Kaip susitvarkyti nagus namų sąlygomis?

Publikavimo data: 2024-02-28 Kaip susitvarkyti nagus namų sąlygomis? Be to, tai padeda sutaupyti pinigų ir kelionių į saloną. Nesvarbu, ar esate pradedantysis "pasidaryk pats", ar patyręs nagų entuziastas, įvaldyti manikiūro namuose meną yra lengviau, nei manote. Turėdami tinkamus įrankius, pavyzdžiui, nagų kirpimo mašinėlę, ir šiek tiek kantrybės, gražius, salono kokybės nagus galite pasidaryti patogiai įsitaisę savo svetainėje. Pasinerkime į žingsnius, kaip pasidaryti nagus namuose ir kaskart užtikrinti nepriekaištingą rezultatą.

Be to, tai padeda sutaupyti pinigų ir kelionių į saloną. Nesvarbu, ar esate pradedantysis "pasidaryk pats", ar patyręs nagų entuziastas, įvaldyti manikiūro namuose meną yra lengviau, nei manote. Turėdami tinkamus įrankius, pavyzdžiui, nagų kirpimo mašinėlę, ir šiek tiek kantrybės, gražius, salono kokybės nagus galite pasidaryti patogiai įsitaisę savo svetainėje. Pasinerkime į žingsnius, kaip pasidaryti nagus namuose ir kaskart užtikrinti nepriekaištingą rezultatą.

1 žingsnis: susirinkite įrankius

Prieš pradėdami įsitikinkite, kad turite visus reikiamus įrankius. Tai - nagų kirpimo mašinėlė, nagų freza, odelių stūmiklis, nagų lakas (bazinis, spalvotas ir viršutinis) ir odelių aliejukas arba kremas. Turint viską pasiruošus, procesas bus sklandesnis ir malonesnis.

2 žingsnis: paruoškite nagus

Pirmiausia kruopščiai nuvalykite seną nagų laką su neacetoniniu valikliu, kad nagai būtų švarūs. Tada nagų kirpimo mašinėle nukirpkite norimo ilgio nagus. Atminkite, kad nagus labai svarbu kirpti, kai jie yra sausi, kad neskilinėtų. Nukirpę nagus švelniai supildykite į pageidaujamą formą, judindami piltuvėlį viena kryptimi, kad išvengtumėte įtrūkimų.

3 žingsnis: prižiūrėkite odeles

Kelias minutes pamirkykite pirštus šiltame vandenyje, kad odelės suminkštėtų. Tada švelniai atstumkite odeles odelių stūmikliu. Venkite kirpti odeles, nes tai gali sukelti infekciją. Šią jautrią vietą drėkinkite ir saugokite odelių aliejumi arba kremu.

4 žingsnis: lakuokite nagus

Dabar laukia linksmoji dalis - nagų lakavimas! Pradėkite nuo skaidraus pagrindo lako, kad apsaugotumėte nagus ir užtikrintumėte tolygų spalvos užtepimą. Kai pagrindo sluoksnis išdžius, plonais, tolygiais sluoksniais tepkite pasirinktą spalvą ir leiskite kiekvienam sluoksniui išdžiūti prieš tepdami kitą. Užbaigkite viršutiniu bespalviu sluoksniu, kad spalva išliktų vientisa ir įgautų blizgesio. Nepamirškite, kad norint išvengti išsitrynimų, svarbiausia yra kantrybė.

Išvada

Sveikiname! Ką tik įvaldėte nagų darybos namuose meną. Jūs ne tik sutaupėte laiko ir pinigų, bet ir įgijote galimybę kūrybiškai kurti nagų dizainą. Reguliarus manikiūras namuose taip pat gali paskatinti sveikesnius nagus ir odeles dėl asmeninio dėmesio ir priežiūros. Taigi, kai kitą kartą galvosite apie apsilankymą salone, pagalvokite, ar nevertėtų griebtis nagų kirpimo mašinėlės ir kitų įrankių, kad gražius nagus galėtumėte susikurti savo sąlygomis.