Daiktų perkraustymas: svarbiausi niuansai ir praktiniai patarimai

Publikavimo data: 2014-10-03 Daiktų perkraustymas: svarbiausi niuansai ir praktiniai patarimai Perkraustymo darbai reikalauja daug jėgų, ištvermės ir kantrybės. Be to, efektyviam ir greitam darbui yra būtina draugų pagalba ir talpus automobilis. Jei būsite neatidūs, perkraustymo metu galite prarasti arba sugadinti jums ir jūsų šeimai brangius suvenyrus. Siekdami išvengti bet kokių galimų rūpesčių, tiek smulkius, tiek stambius perkraustymo projektus turėtumėte patikėti šios srities profesionalams.

Patyrusių specialistų komanda, naudodama modernią įrangą, patikimas pakavimo medžiagas ir techniškai tvarkingas transporto priemones (didesnius automobilius ir mikroautobusus), pasirūpins jūsų daiktų apsauga. Perkraustymo paslaugos yra būtinos ir tuo atveju, jei norite transportuoti itin sunkius krovinius bei buitinę techniką. Be to, ypatingą dėmesį skirkite gležniems ir trapiems daiktams, pvz., kambarinėms gėlėms ar akvariuminėms žuvytėms.
 

Sunkiasvoriai ir ypatingos priežiūros kroviniai
Sunkiasvoriai kroviniai, pvz., pianinas, seifas, drabužių spintos ar sekcijos, reikalauja ypatingo žmogaus dėmesio ir atsargumo. Iš tiesų šiai krovinių kategorijai priskiriami visi daiktai ir buitinė technika, sverianti daugiau nei gali pakelti vienas žmogus – tokią techniką ne tik sunku išnešti, bet ir sutalpinti į transporto priemonę, ypač jei pervežimo darbams nusprendėte naudoti lengvąjį automobilį. Sunkūs ir nestandartinių matmenų kroviniai gali sverti daugiau nei šimtą kilogramų, todėl jiems yra būtinos modernios ir patikimos perkraustymo priemonės, pvz., kėlimo rankenos ar specialūs keltuvai su ratukais. Retesniais atvejais negabaritinių ir sunkiasvorių krovinių perkraustymas turi būti atliekamas naudojant didžiuosius keltuvus, pritaikytus daiktų iškėlimui per langą ar balkoną.

Sunkiasvoriai ir ypatingos priežiūros reikalaujantys kroviniai turi būti saugiai supakuoti – taip pavyks išsaugoti pirminę gaminių išvaizdą. Smulkius daiktus rekomenduojama sudėti į atskiras dėžes. Beje, gabenant šaldytuvą ir spintas, iš jų būtina išimti lentynėles ir stalčiukus – taip būsite tikri, kad daiktai nepasimes, nesulūš ir nesusilankstys.

Transportuojant kambarines gėles, būtina pasirūpinti ne tik greitai dūžtančiais keramikiniais vazonais, bet ir lepiais augalo žiedais. Daiktų pervežimu užsiimančios įmonės skiria ypatingą dėmesį šiai krovinių kategorijai, t. y. naudodami specialius diržus ar sunkesnius atraminius daiktus, gėles įtvirtina transporto priemonėje, kad posūkio metu šios nejudėtų. Siekiant geriausio rezultato, rekomenduojama gėles prieš perkraustymą persodinti į tvirtesnius plastikinius vazonus, o keramikinius gaminius supakuoti į dėžes ir gabenti drauge su kitais lengvai dūžtančiais daiktais.

Ypatingą dėmesį reikėtų skirti akvariumo gabenimui. Nors stiklinį indą ir visą jo įrangą galima nesunkiai pervežti iš vieno taško į kitą, vis dėlto žuvelės yra gyvas sutvėrimas, jautriai reaguojantis į visą kraustymosi procesą. Kad žuvytės patirtų mažesnį stresą, rekomenduojama jas vežti jų pačių akvariume, neišpylus viso vandens – šioje terpėje yra gerųjų bakterijų, būtinų tinkamai jūsų augintinių savijautai. Be to, rekomenduojama žuvytes gabenti nuosavame automobilyje, kadangi perkraustymo darbams naudojamos transporto priemonės negalės užtikrinti tinkamo temperatūros lygio.
 

Terminai ir garantijos
Perkraustymo darbų laikas matuojamas gabenamų daiktų kiekiu ir konkretaus namo charakteristika – būtina įvertinti būsto lokacijos vietą, aukštą, persikraustymo atstumą, durų staktas, lifto dydį ir t. t. Siekdami geriausio rezultato, turėtumėte kiek įmanoma anksčiau pasikalbėti su pasirinkta perkraustymo įmone – kvalifikuoti darbuotojai patars, kaip tinkamai pasiruošti daiktų pervežimui ir efektyviai padidinti darbo našumą, be to, galėsite susitarti dėl perkraustymo darbams skirto laiko (dienos ir valandos). Nepamirškite, kad klientui pageidaujant, daugelis įmonių perkraustymo paslaugas teikia ne tik darbo dienomis, bet ir savaitgaliais.

Perkraustymo įmonės, siekdamos įgyti vartotojų pasitikėjimą, atliktiems darbams teikia paslaugų kokybės garantiją. Ilgalaikė garantija suteikiama ir pakavimo medžiagoms. Tai reiškia, kad brangūs ir vertingi daiktai naujus namus pasieks ne tik greitai, bet ir saugiai.
    

Pasiruošimo darbai
Siekdami greito ir efektyvaus rezultato, perkraustymo darbams turėtumėte pasiruošti iš anksto. Pirmiausia nuspręskite, kuriuos daiktus transportuosite, o kuriuos išmesite. Susidarykite perkraustomų objektų sąrašą. Be to, turėkite planelį, kur stovės sunkiasvoriai daiktai ir buitinė technika naujuose namuose – krovėjai nuneš daiktus į nurodytą vietą, todėl jums nebeteks sukti galvos dėl technikos stumdymo ir perkėlimo.

Pasidomėkite, ar jūsų pasirinkta įmonė parduoda pakavimo medžiagas. Jei ne, įsigykite kokybišką apsauginę plėvelę ir tvirtų dėžių, į kurias sudėsite smulkius ir lengvai pasimetančius daiktus. Ypatingą dėmesį skirkite lengvai dūžtantiems indams ar dekoratyvinėms puošmenoms – prieš kraudami gaminius į dėžes, kiekvieną jų atskirai supakuokite, kad užtikrintumėte tinkamą brangių daiktų apsaugą. Atsakingai elkitės su vertingais daiktais, pvz., piniginėmis, kreditinėmis kortelėmis, papuošalais ar kolekcinėmis monetomis. Siekdami užtikrinti maksimalią jų apsaugą, vežkite šiuos dirbinius nuosavu automobiliu.

Efektyviam perkraustymui yra būtinas geras oras. Pasidomėkite orų prognozėmis ir įsitikinkite, kad pasirinktą dieną jums netrukdys nei lietus, nei stiprus vėjas. Jei negalite pasirinkti dienos, tinkamai pasirūpinkite drėgmės nemėgstančiais baldais ir šalčio bijančiais augalais. Kad palengvintumėte krovėjų darbą, įsitikinkite, kad daiktus pervežantis automobilis ar mikroautobusas galės lengvai pasiekti gyvenamojo pastato lauko duris – atverkite vartelius, patraukite apsauginius barjerus ir paprašykite kaimynų kelioms valandoms patraukti transporto priemones.

 

Daugiau apie dėžes, o tiksliau kartonines pakuotes:  https://aina.lt/kartonines-dezes/
 

 

Patalpinta rubrikoje(-ose): Perkraustymo paslaugos
Balsavo: 17
Adresas:
Ukmergės g. 298C -42, VILNIUS
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Automobilių transporto paslaugos
Logistika
Perkraustymo paslaugos
daugiau veiklų >
Perkraustymo paslaugos, pianinų, seifų, bankomatų, nestandartinių krovinių pervežimas, pakavimo paslaugos, krovinių gabenimas, transporto ir(...)
kamelota.lt
www.mokesciulabirintai.lt
kamelota.lt
www.mokesciulabirintai.lt