Buhalterinės apskaitos kursai – galimybė tobulėti

Publikavimo data: 2016-02-03 Buhalterinės apskaitos kursai – galimybė tobulėti

buhalterinė apskaitaYra kelios sritys gyvenime, kurių profesijų  atstovai visada turės darbo. Tai: grožis, kadangi žmonės visais laikais nori būti gražūs; sveikata, kadangi be jų mūsų gyvenimas būtų nieko vertas ir buhalterija, kadangi pinigai skaičiuojami kiekvieną dieną. Buhalterinės apskaitos kursai paskutiniais metais tapo daugelio tiek jaunų, tiek kiek vyresnių žmonių  pasirinkimas, kuris padeda pasidėti tvirtus pamatus savo gyvenime.

Kodėl kursai geriau nei studijos aukštojoje mokykloje?

Vis daugiau žmonių mano, kad buhalterinės apskaitos kursai yra kur kas geresnis pasirinkimas nei kad studijos aukštojoje mokykloje. Nieko keisto, kadangi matyti, jog universitetai ir kolegijos negeba suteikti tokios naudos, kokios yra tikimasi. Juolab, palyginus ir kitus aspektus matyti, jog kursai gali būti kur kas geresnis pasirinkimas.

1.     KAINA. Kainos aspektu net nėra ko lyginti. Kursai kainuoja nepalyginami pigiau. Žinoma, egzistuoja tokia galimybė, kad valstybė finansuotų jūsų studijas, tačiau ne visi ją gauna. O net jeigu ir valstybė padengs, tokiu atveju reikia paskaičiuoti kiek kainuos kelis metus mokytis ir nieko nedirbti. Būtent laikas tampa antru aspektu, kuris labai svarbus vertinant šiuos du pasirinkimus.

2.     LAIKAS. Žinoma, kursai trunka nuo vieno iki kelių metų, kai tuo tarpu bakalauro studijos nuo 3 iki 4 metų. Ne visada jų užtenka, kad galėtumėte sėkmingai dirbti. Tokiu atveju magistro studijos dar +2 metai. Skaičius atrodo tikrai labai didelis, taigi reikia pagalvoti ar galite sau leisti taip ilgai mokytis nežinant, ar studijos tikrai bus naudingos.

3.     KOKYBĖ. Lyginti kursus ir aukštąją mokyklą yra gana sunku, kadangi nors ir studijų kryptis gali būti ta pati, tačiau abi sistemos veikia kiek skirtingai. Paprasčiausiai galima pastebėti tai, kad nemažai žmonių baigia buhalteriją aukštojoje mokykloje ir tuomet keliauja į kursus. Taigi, veltui išleidžia daug laiko bei pinigų.

4.     MOKYTOJAI IR DĖSTYTOJAI. Nors manoma, kad aukštosiose mokyklose dirba kur kas profesionalesni dėstytojai, tačiau reikia atsižvelgti į tai, kad dažniausiai jie nekeičia savo informacijos metai iš metų. Sakoma, kad jie labai sustabarėją ir yra neimlūs naujovėms. Tuo tarpu kursų metu nuolatos keičiasi lektoriai, kurių tikslas, kas asmuo įsisavintų naują informaciją.

buhalrinės apskaitos kursai

Kaip pasirinkti kursų vietą?

Kadangi Lietuvoje gana daug įstaigų siūlo mokytis, reikia atidžiai vertinti galimybes, kad pasirinktumėte tą  vietą, kur paslaugos tikrai labai geros. Buhalterinės apskaitos kursai rengiami tik atitikus reikalavimus ir tik tokiu atveju, jeigu turima visa reikalinga įranga bei informacija.

·     Įvertinkite, kiek kainuoja kursai ir nuspręskite ar paslaugos jus tenkina, ar ne.

·     Pasiskaitykite kitų įmonių atsiliepimus, kurie jau naudojosi tokių kursų galimybėmis.

·     Rekomenduojame pasidomėti programa, sužinoti su kokiomis programomis asmuo dirbo.

Ar verta mokyti savo malonumui?

Net jeigu ir jau turite išsilavinimą –  papildomai mokytis niekada nėra per vėlu. Labai dažnai paslauga naudojasi verslininkai, kurie nori patys vesti savo veiklos buhalteriją. Taip pavyksta sutaupyti daug pinigų asmeninio buhalterio samdymui bei išlaikymui. Svarbiausia – didelis noras, o daugiau viskas yra įmanoma.

 

Patalpinta rubrikoje(-ose): Buhalterinė apskaita
FINANSŲ APSKAITOS GURU, UAB Skambinti šiandien
Balsavo: 15
Adresas:
Kareivių g. 6-515, NCBC Verslo centras, Vilnius
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Buhalterinė apskaita
Finansai
Verslo konsultacijos
Buhalterinė apskaita: Pirkimų ir Pardavimų apskaita; Bankų apskaita; Kasos apskaita; Avansinių apyskaitų apskaita; Didžiosios knygos(...)
Balsavo: 6
Adresas:
Fabijoniškių g. 96, VILNIUS
Telefonas:
Tinklalapis:
Buhalterinė apskaita
UAB "Arcus caelestis" siūlo kvalifikuotas buhalterinės apskaitos tvarkymo paslaugas smulkioms ir vidutinėms įmonėms. BUHALTERINĖ APSKAITA,(...)
Balsavo: 14
Adresas:
Žemaičių pl. 25, KAUNAS
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Audito įmonės
Buhalterinė apskaita
UAB RBF APSKAITA - tai kompetentingų ir patirtį turinčių darbuotojų kolektyvas, susibūręs tam, kad padėtų rūpintis Jūsų verslo augimu.(...)
kamelota.lt
www.adordinem.lt
kamelota.lt
www.adordinem.lt