Galite pasirinkti kelias veiklas bei miestus
8 - -
Pasirinkti

Advokatai Kaune: aukšta paslaugų kokybė, profesionalumas

Publikavimo data: 2018-03-12 Advokatai Kaune: aukšta paslaugų kokybė, profesionalumas

Advokato profesija apipinta daugybe gandų bei mitų. Beveik kiekvieną dieną girdime apie advokatų, teisininkų nusižengimus: viešų ir privačių interesų pažeidimas, kyšių ėmimas, tam tikrų asmenų protegavimas ir pan. Girdėdami tokias naujienas žmonės susidaro neigiamą nuomonę apie šios profesijos atstovus, pradeda jais nepasitikėti.

Tačiau nereikėtų pamiršti, jog kiekvienos profesijos atstovų tarpe yra visokių žmonių. Ne išimtis ir advokatai. Iškilus įvairiems skandalams negarbė užtraukiama visiems šios profesijos atstovams, nors nusikalto vienas ar keli asmenys.  Nereikėtų pamiršti, jog yra daugybė sąžiningų, profesionalių, į savo darbą atsakingai žiūrinčių advokatų, kurie nėra kalti dėl savo kolegų nusižengimų.

Turbūt visi sutiksite, kad rasti gerą, patikimą advokatą pakankamai sunku. Jeigu Jums reikalingi advokatai Kaune, naudokite teisininkų paieškos sistemą TeisėsVartai.lt ir rasite geriausią teisės specialistą bet kuriame Lietuvos mieste.

advokatai kaune

Aplinkosaugos teisė

Šiame straipsnyje kalbėsime apie gana retą teisės sritį – aplinkosaugos teisę bei šioje srityje besispecializuojančių advokatų darbo specifiką.

Aplinkosaugos teisė yra plati teisinė sritis, apimanti įvairias aplinkos, įskaitant vandens ir oro kokybę, pavojingų atliekų, rūšių apsaugos, žemės ūkio, pelkių, biologinės įvairovės, atliekų tvarkymo, ekologiškų iniciatyvų, tvarumo strategijų ir alternatyvių energijos šaltinių, klausimus.

Kadangi tvarumas tampa visuotiniu prioritetu, advokatai, kurie gali patarti klientams dėl žaliųjų standartų ir tvarumo klausimų, yra paklausūs. Spėjama, kad klimato kaita, visuotinis atšilimas bei aplinkosaugos teisės aktai ateityje dar padidins šios srities teisininkų paklausą.

Ką veikia aplinkos teisininkas?

Aplinkos advokatas atstovauja klientams teisiniuose klausimuose, pvz., žaliosiose, švariosiose technologijose, vandens įstatyme, klimato kaitos įstatyme ir pan. Kitos dėmesio centro sritys yra aplinkosaugos teisės, tarptautinė aplinkosaugos teisė, jūrų teisė ir tarptautiniai ištekliai. Aplinkos teisininkai taip pat dirba klimato kaitos, tvarumo ir atsinaujinančių energijos šaltinių srityse - visame pasaulyje augančioje pramonės srityje.

Aplinkosaugos įstatymai yra didelė ir sudėtinga specialybė teisės praktikoje. Sėkmingas aplinkosaugos advokatas turi sugebėti veiksmingai bendrauti tiek žodžiu, tiek raštu. Gebėjimas įtikinti kitus tam tikru klausimu padeda laimėti teismo bylas, tačiau advokatas taip pat turi sugebėti parengti bei įtvirtinti išsamią informaciją, lemiančią sėkmingą bylą.

Aplinkos teisininko paskirtis - dirbti su aplinkos teismų praktika ir teisės aktais, kad būtų atstovaujama įvairiems aplinkosaugos interesams. Aplinkosaugos įstatymai reguliuoja ir apibrėžia žmonių veiklą geologinėse ir biologinėse sistemose.

Įvairiose teisės srityse besispecializuojantys advokatai Kaune lengviausia surandami naudojantis sistema TeisėsVartai.lt

Išsirinkite advokatą sau - Teisininkai Kaune