Dirbtinis akmuo: ką reikia žinoti apie šią medžiagą?

Publikavimo data: 2015-12-23 Dirbtinis akmuo: ką reikia žinoti apie šią medžiagą?

dirbtinis akmuoVisi mus supantys baldai, įrenginiai, didelės ar smulkios interjero detalės, namų  apyvokos reikmenys yra pagaminti iš vienokios ar kitokios medžiagos, tačiau nesunku pastebėti, kad pirmauja šios: medis, stiklas, metalas, plastikas bei akmuo. Vis dėlto, pasirinkimų yra gerokai daugiau ir jei apie juos nieko nežinome, tai dar nereiškia, kad jie  neegzistuoja. Egzistuoja daugybė medžiagų, kurios neša didžiulę naudą – iš jų gaminami įvairūs baldai, daiktai, galima naudoti statybose ar kitose srityse. Viena iš medžiagų, kuri taip pat yra labai naudinga, tačiau  ne tokia populiari kaip metalas ar medis, yra dirbtinis akmuo. Ką verta apie žinoti?

Bene viena svarbiausių šios medžiagos panaudojimo sferų yra ta,  kad iš jos galima gaminti baldus. Dirbtinio akmens stalviršiai ar kiti baldai, atrodo gražiai, yra tvirti bei stabilūs, patikimi, ilgai tarnauja. Maža to, dirbtinis akmuo, palyginus su tikru akmeniu, turi ir dar vieną privalumą – yra gerokai ilgesnis. Taigi, belieka tik pridurti, kad visada, kai yra išgirstami žmonių skundai apie tai, kaip norėtųsi savo namuose turėti iš akmens pagamintų baldų ar daiktų, tačiau to negalima padaryti dėl pernelyg didelės šios žaliavos kainos, galima pasiūlyti puikią išeitį – baldus ar daiktus, pagamintus iš dirbtinio akmens. Dirbiniai, pagaminti iš medžiagos, pasižymi tomis pačiomis savybėmis, kaip ir tie, kurie yra pagaminti ir tikro akmens, tačiau kainuos kur kas mažiau.

Gaminant baldus ar daiktus iš dirbtinio akmens, paprastai lieka nemažai smulkių jo skeveldrų, atliekų, jų patartina neišmesti – šiuos likučius galima panaudoti namų ar aplinkos dekoravimui.

Kalbant apie dirbtinį akmenį, būtina pasakyti, kad tai yra ta medžiaga, kuriai puikiai tinka kitų medžiagų kaimynystė  – dirbtinis akmuo ar jo plokštės puikiai dera prie medienos, plastiko, cemento. Taip pat dirbtinio akmens plokštės pasižymi ir puikiu sukibimu su šiomis medžiagomis. Ši savybė suteikia dar daugiau galimybių – glite kurti dar gražesnę bei įmantresnę aplinką.

Na, o baigiant pastebėjimus belieka tik pridurti, kad dirbtinis akmuo yra ta medžiaga, iš kurios nesudėtingai vieną ar kitą  baldą ar namų interjero detalę pagaminsite ir  patys – teliks sugalvoti, kokio baldo ar daikto norite bei įsigyti žaliavos. Ir nors dirbtinio akmens pardavėjų yra ir mūsų šalyje, kaimyninėse šalyse toks pirkinys gali kainuoti šiek tiek pigiau, tad jei planuojate pirkti didesnį kiekį ir labai norite sutaupyti, dirbtinio akmens vertėtų įsigyti užsienyje. Belieka tik prisiminti, kad su savimi būtina turėti  prekės įsigijimo dokumentus – juos parodyti gali paprašyti muitinės tarpininkai. Na, o tuo atveju, jei įsigyti dirbtinio akmens nevyksite į kitą miestą, o planuojate įsigyti iš vietinių pardavėjų, verta prisiminti, kad šis pirkinys svers daug, todėl tokiu atveju pravartu pagalvoti ir apie dirbtinio akmens atvežimo paslaugą – ją užsisakę, išvengsite nepatogumų bei laiko sąnaudų.

Dirbtinis akmuo ir jo gaminiai – puikus pasirinkimas norintiems gyventi gražioje ir elegantiškoje aplinkoje, o taip pat  - norintiems turėti ilgai tarnaujančių daiktų.

 

Baldų pardavėjus iš visos Lietuvos galite rasti mūsų įmonių kataloge:

Baldų pardavėjai Vilniuje

Baldų pardavėjai Kaune

Baldų pardavėjai Klaipėdoje

Baldų pardavėjai Šiauliuose

Baldų pardavėjai Panevėžyje

Baldų pardavėjai Alytuje

Baldų pardavėjai Marijampolėje

Patalpinta rubrikoje(-ose): Akmens gaminiai
Balsavo: 20
Adresas:
J. Biliūno g. 5, ANYKŠČIAI
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Akmens gaminiai
Paskutinė dovana Jūsų artimajam. Paminklų gamyba, projektavimas ir pastatymas, paminklai, antkapiai, tvorelės, skalda, visas kapo tvarkymas,(...)
Balsavo: 11
Adresas:
Žemdirbių g. 35, UTENA
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Akmens gaminiai
Laiptai
Židiniai
Įmonė užsiima antkapinių paminklų gamyba. Taip pat atlieka projektavimo ir montavimo darbus kapinėse. Darbus atliekame pagal individualius užsakymus.
Balsavo: 18
Adresas:
Muziejaus g. 52, TELŠIAI
Telefonas:
El. paštas:
Akmens gaminiai
Laiptai
Menai
daugiau veiklų >
Paminklų projektavimas, gamyba ir montavimas. Gaminame ir montuojame: židinius, laiptų pakopas ir akmeninius stalviršius, interjero detalės,(...)
www.gpspartneris.lt
kamelota.lt
www.gpspartneris.lt
kamelota.lt