Įgykite teisę vairuoti ir būkite nepriklausomi nuo kitų

Publikavimo data: 2016-05-31 Įgykite teisę vairuoti ir būkite nepriklausomi nuo kitų

vairuotojo teisėsTeisė vairuoti automobilį jau nieko nebestebina – vairuoja ir vos tik 18-os sulaukę jaunuoliai, ir daug vyresnio amžiaus žmonės. Turėdami teisę vairuoti tam tikrą transporto priemonę esame nepriklausomi nuo kitų, galime bet kada pasiekti reikiamą tikslą. Kai kuriems vairavimas tampa ne tik praktiškai apgalvotu, patogiu susisiekimo variantu, bet ir pomėgiu ar net pagrindine veikla, iš kurios galima užsidirbti. Norite išmokti vairuoti? Patariame, ką naudinga žinoti prieš apsilankant vairavimo mokykloje.

Vasaros tikslas – išmokti vairuoti!

Tikriausiai daugelis esame girdėję, jog  vasara – puikus metas pradėti mokytis vairuoti. Tai aiškinama tuo, jog netenka susidurti su tokiomis ekstremaliomis situacijomis, su kokiomis yra susiduriama žiemą: sniegu, šalčiu, slidžia kelio danga, nesimatančiomis kelio ženklinimo linijomis ir pan. Be to, vasarą dažniau pasirenkame savo atostogų laiką, kas leidžia visą dėmesį sutelkti vienai sričiai. Taigi, jei iki šiol dvejojote, neturėjote laiko dėl darbų gausos, pasiruošimo egzaminams – dabar pats metas atsipūsti ir išmokti kažką naujo bei naudingo. Verta žinoti, jog vairavimo kursai Vilniuje vasarą kartais būna ir pigesni, kadangi jiems taikomos nuolaidos.

Tinkamos mokyklos paieškos

Labai didele dalimi prie mokymosi vairuoti sėkmės prisideda ne tik begalinis noras išmokti šio meno, bet ir mokyklos vizija, vertybės, tikslai. Renkantis mokyklą verta įvertinti keletą aspektų:

  • mokytojų kvalifikaciją ir susitelkimą. Mokėjimas vairuoti dažnai prideda pasitikėjimo savimi, tik svarbu tinkamai pasirinkti mokyklą, kurioje dirba savo sritį išmanantys ir gebantys ramiai perteikti žinias mokytojai. Svarbus tiek teorines žinias perteikiančio mokytojo, tiek vairavimo instruktoriaus profesionalumas. Juk sėdant prie automobilio vairo neretam gali būti šiek tiek nejauku ir neramu, todėl santūrus instruktorius – viena iš sąlygų palankiai mokymosi atmosferai palaikyti. Svarbu, kad prie tokio mokytojo nebaisu suklysti ir vėl bandyti viską iš naujo.
  • vairuojamų automobilių būklę. Skirtingos mokyklos siūlo galimybę mokytis su nevienodo amžiaus transporto priemonėmis. Naujesnis transporto priemonių parkas rodo, jog mokykla domisi naujovėmis, siekia suteikti aukštesnės kokybės paslaugas. Be abejo, tokie automobiliai yra ir saugesni, mažiau teršia aplinką.
  • atstumą ir kursų kainą. Dažnai norint išmokti vairuoti pasirenkama arčiausiai namų esanti mokykla, tačiau ne visada tai reiškia geresnį sprendimą. Galbūt verta nepatingėti ir pasirinkti tolimesnę mokyklą, apie kurią girdėjote daug gerų atsiliepimų? Taip pat įvertinkite kainos ir kokybės santykį. Dažnai mokyklos siūlo labai panašias vairavimo kursų kainas, tad reikėtų kritiškiau įvertinti mokyklą, kuri siūlo ženkliai mažesnes nei rinkos kainas. Girdėjote apie šią mokyklą nemažai gerų atsiliepimų? Tuomet pasinaudokite proga sutaupyti.

Užsibrėžkite sau naują vasaros tikslą ir išmokite vairuoti! Vairavimo kursai Vilniuje padės įgyvendinti šį planą ir suteiks daugiau pasitikėjimo savimi kelyje.  

Patalpinta rubrikoje(-ose): Mokyklos