Kiek kainuoja privatūs senelių namai?

Publikavimo data: 2021-09-20 Kiek kainuoja privatūs senelių namai?

Kiek kainuoja privatūs senelių namai?

 

Tinkamai pasirūpinti vyresnio amžiaus žmonėmis yra sudėtingas darbas. Deja, bet tam reikia ne tik skirti daug laiko, bet ir turėti bent elementarias medicinines žinias. Dėl to kai kurie mylimus žmones atiduoda į profesionalų rankas. Privatūs senelių namai leidžia pasirūpinti artimais žmonėmis, tačiau tuo pačiu netenka aukoti savo asmeninio gyvenimo. Visgi prieš pradedant svarstyti tokį variantą, svarbu sužinoti, kiek kainuoja privatūs senelių namai. Įvertinus kainos pasiūlymus, galima nuspręsti, kam patikėti senyvo žmogaus globą. Apgyvendinimas privačiame senelių slaugos name gali kainuoti nuo 1 200 eurų. Nors kaina atrodo nemaža, reikia atsižvelgti, jog neretai senjorų savarankiško pragyvenimo kaštai būna labai panašūs ar net didesni.

Kokia senelių namų nauda senjorams?

Ne paslaptis, jog senjorai padaro paslaugą artimiesiems keliaudami į senelių namus. Deja, bet įtemptas gyvenimo tempas dažniausiai neleidžia žmonėms pasirūpinti artimaisiais, todėl senyvo amžiaus žmogus neretai jaunesniems žmonėms tampa našta. Dėl to senelių namai padaro didžiulę paslaugą artimiesiems - jie gali būti tikri, jog artimu žmogumi bus deramai pasirūpinta. Tačiau kalbėdami apie senelių slaugos namus daugelis pamiršta paminėti tai, jog naudą gauna ne tik artimieji, bet ir patys senjorai:

  • Privatūs senelių namai yra moderniai ir patogiai įrengti. Įrengtos patalpos labiau primena prabangų viešbutį nei senelių slaugos namus. Be to, patalpos dažniausiai būna ne tik ganėtinai prabangiai įrengtos, bet ir labai erdvios. Dėl to seneliai namuose gali ne tik ramiai skaityti knygą ar žaisti stalo žaidimus, bet ir sportuoti bei užsiimti kita aktyvia veikla.
  • Pagrindinis senelių namų privalumas - profesionali priežiūra. Senelių slaugos namuose dirba kvalifikuoti slaugytojai, kurie pasirūpina ne tik senjorų mityba, bet ir užtikrina, jog seneliai gertų jiems skirtus vaistus bei užtikrina, kad sveikatai pablogėjus būtų suteikta reikiama pagalba.
  • Senjorams, gyvenantiems senelių slaugos namuose, nereikia rūpintis nei kambarių tvarkymu, nei maisto ruošimu. Gaila, tačiau kai kurie senjorai negali savimi pasirūpinti dėl sveikatos problemų. Dėl to verta atsižvelgti į tai, jog senelių namuose senjorams nereikia atlikti kasdienių darbų ir jie gali visą laiką skirti poilsiui bei mėgstamai veiklai.
  • Gaila, tačiau senyvo amžiaus žmonės dažnai jaučiasi vieniši. Senjorų namai tokiems žmonėms yra tikras išsigelbėjimas. Senelių namuose yra ne tik ligotų žmonių, bet ir jaunatviškų senjorų, kurie yra nusiteikę ne tik skaityti knygas, bet ir sportuoti bei keliauti.

Senelių slaugos namai nėra ligoninė, todėl nereikia baimintis, jog čia teks taikytis su griežtu režimu ar piktomis slaugytojomis. Senjorų namai yra skirti žmonėms, kurie nori, jog jų senatvė būtų ori ir kupina malonių įspūdžių. Dėl to slaugytojai pasirūpina, jog seneliai būtų deramai prižiūrimi ir galėtų kuo smagiau leisti laiką.

Patalpinta rubrikoje(-ose): Socialinė globa
Balsavo: 9
Adresas:
Naujoji g. 3A, PRIEKULĖ, KLAIPĖDOS R.
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Medicinos įstaigos (valstybinės)
Medicinos paslaugos
Sąjungos, asociacijos ir kitos organizacijos
daugiau veiklų >
VŠĮ "Gyvenimo gijos" ligoninė teikia pirminio lygio asmens sveikatos priežiūros stacionarinės paslaugas Klaipėdos rajono gyventojams. (...)
www.baltijosmarmuras.lt
www.rigemeta.lt
www.baltijosmarmuras.lt
www.rigemeta.lt