Kinų maistas gydo?

Publikavimo data: 2016-01-20 Kinų maistas gydo?

kinų maisto naudaApie kinų virtuvę turbūt yra girdėjęs daugelis mūsų. Deja, klaidingai suvokiama, kad ją  sudaro tik ryžiai, kurie yra maišomi su skirtingais prieskoniais. Pasirinkimas, kur kas platesnis. Svarbiausia, kad kinų virtuvė labai dažnai pristatoma kaip gydančioji, tad atsiminkite, kad kiniečių restoranas Jūsų gyvenime turi tapti būtinybe.

Tradiciniai kinų patiekalai

Apie kinų restoranus daugelis mūsų yra girdėjęs, tačiau ne visi išdrįso užsukti ir pasimėgauti jų kuriamais patiekalais. Daugelis jų gaminami netradiciniais būdais, tačiau tik tai gali užtikrinti, kad skonis bus neįtikėtinas. Vien tinkamai parinktos malkos gali paįvairinti tradiciškai gaminamus ryžius. Visgi, kokie patiekalai tokiuose restoranuose yra populiariausi ir tokius ragauti yra tiesiog būtina?

·  Kiniškai paruošta višta. Vienas populiariausių patiekalų. Šioje šalyje vištiena ruošiama keliais skirtingais būdais. Kuriamas ypatingo skonio padažas, kuris patenkins Jūsų skonio receptorius.

·   Kiniškas daržovių sultinys. Kiniška virtuvė apskritai kupina daržovių. Jos dedamos beveik visur, tad jeigu jas ignoruojate – tokiu atveju siūlome iš naujo pagalvoti, ar tikrai norite užsukti į šios tautos restoraną. Visgi, kinų restoranas teikia plačią patiekalų pasiūlą, tad tikrai pavyks atrasti tai, ką jums tinka.

·    Suktinukai su daržovėmis – vienas populiariausių kinų patiekalų. Daugelis žmonių tvirtina, kad jie gana primena lietuviškus makaronus su daržovėmis, tad jeigu nenorite rizikuoti pasirinkdamas patiekalo – tokiu atveju rekomenduojame šį. Tikrai patiks.

·    Kinų restoranas labai dažnai siūlo ir žuvies gaminius. Jie taip pat dažniausiai pateikiami su daržovėmis. Vėlgi, siūloma tiek troškinta, tiek virta, kepta ir kitaip apdorota žuvis, kuri patiekiama daržovių sultyse.

Kinų restoranas – vienas iš įmantresnių  pasirinkimų norintiems paragauti išskirtinių patiekalų. Jeigu nežinote, koks patiekalas Jums tinka labiausiai – siūlome pasikonsultuoti su vietoje dirbančiais padavėjais, kurie paaiškins iš ko gaminami konkretūs patiekalai.

Sveikosios kinų maisto savybės

Kuomet kalbama apie maistą ir sveikatą – dažniausiai ant pjedestalo pastatomas japonų maistas. Visgi, reikėtų  akcentuoti ir kinų virtuvę, kurios patiekalai taip pat turi gydomųjų savybių.

Harmonija. Sakoma, kad kinų maistas yra harmoningas ir patiektas taip, kad žmogaus organizmas nesunkiai priimtų kiekvieną medžiagą, kuri yra maiste. Įgudę virėjai žino kaip suderinti maisto gaminius, kad kartu susiliedami jie sukurtų maisto harmoniją.

Sveikas maistas. Kiniečių restoranas teikia tik neriebų ir nekaloringą maistą, kuris padės jį vartojantiems asmenims išlikti aktyviems ir liekniems. Būtent todėl sakoma, kad jeigu norite numesti svorio – reikia laikytis kinų valgymo įpročių.

Kokybė. Lietuvoje savo veiklą vykdantys kinų restoranų savininkai teigia, kad svarbiausia jiems yra kokybė, kadangi kartą suklydus žmonės paprasčiausiai daugiau nebesugrįš valgyti. Kinų restoranas net ir Lietuvoje išlaiko savas tradicijas ir stengiasi kurti tik kokybišką bei pilnavertį maistą. Kartais į Lietuvą atvežamos net specialios malkos, kurios padeda patiekalams įgauti išskirtinį skonį.

Jeigu norite pavalgyti skaniai, sočiai ir sveikai – kinų  restoranas yra pats geriausias pasirinkimas. Svarbiausia, kad Lietuvoje nesunkiai atrasite ne vieną vietą, kur siūlomi tokie patiekalai. Paįvairinkite savo gyvenimą su egzotiškais patiekalais.

Patalpinta rubrikoje(-ose): Restoranai
Balsavo: 8
Adresas:
S. Daukanto g. 14, KAUNAS
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Kavinės
Laisvalaikis
Renginiai
daugiau veiklų >
Picerija “Bella Italia” Kauno centre, kviečia apsilankyti ir pasimėgauti itališkais patiekalais. Mes Jums siūlome: platų itališkų picų(...)
ASNARA, UAB picerija-kebabinė SNACK CITY STORAPADĖS 28 CM PICOS TIK 6 EUR
Balsavo: 25
Adresas:
Tilžės g. 83B, Šiauliai
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Apgyvendinimo paslaugos
Kavinės
Restoranai
Kitoks požiūris į picų gamybą! Storapadžių, plonapadžių picų, kebabų, karštų patiekalų ir užkandžių pristatymas į namus ir biurus(...)
Balsavo: 3
Adresas:
Varnių g. 48C, KAUNAS
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Kavinės
Restoranai
Mūsų įmonė daugiau nei 15 metų sukasi restoranų versle. 8-ios profesonalios virėjos, kurios nustebins Jus savo patiekalais. Mes organizuojame:(...)
miskinta.lt
kamelota.lt
miskinta.lt
kamelota.lt