Autoasas.lt – naudingas patarėjas perkant automobilį

Publikavimo data: 2017-09-06 Autoasas.lt – naudingas patarėjas perkant automobilį

Nusipirkote naudotą automobilį ir teko truputį nusivilti? Galbūt nusprendėte skirti kiek mažesnį biudžetą, o iš pirmo žvilgsnio geros būklės automobilis slėpė nemažai trūkumų? Nesąžiningi naudotų automobilių pardavėjai dažniausiai nutyli apie atsuktą ridą, apie tai, kad automobilis buvo daužtas bei turi kėbulo defektų. Paslėpti gedimai dėl daugiametės eksploatacijos gali reikšti nemažas išlaidas remontui, o galiausiai naudotas automobilis pirkėjui kainuoja tiek, kiek būtų kainavęs apynaujis. Aklai pasikliauti automobilių pardavėjais ar liaudyje sklandančiais gandais, kurie dažnai neatitinka tiesos, nevertėtų.

Lietuvių liaudies išmintis byloja, jog naujam klientui pirmą kartą ratuotą prekę dažniausiai parduoda saldžiabalsiai vadybininkai, o antrą – automobilių serviso meistrai. Prieš perkant automobilį labai svarbu iš anksto žinoti jo trūkumus, silpnąsias vietas. Šiuo tikslu, galima ieškoti informacijos internete, forumuose, tačiau tai užima be galo daug laiko ir ne visada yra patikima.

automobilio pasirinkimas

 

Automobilių savininkų atsiliepimai

Jie nusprendėte, kokio modelio automobilį norėtumėte nusipirkit – geriausiai Jums patarti gali žmonės, vairuojantys tokius automobilius kasdien. Tinklalapyje autoasas.lt įvairių modelių automobilių vairuotojai noriai dalijasi savo patirtimis, pateikdami išsamius atsiliepimus apie savo vairuojamą transporto priemonę, jos pliusus ir didžiausius minusus.

Šioje svetainėje Jūs galite susipažinti su pasirinkto automobilio modelio techniniais duomenimis, palyginti skirtingų metų modelius, išanalizuoti kitas galimas alternatyvas. To pačio modelio, tokių pačių metų gamybos automobilio eksploatacija gali kainuoti labai skirtingai. Tai priklauso nuo variklio – skirtingų variklių patikimumas gali skirtis. Daugiau pasigilinus, labai dažnai nuperkamas ne tas konkretus automobilio modelis, apie kurį buvo svarstoma nuo pat pradžių, o kitas.

Informacija Autoasas tinklapyje leidžia Jums pasitikrinti, ar norimas automobilis galėtų atitikti Jūsų lūkesčius, ar konkreti automobilio serija neturėjo kokių nors defektų ir pan. Sužinokite tai, ko Jums nepasakys automobilio pardavėjas!

 

Viskas apie automobilius

Autoasas.lt yra populiariausias Lietuvoje atsiliepimų portalas, kuriame galima rasti tūkstančius atsiliepimų apie Lietuvos keliuose dažniausiai sutinkamus automobilių modelius. Pagrindinis svetainės tikslas – būti naudingiausiu patarėju kiekvienam perkančiam automobilį. Šio tikslo siekiame nuo 2008 metų. Dabar svetainėje aprašoma virš 1400 automobilių, sukaupta daugiau nei 5500 atsiliepimų, sulaukiame apie 170000 apsilankymų kiekvieną mėnesį.

Tinklapyje besilankantys ištikimi lankytojai noriai dalinasi savo patirtimi, o su svetaine dirbantys žmonės taip pat yra aistringi automobilių mėgėjai, todėl čia rasite ne tik informacijos apie Jūsų pasirinktą automobilio modelį, bet taip pat įdomių faktų, išsamių straipsnių apie naujausius automobilius, vairavimo subtilybes. 

Patalpinta rubrikoje(-ose): Automobiliai