Galite pasirinkti kelias veiklas bei miestus
8 - -
Pasirinkti

Slaptos kameros – patikima Jūsų nuosavybės priežiūra

Vaizdo stebėjimo įrenginiai padės jums užtikrinti savo namų, kiemo ar bet kokios kitos teritorijos, o taip pat turto ir nuosavybės saugumą. Šiuolaikinės technologijos leidžia patikimai prižiūrėti norimus objektus, todėl pravartu pasinaudoti jų teikiamomis galimybėmis. Kameros transliuojamas vaizdas tiesiogiai pasieks jūsų kompiuterio ar išmaniojo telefono ekraną, todėl saugomą objektą galėsite patogiai ir be jokių rūpesčių stebėti iš bet kurios jums prieinamos vietos.

slaptos kameros

Slaptos kameros - kamerų teikiami privalumai

Daugelis žmonių kamerą laiko prabangos dalyku, galvodami, jog jų įsigijimui bei priežiūrai reikalinga daug išlaidų. Taip pat vyrauja įsitikinimas, jog jos reikalingos nebent labai pasiturintiems žmonėms, saugantiems daug turtų. Tačiau viskas yra žymiai paprasčiau – galima įsigyti gerų apsaugos kamerų už prieinamą ir su klientu suderinamą kainą. Kameros pravers visiems, ypač turintiems nuosavą namą su kiemu. Mūsų šalyje vis dar pasitaiko pavienių vagysčių, apvogtas gali būti bet kuris namas. Todėl, savo sklype įrengę kamerą, galėsite užtikrinčiau gyventi, žinodami, jog visi nelaimingi atvejai bus įrašyti ir nufilmuoti. Vėliau jie pasitarnaus kaip įkalčiai. Pamatę, kad prie namo pritvirtintos apsaugos kameros, vagys dažniausiai išsigąsta ir patraukia ieškoti lengvesnio grobio. Tai leidžia apsaugoti savo namus ar kitą norimą objektą, padeda išvengti daugybės rūpesčių.

Praktinė pagalba naudojantis kameromis

Norėdami viską atlikti efektyviai ir pilnai išnaudoti visas kameros teikiamas galimybes, sekite šiais žingsniais:

  1. Pirmiausia, prieš pirkdami, gerai pagalvokite, kokios norite kameros, kokio tipo korpusą rinksitės, kur ji bus įrengta, kokį stebimo lauko diapozoną turės apimti. Įsitikinkite, jog ją įrengsite taip, kad pilnai matytųsi visa teritorija, o tada išsirinkite tinkamiausią.
  2. Rinkdamiesi pasidomėkite modeliu, jo galingumais, vaizdo raiškos bei įrašymo galimybėmis.
  3. Įrengę kamerą, nepamirškite pasirūpinti tinkamu apšvietimu, kad vaizdas būtų aiškus ir kokybiškas. Dirbtinis apšvietimas pravers dienos metu esant prietemai, kuomet nėra saulės. Stenkitės pasisaugoti, kad į objektyvą nepatektų tiesiogiai nukreiptas dirbtinės šviesos šaltinis, kitaip kamera gali būti „apakinta“.
  4. Jeigu kamera įrengta lauke, žiemos metu saugokite ją nuo šalčių. Tam būtina parinkti tinkamą šilumos gaubtą.

Geriausi „Pyramid“ pasiūlymai renkantis prekę

Įsigykite „Pyramid“ siūlomų apsaugos kamerų už patrauklią kainą! Parduotuvės prekių kataloge nuolatos pateikiamos ypatingos nuolaidos. Čia visada rasite įvairiausių modelių bei parametrų įrenginių. Esant neaiškumams, kokią geriau išsirinkti, parduotuvėje dirbantys specialistai su malonumu patars jums. Įsigykite apsaugos kamerą jau šiandien ir jūsų saugumas bus užtikrintas.

 

SLAPTOS KAMEROS ir dar daugiau – „Pyramid“ internetinėje svetainėje.

Patalpinta rubrikoje(-ose): Apsaugos sistemos
Naugarduko g. 91 -320, VILNIUS
(676) 44888
www.saatsecurity.lt
Prekiaujame IP video sistemomis. Apsauginiai PROTECT rūko generatoriai. Apjungiame su vaizdo analitika ir automatika. Atliekame šiuos darbus: Patalpų apsaugos ir gaisro signalizacija. Analoginės ir skaitmeninės vaizdo stebėjimo sistemos. Įėjimo ir durų kontrolės sistemos. Telefoniniai tinklai ir telefonų stotys. Kompiuteriniai tinklai. Vietinės ir palydovinės televizijos sistemos. Elektros darbai.
A. Kojelavičiaus g. 29, VILNIUS
(652) 47155
www.liukstata.lt
Apsaugos sistemos,priešgaisrinės sistemos,vaizdo stebėjimo sistemos,įgarsinimo sistemos,perimetro apsaugos sistemos,kabeliai,instaliacinės medžiagos,pasikalbėjimo įrenginiai,maitinimo šaltiniai
Ateities pl. 30A, KAUNAS
(672) 85424
www.remsauga.lt
UAB „Remsauga“, įkurta 2009 metais , specializuojasi apsauginių, priešgaisrinių, vaizdo stebėjimo sistemų įrengimu. Daugiabučių ir individualių namų telefonspynių įrengimu.Metalinų ir šarvuotų durų gamyba bei montavimu . Bendrovėje dirba jauni, puikiai savo sritį išmanantys vadovai, kurie kruopščiai išanalizavę kliento poreikius pasiūlys geriausius ir palankiausius sprendimus. Tam, kad suteikti aukščiausios kokybės paslaugas kompanija nuolat domisi ir naudoja naujas technologijas.
www.hres.lt
www.faguru.lt
www.hres.lt
www.faguru.lt