Kokią frezą pasirinkti manikiūrui namuose?

Publikavimo data: 2022-04-04 Kokią frezą pasirinkti manikiūrui namuose?

Ar seniai svajojate išmokti profesionaliai atlikti manikiūrą, tačiau niekaip nedrįstate to išbandyti? O gal tiesiog nusibodo varstyti grožio salonų duris? Kad ir kokia priežastis bebūtų – ne problema, kadangi turėti gražiai ir tvarkingai atrodančius nagus gali kiekviena, niekur neišeidama iš namų. Viskas, ką reikia padaryti, pasirūpinti vienu iš pagrindinių prietaisų, skirtų manikiūrui atlikti – freza. Nagų freza visą procesą paverčia greitesniu ir lengvesniu, tad jei dar jos neturite, pats laikas ją įsigyti! O kad išsirinkti būtų lengviau, šiame straipsnyje pateiksime pagrindines savybes, kokias turėtų turėti kiekviena kokybiška freza nagams.

Universalumas

Bene svarbiausias aspektas, kurį reikėtų turėti galvoje, renkantis frezą nagams, yra universalumas. Tinkamai pasirinktas prietaisas turėtų atlikti tikrai ne vieną funkciją. Žinoma, tai priklauso nuo antgalių, įvairovės, tad ieškokite tokios frezos, kuri turėtų jų daugiau nei vos kelis. Tokiu būdu galėsite suformuoti nagus, juos nupoliruoti, išlyginti nago plokštelę, pašalinti seną ilgalaikį laką ar nagų odeles, išvalyti panages bei net atsikratyti nuospaudų. Freza yra naudinga ne tik dėl to, jog ja labai patogu naudotis, bet ir todėl, jog visas darbas yra atliekamas daug greičiau ir efektyviau. O kad jūsų išsirinktas prietaisas būtų kuo universalesnis, prieš įsigydami jį, pasidomėkite, kokie antgaliai prie jo yra pridedami ir kam kiekvienas iš jų yra skirtas.  

Galia

Dar vienas dalykas, į kurį reikėtų atsižvelgti, yra frezos nagams galia. Be abejo, jei šį prietaisą naudosite tik savoms reikmėms, galbūt itin didelė galia jums ir nereikalinga, tačiau jei norite mokytis bei su laiku atlikti manikiūrą ne tik sau, bet ir kitiems, geriau pasižvalgykite frezos, pasižyminčios kiek didesne galia. Jos galingumas yra matuojamas vatais, tad jei neplanuojate frezą naudoti itin dažnai, jums pilnai užteks 20 vatų įrenginio. Tuo tarpu, jei galvojate dirbti ne su geliu, o akrilu, arba jei žinote, jog manikiūrą reikės atlikti ne tik sau, rinkitės 30 vatų ar net galingesnę frezą. Įsigijus mažesnės galios prietaisą, jis negalės kruopščiai pašalinti akrilo ir nebus toks efektyvus, kaip norėtųsi. Negana to, atkreipkite dėmesį, ar prietaisui yra reikalingas elektros lizdas ar jis yra belaidis – tai taip prisideda prie komforto atliekant manikiūrą.

Greitis

Nors didžiausias frezos greitis yra naudojamas labai retai, visgi rekomenduojama rinktis tokią, kurios apsisukimų per minutę greitis yra ne mažesnis nei 25000, ypač jei dirbate su akrilu. Kadangi šio prietaiso greitį galima lengvai reguliuoti, turėkite omenyje, jog natūraliems nagams jis turėtų būti kur kas mažesnis – vos 15000 apsisukimų per minutę. Kaip galima suprasti, kiekvienam atvejui reikia numatyti individualų greitį – tai labai svarbu tokioms jautrioms vietoms kaip nagų odelės, nago plokštelė ir panašiai.

Maža vibracija

Be viso to, labai svarbūs faktoriai, kurie gali daryti įtaką jūsų atlikto darbo kokybei bei tikslumui, yra prietaiso skleidžiama vibracija bei triukšmas. Būtent vibracija dažnai yra ta priežastis, dėl ko pažeidžiamas nagas ar oda aplink nagus, o taip pat tai gali sukelti ir riešo bei rankos skausmus jums, kai atliksite manikiūrą. Negana to, didelis skleidžiamas triukšmas itin vargina bei neleidžia susikaupti. Todėl rekomenduojama ieškoti prietaiso, kuris turėtų antivibracinę sistemą – tai sumažins ne tik frezos vibraciją, bet ir tuo pačiu triukšmą, kadangi dažnai jis kyla būtent nuo jos.

Kaina

Galiausiai, prieš leisdamiesi į frezos nagams paieškas, nusistatykite biudžetą, kiek jai galėsite išleisti. Iš tiesų šių prietaisų asortimentas yra be galo platus, todėl kartais pasiklysti visoje tokioje prekių gausoje gali būti tikrai nesunku. Nusistatę aiškius kainos rėžius, visas paieškos procesas bus kur kas lengvesnis, o ir dėl didelio pasirinkimo kiekvienas galės rasti tokią frezą, kuris geriausiai atitiks jo norus ir poreikius. Frezų kaina įprastai svyruoja nuo keliasdešimt iki kelių šimtų eurų, tačiau galimas ir mini frezos variantas, kuris kainuoja vos keliolika eurų. Žinoma, būtent ji nėra skirta profesionaliam naudojimui, tačiau jei ją naudosite tik sau, mini freza puikiai tiks!

Taigi, tikimės, jog šis straipsnis padės lengviau išsirinkti nagų frezą manikiūrui namuose. Svarbiausia, prisiminkite keletą šių aspektų, kurie tikrai padės priimti geriausią sprendimą! O jei nežinote, kur geriausia ieškoti, užsukite į šią nuorodą - https://imuperku.lt/grozis-sveikata/manikiuro-pedikiuro-prietaisai/frezos/. Čia rasite gerą kainos ir kokybės santykį!

Patalpinta rubrikoje(-ose): Grožio salonai