Ko reikėtų pasimokyti iš įžymybių

Publikavimo data: 2016-02-25 Ko reikėtų pasimokyti iš įžymybių

nauji rūbai moterimsŽvelgiant į raudonu kilimu žengiančias Lietuvos ir užsienio įžymybes, matant jų stilių ir skaitant stilistų liaupses kaip puikiai jos atrodo, kyla balto pavydo banga. Kiekviena nori atrodyti kaip pasaulinio lygio žvaigždė, tačiau daugelį riboja pinigai. Tačiau ar tikrai? Ar reikia būti turtingu, norint būti stilingu? Tikrai ne ir jau nekartą buvo įrodyta, jog stilius nepriklauso nuo atlyginimo dydžio. Taigi šiandien pasistengsime peržvelgti idėjas, kurias galėtume „pavogti“ iš įžymybių stiliaus ir pritaikyti savo gyvenime.

Nebijok maišyti raštų ir spalvų

Daugelis merginų renkasi saugias spalvų derinimo taisykles. Renkasi dviejų arba trijų derančių spalvų derinius, kurie nėra iššaukiantys. Pavyzdžiui, pasirenkama vienspalvė suknelė ir margas švarkelis. Arba mėlyni džinsai, balta maikutė ir juodas švarkas. Juodos kelnės, žalsva palaidinė ir tamsiai pilkas švarkelis. Pažįstami deriniai? Taip, paprasti, ramūs neiššaukiantys, tinkantys eiti į paskaitas, darbą ar verslo susitikimą. Tačiau ant raudonojo kilimo šie deriniai  atrodys blankiai, neįdomiai ir nykiai. Ryškios spalvos, netradiciniai raštai ir įdomūs kirpimai – štai kas įdomu. Žinoma, nereikia persistengti, nes riba tarp stilingos merginos ir klouno yra itin plona, tačiau pirmiausia reikia išdrįsti surizikuoti. Saugiausias būdas – kopijuoti įžymybes. Peržvelk mados žurnalus, išsirink įvaizdį ir jį kopijuok. Panašaus kirpimo suknelės, kelnės, sijonai parduodami ir mūsų parduotuvėse, galima rasti netgi turguje ir dėvėtų drabužių butikuose. Taigi, tereikia bandyti.

Rankinukas neturi būtinai derėti prie batų

Dar viena saugaus stiliaus taisyklė – derinti batų spalvą ir rankinuką bei diržą.  Tačiau tai itin nepraktiška, nebent visi tavo batai ir rankinukai vienos spalvos, pvz. juodos. Tačiau tada – nuobodu, jokios intrigos. Taigi, mesk šią taisyklę iš galvos ir rinkis ryškesnius, įdomesnių spalvų rankinukus. Juk taip šaunu prie baltos suknelės su ryškiais oranžiniais akcentais prisiderinti baltus batelius ir oranžinį rankinuką. Esmė bendras vaizdas ir bendras spalvų derėjimas, o ne atskirų detalių suderinimas.

Nebijok baltos spalvos

Daug kas bijo baltos spalvos dėl suprantamų priežasčių – ši greitai išsipurvina, dažnai skalbiant balta spalva išblunka, praranda savo ryškumą ir grožį. Tačiau protingai panaudojant baltą spalvą savo garderobe, išmokus skalbimo ir balinimo gudrybių, suteiksi savo gyvenimui ir stiliui daugiau šviesos ir jaukumo. Baltas megztukas ir juodi džinsai – klasikinis spalvų derinys, kuris užkariaus pasaulį. Su balta suknele kiekvienoje šventėje atrodysi įspūdingai. O jei į savo garderobą įtrauksi baltas pirštines ir baltą šalį – atrodysi kerinčiai visą žiemą.

Aptemptos kelnės ne tik aukštoms

Prigludusios kelnės, leginsai ar panašūs rūbai yra itin patogus drabužis tiek laisvalaikiui, tiek darbo dienai. Tačiau yra bijančių tokias kelnes įtraukti į savo spintą. Be reikalo, aptemptos kelnės ne tik aukštoms. Tereikia žinoti paprastą taisyklę, kuri leidžia subalansuoti aprangą. Jei apatinė dalis (kelnės, sijonas) yra prigludusi, aptempta, tuomet viršutinė dalis turėtų būti kiek laisvesnė, lengvai plevenanti, neprigludusi prie kūno. Tuo tarpu jei viršutinė dalis – palaidinė, maikutė yra prigludusi, reiktų rinktis lengvai krintančias kelnes ar sijoną. Ypatinga reikėtų vengti derinio, kuomet tiek viršutinė, tiek apatinė rūbo dalis yra kiek oversized stiliaus. Tuomet galima drąsiai sakyti, jog mergina atrodo lyg užsimetusi maišą, nematyti kūno linijų, dingsta liemuo.

Kopijuok derinius

Nebijok mokytis iš patyrusių – kopijuok patinkantį stilių. Taip lengviau, nei galvoti kažką savo ar likti prie „saugių“ spalvų ir derinių. Stilingai besirengiančių merginų ir įžymybių daug, išsirink kieno stilius tau labiausiai patinka ir drąsiai kopijuok.

Patalpinta rubrikoje(-ose): Drabužiai
Balsavo: 35
Adresas:
Šilutės pl. 2, KLAIPĖDA
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Avalynė
Darbo sauga
Drabužiai
daugiau veiklų >
Kuriame, modeliuojame ir prekiaujame įvairios paskirties darbo drabužiais. Atliekame reklaminės spaudos ir siuvinėjimo darbus ant darbo ir(...)
Balsavo: 13
Adresas:
Dvaro g. 55, ŠIAULIAI
Telefonas:
El. paštas:
Drabužiai
Stilius ir mada
Šiaulių miesto centre,Dvaro gatvėje įsikūrusi moteriškų rūbų parduotuvė GLORIJA labai gerai pažįstama šiaulietėms,kurios ieško(...)
www.rigemeta.lt
kamelota.lt
www.rigemeta.lt
kamelota.lt