be to, klientas su savo patikėtiniu iš elektroninės buhalterinės apskaitos įmonės gali reguliariai konsultuotis ne tik elektroniniu paštu, bet ir telefonu. Kas mėnesį klientas jam patikėtam specialistui atsiunčia pirkimo sąskaitų kopijas, banko operacijų išrašus, kad šis galėtų sėkmingai nuotoliniu būdu tvarkyti visą reikiamą buhalterinę apskaitą.

 
Patalpinta rubrikoje(-ose): Buhalterinė apskaita
FINANSŲ APSKAITOS GURU, UAB Skambinti šiandien
Balsavo: 23
Adresas:
Kareivių g. 6-515, NCBC Verslo centras, Vilnius
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Buhalterinė apskaita
Finansai
Verslo konsultacijos
Buhalterinė apskaita: Pirkimų ir Pardavimų apskaita; Bankų apskaita; Kasos apskaita; Avansinių apyskaitų apskaita; Didžiosios knygos(...)
AD ORDINEM, UAB Skambinti šiandien
Balsavo: 8
Adresas:
Linkmenų g. 50-308, Vilnius
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Buhalterinė apskaita
AD ORDINEM, UAB teikia buhalterinės apskaitos tvarkymo paslaugos visų rūšių įmonėms bei fiziniams asmenims, konsultuoja apskaitos ir(...)
Balsavo: 7
Adresas:
Pramonės g. 5, DRUSKININKAI
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Buhalterinė apskaita
Verslo konsultacijos
Buhalterio paslaugos Druskininkuose, finansinės ,verslo konsultacijos Druskininkuose, apskaita, buhalterinė apskaita, finansinės ataskaitos,(...)
miskinta.lt
www.gpspartneris.lt
miskinta.lt
www.gpspartneris.lt