Kiek uždirba populiarūs internete šunys ir katės

Publikavimo data: 2015-03-27 Kiek uždirba populiarūs internete šunys ir katės

Neseniai Menswear Dog šeimininkai prisipažino, kad savo augintinio dėka kiekvieną mėnesį uždirba 15 tūkstančių dolerių. Šiba inu veislės šuo Bodis buvo pastebėtas populiarių rūbų gamintojų, kurie dabar yra pasiryžę mokėti dideles sumas už jo dalyvavimą fotosesijose. Tačiau analitikai teigia, kad šunims yra sunkiau uždirbti pinigus internete nei katėms, todėl kad kačių "virusiškumas" yra stipresnis. Pavyzdžiui, Buzzfeed naujiena apie kates vidutiniškai pasidalina 9 tūkstančiai vartotojų, apie šunis - tik penki tūkstančiai.

Menswear Dog. Bodis priklauso porai iš Niujorko Enai ir Davidui. Ena ankščiau dirbo dizainere pas Ralphą Laureną ir būtent jai į galvą šovė mintis aprengti Bodį vyriškais drabužiais. Ji įkėlė jo nuotrauką į Facebook tinklą ir nuo tada Bodžio populiarumas ėmė augti. Apie jį parašė garsiausi vyrų mados leidiniai GQ ir Esquire, o tokios įmonės kaip American Apparel, Revlon, Salvatore Ferragamo, Asos ir kt. panaudojo jo nuotraukas savo reklaminėse kampanijose. Kartais fotosesijos būna labai atviros, pavyzdžiui Mashable išspausdino Bodžio be drabužių nuotraukas.

šuo su rūbais

Maru per metus savo šeimininkams uždirba 181 tūkstantį dolerių. Jis išpopuliarėjo dar prieš tai kai į madą atėjo gyvūnai su įvairiais defektais, todėl jis tiesiog labai gražus katinas, kuris mėgsta leisti laiką kartoninėse dėžėse.

katė dėžėje

Tara The Hero Cat išgarsėjo tik dėl vieno vaizdo įrašo, kuriame ji apgina šeimininkų vaiką nuo pikto kaimynų pitbulio. Vaikas patyrė pakankamai rimtus sužalojimus, tačiau jei ne Tara, viskas pasibaigtų žymiai liūdniau. Per dvi dienas įrašas surinko 17 mln. peržiūrų. Nuo tada Tara tapo įžymybe. Jau dabar savo šeimininkams ji uždirbto 463 tūkstančius dolerių. Tokia sparti Taros monetizacija įvyko dėl to, kad šeimininkai nuo pat pirmų dienų nusamdė profesionalius viešųjų ryšių specialistus. 

įžimi katė

Grumpy cat, ko gero, yra populiariausia katė internete, tačiau ne daugiausiai uždirbanti. Žinoma, jos finansinė padėtis yra labai stabili, per metus ji uždirba 42 tūkstančius dolerių. Išgarsėjo katė 2012 metais, kai jos nuotrauka buvo paskelbta svetainėje Reddit.

grumpy cat

Boo gali didžiuotis mieliausio pasaulyje šuns titulu. Pomeranijos špicas iš tiesų atrodo labai mielas kai žiūri televizorių, apsivilkęs megztuką su gobtuvu, juokingai valgo ar miega. Ko šunelis taip ir neišmoko tai vykdyti komandų. Apie Boo šeimininką nėra informacijos, tačiau manoma kad šuo jam uždirba kelis šimtus tūkstančių dolerių per metus.

šuo

Tuna, čihuahua ir taksos mišrūnas, išgarsėjo dėl savo netaisyklingo sukandimo, kuris daro jį panašų į poną Degėlą iš animacinio filmuko Simpsonai. Socialiniame tinke Instagram jį seka jau apie milijonas vartotojų. Kol kas Tuna uždirba tik kelis tūkstančius dolerių per metus, tačiau ekspertai jame įžvelgia labai didelį monetizacijos potencialą.

šuo

Patalpinta rubrikoje(-ose): Interneto paslaugos