Galite pasirinkti kelias veiklas bei miestus
8 - -
Pasirinkti

Kokia apsaugos sistema geriausia gyvenamajam namui?

apsaugos sistemos ir saugumasGyventi saugiai norime visi be išimties, tačiau neįdedame užtektinai pastangų, kad pavyktų pasiekti norimą rezultatą. Šiuo metu rinkoje galima atrasti labai daug skirtingų namų apsaugos priemonių, tad įvertinę pasirinkimus įsigykite labiausiai Jums tinkamą variantą. Apsaugos sistemos skiriamos pagal kainos, kokybės, saugumo ir kitus veiksnius. Trumpai paminėsime pagrindines saugumo priemones bei jų pliusus, kad kiekvienas žmogus gebėtų pasirinkti labiausiai jam tinkamą variantą.

Signalizacijos montavimas namuose

Apsaugos sistemos gali susidėti iš signalizacijos ir tai yra vienas iš populiariausių pasirinkimų. Signalizacijos montavimas – populiarus pasirinkimas, kadangi:

1.     Signalizacija yra viena iš funkcionaliausių apsaugos sistemų, kuri gali užtikrinti, kad sauga bus ypač aukšto lygmens.

2.     Tuo pačiu jos montavimas nereikalauja labai daug laiko. Dažniausiai įdiegimu pasirūpina tie patys profesionalai, kurie ir parduoda produkciją.

3.     Jeigu iškils kokios nors problemos – signalizacija suveiks arba Jūs kreipsitės į apsaugos kompaniją – jos efektyviai sureaguos į prašymą ir labai greitai prisistatys į vietą.

Apsaugos sistemos užtikrina, kad gyvenimas namuose bus saugus. Tačiau tuo pačiu reikia pasirinkti įmonę, kuri tikrai patenkins Jūsų lūkesčius. Kadangi Lietuvoje pasirinkimas yra gana platus – susidėliokite kriterijus ir pasirinkite teisingai.

·     Įvertinkite, už kokią pinigų sumą yra suteikiamos paslaugos. Paskaičiuokite, kiek galite sau leisti ir pasirinkite įmonę, kurios pasiūlymai patenkina Jūsų poreikius.

·     Taip pat pasižiūrėkite, kokio pobūdžio apsaugos sistemos yra teikiamos.

·     Jeigu Jums reikalinga signalizacija – įvertinkite, kokios gamybos firmosmontuojama.

Žinoma, signalizacija nėra vienintelis būdas apsaugoti savo namus. Reikia visapusiškai palyginti skirtingus kriterijus ir pasirūpinti, kad apsauga būtų gera. Garažo vartų kaina gali kiek gąsdinti, tačiau jie užtikrins, kad namuose visada bus saugu ir gera. O juk to ir trokšta kiekvienas gyventojas.

Vaizdo kameros montavimas namuose

Jeigu signalizacija jums atrodo kiek per menka apsauga – tokiu atveju galite įvertinti vaizdo kamerų teigiamumus privalumus. Vaizdo kamera gali būti montuojama bet kurioje patogioje vietoje. 

Kameros yra kiek brangesnis pasirinkimas nei signalizacija, tačiau jūs visada matysite, kas buvo apsilankęs prie jūsų namų. Lietuvoje šio pobūdžio apsaugos sistema nėra populiarus pasirinkimas. Visgi, jis egzistuoja, tad jeigu tinka – įvertinkite galimybę. Dažniausiai žmonės, kurie gali sau leisti investuoti daugiau – pasirenka kameros ir signalizacijos derinį. Tai padeda užtikrinti kur kas didesnį saugos efektyvumą ir jeigu kas nors nutiks – apsaugos kompanija greitai suras vagis.

Apsaugos sistemos pasirenkamos pagal skirtingus kriterijus. Geriausia yra pasikonsultuoti su profesionalu, kuris rekomenduos jums labiausiai tinkamą variantą. 

Tuo tarpu taip pat siūlome pagalvoti ir apie tai, jog:

1.     Koks yra jūsų biudžetas, kurį planuojate skirti apsaugos priemonėms.

2.     Kokiame rajone gyvenate ir kokio lygio apsauga Jums yra reikalinga.

3.     Taip pat pasikonsultuokite su profesionalu, kuris gali vienareikšmiškai pasakyti Jums labiausiai tinkamą variantą.

4.     Pasižiūrėkite, kokią saugos sistemą galima montuoti atsižvelgiant į jūsų nekilnojamojo turto galimybes.

Apsaugos sistemos padės Jums jaustis ramiau tiek tuomet, kai būsit namuose, tiek tuomet, kai būsite išvykęs.

Patalpinta rubrikoje(-ose): Apsaugos sistemos
Naugarduko g. 91 -320, VILNIUS
8 (676) 44888
www.saatsecurity.lt
Prekiaujame IP video sistemomis. Apsauginiai PROTECT rūko generatoriai. Apjungiame su vaizdo analitika ir automatika. Atliekame šiuos darbus: Patalpų apsaugos ir gaisro signalizacija. Analoginės ir skaitmeninės vaizdo stebėjimo sistemos. Įėjimo ir durų kontrolės sistemos. Telefoniniai tinklai ir telefonų stotys. Kompiuteriniai tinklai. Vietinės ir palydovinės televizijos sistemos. Elektros darbai.
Ateities pl. 30A, KAUNAS
8 (672) 85424
www.remsauga.lt
UAB „Remsauga“, įkurta 2009 metais , specializuojasi apsauginių, priešgaisrinių, vaizdo stebėjimo sistemų įrengimu. Daugiabučių ir individualių namų telefonspynių įrengimu.Metalinų ir šarvuotų durų gamyba bei montavimu . Bendrovėje dirba jauni, puikiai savo sritį išmanantys vadovai, kurie kruopščiai išanalizavę kliento poreikius pasiūlys geriausius ir palankiausius sprendimus. Tam, kad suteikti aukščiausios kokybės paslaugas kompanija nuolat domisi ir naudoja naujas technologijas.
Neries krantinė 14A -101, KAUNAS
8 (37) 262707
www.automatikoscentras.lt
Pirmaujanti pramonės automatikos ir komunalinės įrangos tiekėja. AUTOMATIKOS CENTRAS siūlomi komponentai ir sprendimai pasižymi naujausiomis technologijomis, lankstumu ir vartotojų palaikymu.
www.agrija.lt
www.ekosfera.lt
www.agrija.lt
www.ekosfera.lt