Baidarių nuoma Žemaitijoje – kuo ji ypatinga?

Publikavimo data: 2014-05-14 Baidarių nuoma Žemaitijoje – kuo ji ypatinga? Be abejo, Lietuva yra labai graži šalis ir čia jūs galite rasti nemažai gražių upių, o didžiausias gamtos grožis atsiskleidžia būtent vasarą. Tačiau ar žinojote, kad pastaruoju metu itin išpopuliarėjo baidarių nuoma Žemaitijoje? Be jokios abejonės, baidarės yra labai smagus ir naudingas užsiėmimas, tad jeigu turite laisvo laiko, tikrai verčiau būtų susiorganizuoti nuostabią kelionę baidarėmis su savo šeima arba geriausiais draugais, vietoj neįdomaus ir pasyvaus gulėjimo prie televizoriaus.

Baidarių nuoma Žemaitijoje gali pasiūlyti labai daug – dabar itin populiaru plaukti Akmenos ir Jūros upėmis – šios abi upės išsiskiria labai vingiuotais maršrutais, sugriautomis užtvankomis, gražiais ąžuolais. Piliakalniai ir gilus slėnis – dar du tikrai rimti argumentai, kodėl verta išmėginti baidarių nuomą būtent Žemaitijoje. Negana to, čia kainos nėra didesnės nei visoje kitoje Lietuvos dalyje, tad jeigu norite gauti patį geriausią kelionės maršrutą, užsukite į Žemaitiją, kur profesionalūs baidarių nuomos specialistai jums pasiūlys patį geriausią maršrutą pagal jūsų poreikius.

Čia baidarių nuomotojai jau dirba daugiau nei dešimt metų, tad jie puikiai pažįsta ne tik Jūrą, Akmeną, tačiau ir daugelį kitų nuostabių Žemaitijos upių. Turint tai omenyje, labai svarbu, kad jūs galėsite paklausti profesionalaus patarimo – tiesiog nurodykite, ar jums labiau patinka ramus maršrutas, ar norėtumėte patirti šiek tiek daugiau nuotykių – pagal tai jums bus parinktas tinkamiausias maršrutas.

Be abejo, baidarių nuoma Žemaitijoje yra ir šis tas daugiau – jeigu reikės, jums taip pat bus suteiktos ir fotografavimo paslaugos – geri fotografai nufotografuos jus iš tolo, tačiau nuotraukos bus kokybiškos ir jūs tikrai turėsite ką prisiminti. Taip pat jūs galite pasirinkti gyventi stovyklavietėje arba viloje, esančioje netoli šių upių, o baidarių nuomotojai, jums baigus dienos kelionę, maloniai jus ten nuveš.

Negana to, maršrutai yra sudaromi labai skirtingam laiko tarpui – dabar galite gauti baidarių maršrutą ne tik dviems ar trims dienoms, bet ir penkioms, tad tikrai bus ką pamatyti.

Patalpinta rubrikoje(-ose): Laisvalaikis