Kodėl vis daugiau žmonių kreipiasi dėl plastinės nosies operacijos?

Publikavimo data: 2015-10-08 Kodėl vis daugiau žmonių kreipiasi dėl plastinės nosies operacijos?

plastinės nosies operacijosPastaruoju metu gerokai padidėjo plastinių  operacijų skaičius Lietuvoje. Taip yra ne tik dėl patobulintos sveikatos apsaugos sistemos, tačiau ir daugybės kitų priežasčių. Mūsų kalbinti vienos žinomos klinikos plastikos chirurgai sutiko su mumis pasikalbėti apie pagrindines priežastis, kodėl vis dažniau žmonės kreipiasi dėl plastinių operacijų ir kodėl nebebijo jų kaip anksčiau.

Pagal statistiką, plastinių  operacijų kiekis itin padidėjo. Kokias pagrindines priežastis galėtumėte įvardinti?

Be abejo, priežastis ne viena. Tai visas priežasčių  rinkinys, iš kurių svarbiausia – tai, jog medicina gerokai patobulėjo ir žmonės apie tai šiais laikais greitai sužino. Internete pilna straipsnių apie naujas medicinos technologijas, apie vis užtikrinčiau ir paprasčiau atliekamas operacijas, kurios nebekelia jokios rizikos. Taigi, žmonės, žinodami, kad jiems tikrai nieko nenutiks, vis dažniau nusprendžia savo išvaizdą patobulinti ir plastinės chirurgijos klinikoje.

Daugiausiai yra tekę dirbti su nosies plastinėmis operacijomis. Informacija, kad plastinės nosies operacijos yra visiškai saugios – tai tikrai tiesa, kadangi dabar neįmanoma niekaip pažeisti nosies pertvaros. Tiesą sakant, operacijų  metu galima tiesiog išimti visą kremzlę ir įstatyti ją iš naujo. Šiuolaikinės medicinos technologijos visą tai leidžia padaryti nesunkiai, taigi, pačios operacijos metu nėra jokios rizikos negrįžtamai pažeisti nosies pertvarą, tačiau kiekvienas pacientas, pasiryžęs atlikti tokią operaciją, turėtų suprasti ir tai, kad nosis gali būti pažeidžiama jau gijimo metu, todėl visada labai svarbu klausyti, ką gydytojai sako ir ką liepia daryti po operacijos. Tiksliau kalbant, ko negalima daryti. O sąrašas kartais gali būti ir ilgesnis, nei galvojote.

Taigi, kas būna ir ko negalima daryti po plastinės nosies operacijos?

Pradėti galima nuo to, kad pacientai po operacijos turi nešioti nosies įtvarą apie dvi savaites. Jeigu jums buvo atlikta uždara nosies operacija, tuomet siūlai ištirpsta patys, o jeigu atvira – tuomet reikės maždaug po dešimties dienų sugrįžti į kliniką, kad siūlai būtų pašalinti iš jūsų nosies. Kalbant apie skalpelio paliktas žaizdas, jos užgyja taip pat per maždaug dešimt dienų. Nors daugelis žmonių įsivaizduoja, kad ideali nosis jau matysis po mėnesio, taip nėra – reikės šiek tiek ilgiau palaukti. Gydytojai ir ekspertai teigia, kad po nosies operacijos praeina apie pusantrų metų, kol pasirodo galutinis plastinės nosies operacijos rezultatas.

O dabar pakalbėkime apie tai, ko nerekomenduojame ir apskritai neleidžiame daryti po plastinės nosies operacijos. Susikoncentruokime ties svarbiausiu laiko tarpu – pirmuoju mėnesiu po plastinės operacijos. Visų pirma, neturėtumėte kelti sunkių daiktų, pavyzdžiui, komodos. Negalima ir pasilenkus dirbti. Taip pat negalima nešioti akinių, kadangi taip yra užspaudžiami begyjantys nosies audiniai. Taip pat negalima pūsti nosies bei rekomenduojama kuo mažiau čiaudėti. Dėl tos pačios priežasties, rekomenduojama pernelyg daug laiko nepraleisti lauke, kadangi taip padidėja rizika čiaudėti – juk galite užsikrėsti baterija ar virusu, o gal pasigauti peršalimo ligą. Beje, juk daugelis žmonių čiaudėja, kai pavasarį visa gamta ima žydėti. Klausydami šių nurodymų, jūs garantuosite patys sau, kad nosies operacijos rezultatas bus iš tiesų puikus.

Patalpinta rubrikoje(-ose): Klinikos
Balsavo: 28
Adresas:
M. Valančiaus g. 7 -51, VILNIUS
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Interneto parduotuvės
Klinikos
Medicinos paslaugos
ERA ESTHETIC Estetinės ir Lazerinės medicinos klinikos Vilniuje ir Kaune.Klinikose odos ligų diagnostika ir gydymas atliekamas(...)
PAGALBA MAŽYLIUI, UAB KŪDIKIŲ, VAIKŲ IR SUAUGUSIŲJŲ KLAUSOS PATIKRA !!!
Balsavo: 16
Adresas:
Senasis Ukmergės kel. 50A, Raisteniškių vs.
Telefonas:
El. paštas:
Klinikos
Medicinos paslaugos
Vaikų klinikos teikiamos paslaugos: Vaikų ligų gytytojo konsultacijos; Gydytojų specialistų konsultacijos (Kardiologo; Neurologo;(...)
Balsavo: 17
Adresas:
Vytauto g. 187, Šiauliai
Telefonas:
El. paštas:
Klinikos
Medicinos paslaugos
Odontologai
Teikiamos paslaugos: burnos higienos, dantų gydymo, dantų rovimo, dantų protezavimo, dantų tiesinimo, dantų balinimo, dantų puošybos. Tel. 655 01616
www.rigemeta.lt
kamelota.lt
www.rigemeta.lt
kamelota.lt