Garažo vartai: koks variantas yra geriausias?

Publikavimo data: 2016-01-28 Garažo vartai: koks variantas yra geriausias?

garažo vartaiŠiais laikais populiaru prie gyvenamojo namo kartu statyti prijungtą garažą. Pastarojo paskirtis nebūtinai yra automobilio laikymo vieta. Garažuose galima laikyti techniką, užsiimti norimais darbais ir panašiai. Tinkamai pasirinkti garažo vartai užtikrina ir saugumą, ir šilumą. Geriausias variantas – nerūdijantis plienas, kuris padės apsisaugoti nuo neigiamų aplinkos veiksnių.

Garažo vartų tipai

Atveriami. Klasikiniai, ilgiausiai funkcionavę garažo vartai, kurių durys atsidaro į dvi skirtingas puses. Anksčiau tokie dažniausiai būdavo gaminami iš medžio. Šiuo metu plinta nerūdijantis plienas. Tiesa, tokių vartų varstymas reikalauja didesnio kiemo.

Pakeliamieji plokštuminiai garažo vartai. Šio tipo vartai pasikelia į viršų ir vėliau sulenda į garažą (greta lubų). Patogu, kadangi juos atidaryti galima nuotoliniu būdu naudojant pultelį. Tiesa, šio tipo vartai taip pat reikalauja kiek erdvesnio kiemo, kadangi atsidarydami jie pasikelia visu ilgiu.

Pakeliami segmentiniai garažo vartai. Šie vartai atsidaro vertikaliai į viršų, taigi nereikalauja labai daug vietos. Puikus pasirinkimas tokiu atveju, jeigu garažas yra greta gatvės. Taip pat galima valdyti nuotoliniu pulteliu, taigi patogu, kai sėdėdami mašinoje galite atsidaryti vartus.

Susukami garažo vartai. Vėlgi, jie nereikalauja daug vietos (nei kiemo, nei pačio garažo). Tačiau iš visų variantų šis yra pats nesandariausias ir pats nesaugiausias. Žinoma, jeigu gyvenate labai saugiame rajone, tuomet tai geras ir gana pigus pasirinkimas.

Stilius

Skirtingi garažo vartai atrodo skirtingai, tačiau egzistuojant tokiai plačiai pasiūlai – nesunkiai klientai atras tai, kas jiems patinka ir tinka labiausiai. Nerūdijantis plienas, medis ir plastmasė gali būti dekoruojama pagal kliento poreikius. Visada galima užsisakyti gaminį pagal asmeninius pageidavimus.

Valdymas

Kaip jau minėjome – vartai gali būti automatiniai. Tai labai puikus pasirinkimas tiems asmenims, kurie gyvena gana prastoje klimato vietoje (nuolatinis lietus, sniegas...). Tuomet neišlipus iš mašinos galima reguliuoti vartus. Aišku, technika kartais genda, tad iškilus problemoms jas reikia spręsti. Paprastai atveriami garažo vartai nesukels kokių nors problemų.

Kaina

Skirtingi garažo vartai kainuoja skirtingas pinigų sumas. Žinoma, jeigu jie jums reikalingi – verta investuoti daugiau ir džiaugtis gauta preke. Paprasčiausiai, tai ilgaamžis daiktas, tad jeigu norite, kad jis negestų – siūlome atidžiai vertinti taupymo aspektą.

Garantija

Lietuviai – taupūs žmonės, taigi sugedus technikai neskuba pirkti naujos. Pirmiausia bando patys sutaisyti, o jeigu nepavyksta – tokiu atveju puiku, kai siūloma garantija. Jos metu garažo vartai bus sutaisomi visiškai nemokamai. Taigi ieškant įmonės, kurios produkciją pirksite, siūlome pasižiūrėti, kiek metų garantija yra suteikiama.

Saugumas

Garažo vartai turi būti tokie pat saugūs, kaip ir gyvenamų namų durys. Juk dažniausiai šiame priestate laikomos transporto priemonės. Taigi, siūlome kuo daugiau dėmesio skirti saugumo faktoriui. Nerūdijantis plienas – puikus pasirinkimas. Tai apsauga nuo neigiamos aplinkos bei žmonių, kurie gali kėsintis į jūsų turtą.

Kokybiški garažo vartai užtikrins, kad gyvenimas bus saugus ir mielas. Natūralu, kad žmonės nori savo namuose jaustis saugiai. Įgyvendinti šį norą bus galima visiškai nesunkiai. Paprasčiausiai reikia įsigyti priemones, garantuosiančias kokybę.

Patalpinta rubrikoje(-ose): Vartai
Balsavo: 1
Adresas:
Austėjos g. 4, NAUJASODŽIŲ VS., AVIŽIENIŲ SEN., VILNIAUS R.
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Vartai
UAB "Baltijos Opena" Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje atstovauja Vokietijos kompaniją SOMMER, kuri yra viena iš pirmaujančių aukštos kokybės(...)
www.gpspartneris.lt
miskinta.lt
www.gpspartneris.lt
miskinta.lt